Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki
YazarMesaj
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Vide
MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 6:35

Hadi hayırlısı olsun bakalım. Allah işini rastgetirsin. senin için en iyi olanı alırsın inş.
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 9:30

hakkında hayırlısı olsun mahmut abi
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 9:30

Çok farklı bir araba alıp akşam siteye giriyormuşSmile. Ekonomik sıkıntım olmasa bende astra almak isterdim yeni olduğu için.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 9:34

Yeni Astra'yı bi araba sitesinde, çıkmadan 1 sene önce ilk gördüğümden beri görünümü çok hoşuma giden bi araç benimde. Ama alacak olsam FIII gelene kadar bekler karşılaştırır öyle alırdım. Smile Ha anca durumum çok iyi olursa şimdi Astra alırdım, FIII çıkıncada onla değiştirirdim ahaha

En son YSF tarafından Salı 24 Ağus. - 9:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 9:36

yok daha neler . Astrada beni cezbeden en önemli şey şu an sokaklarda hala az olması.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 12:08

Evet arkadaşlar,Ford Focus HB 1,6 TDCİ 109 Hp Titanium Aytozu Gri aracı 41.500 TL'ye almış bulunmaktayım.
Ayrıntılar gelecek...
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 12:09

hayırlı olsun kazasız belasız
http://www.fordayedekparca.com
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 12:13

drmert demiş ki:
Evet arkadaşlar,Ford Focus HB 1,6 TDCİ 109 Hp Titanium Aytozu Gri aracı 41.500 TL'ye almış bulunmaktayım.
Ayrıntılar gelecek...

DOKTORUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMM bigdance band sadomazo bakım band

Hayırlı uğurlu olsun Mahmut abi,Aramıza bikere daha hoş geldin Gülüş
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 12:59

Mahmut hayırlı olsun Allah kazasız belasız sürüşler nasip eyler inşallah.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 13:00

Hayırlı olsun Mahmut;

Hem daha iyi bir arabaya bineceksin, hem bastınmı gideceksin, hemde cebinden yaklaşık 10 bin tl. az çıkacak. Mantıklı karar vermişsin.

uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 13:12

F III e bakmak farz olmustur suan Smile
http://www.focusclubtr.com
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 14:06

mahmut abi sonunda aldın demek Smile hayırlı uğurlu olsun abi allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 15:07

Hayırlı olsun Mahmut'cum. En doğru kararı vermişsin. Baran durumu çok güzel özetlemiş zaten.

Allah kaza bela vermesin. Ağız tadıyla güle güle binmek nasip etsin rabbim inş.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 19:35

Çok teşekkür ederim sevgili dostlar...
Öğleden sonra tüm parayı aktardım hesaplarına,yarın iskenderundan'dan plaka gelecek,yetişirse Akşama aracı teslim alacağım.
Anlaşmama göre araca ford'un kendi ürünü olan arka park sensörleri,yan sanayi kauçuk paspas takımı ve trafik seti hediye olarak verilecek.

Ayrıca aracı almadan isofix bağlantı çubuklarını da taktırmak istiyorum.Bu konuda fikri,önerisi ücter bilgisi olan var mı?

Ayrıca aracı alırken dikkat etmem gereken bir husus var mı?

Tesadüf Sonax ve 3M Adana şubelerine uğradım bugün.
Yok nano boya koruma,koltuk koruma motor koruma,cam filmi gibi ıvır zıvır şeyleri yaptırmanın bir mantığı var mı?
3M herşey dahil 600 Lira fiyat verdi ama bana gereksiz geldi.Araç zaten sıfır.

Epeydir dizel almıyordum.Yarın tadına bakalım.2007'den beri bu dizel motorada hasret kalmıştım.
Rodaj dönemi geyiği kurallarına uyaım mı?

Birde bu aracın donanım listesinde "portatif müzik çalar bağlantı noktası" diye birşey okudum.Bu neyin nesidir? zira ben araçta bir bağlantı noktası göremedim! mp3 Player'ımı bu araçta dinleyebilir miyim?

Amma çok soru sordum haa...Cevapları bekliyorum..

uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 19:43

suan apple store`deyim .. macbookdan doktoruma yanit vereyim..

Rodaj olayina 1500km dikkat etmelisin.

mp3 dinlersin 3.5 mm 2 tarafi erkek jack ile..

isofix e giden biri parali oldugunu demisti hemen tel ac onuda hediye ettirt abi.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 20:32

MP3 bağlantısı torpidoda Mahmut.
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 21:37

abi hayırlı olsun kazasız belsaız bin çok doğru karar vermişsin bence. emin ol yanından geçen astralara max 2 saniye bakabileceksin. onlar güç bela soluklanırken senin dikiz aynandan git gide ufalacaklar ahaha
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 22:28

hayırlı olsun hemen almak istediğin için aracı ben bayiyi arayıp fiyat sormadım txp için çünkü en az 3 ay diceklerini biliyordum benim gelen aracıda başkası almış donanım haberden biri yazmıştı senin iptal ettiğin aracı aldık diye Sad

Bu arada arkadaşlar siz c sınıfına 40 45 bin fazla diyosanız siz şaşırmışsınız

Benim altımdaki aracın sıfır fiyatı 'kampanyasız' 42.500 lira ,, 207 gt'ninde 40 lı bişey olması lazımdı neyin peşindesiniz ?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 23:01

Corsa'ya 42.500 verenin ne pesinde oldugunu bilmek icin CAN atanlardanim Smile gayet mantikli soyleniyor samet.. Sen boyle dedikce sovusleyecekler bizi Smile sorun burda zaten..

Avrupali yeni cikan araba (maliyeti dusurulmus) ile eskisini ayni fiyata alabiliyor ve biz yeni model diye fazladan para vermeye bayiliyorsak , sorun bizdedir...
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 23:07

avrupalıda daha neler var neler.. türkiye şartlarında bu motor/donanımı 45 binliraya verebilen başka bir C sınıfı araç yok
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Salı 24 Ağus. - 23:24

uA_Y_C_A demiş ki:
Corsa'ya 42.500 verenin ne pesinde oldugunu bilmek icin CAN atanlardanim Smile gayet mantikli soyleniyor samet.. Sen boyle dedikce sovusleyecekler bizi Smile sorun burda zaten..

Avrupali yeni cikan araba (maliyeti dusurulmus) ile eskisini ayni fiyata alabiliyor ve biz yeni model diye fazladan para vermeye bayiliyorsak , sorun bizdedir...

mantıksız konuşuyosun bende istemem 42 lira vermeyi ama burda suç firmadamı yoksa bize hem ülke girişinde hem satın alırken vergisini ödeten yönetimdemi bunu çözmek lazım önce Wink
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 1:18

Ben ayri teldeyim siz ayri telde.. Arkadaslar Bakin vw fiyatini arttirdi olmayan seyleri premium die kandirmaya devam ediyor..Opel arttirti fiyatlari satan adamlar premium olduk hikayesi geciyor..Oysa ki avrupada fiyatlar degismiyor..bunun vergi ile cartla curtla alakasi yok
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 1:21

uA_Y_C_A demiş ki:
Ben ayri teldeyim siz ayri telde.. Arkadaslar Bakin vw fiyatini arttirdi olmayan seyleri premium die kandirmaya devam ediyor..Opel arttirti fiyatlari satan adamlar premium olduk hikayesi geciyor..Oysa ki avrupada fiyatlar degismiyor..bunun vergi ile cartla curtla alakasi yok

Allah allah ozaman bana şunu açıkla avrupada 18 bin euroya satılan araç türkiyede niye 55 60 liraya satılıyor ? Vergi ile alakası olan tarafı burası

Senin dediğinde firmaların yaptığı bişey leon ilk çıktığında yanlış hatırlamıyorsam 26 bin lira idi bizim arkadaş aldı geçen sene 50 liraya. işin bide o tarafıda var ama en ağırı vergi vergi vergi.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 1:45

Abi ben anlatamadim galiba neyse bosver....

Dedigim sey leon ile alakali..

Fiyatlari kur ile carpip vergi eklemeyle alaksi yok. biliyorsun.
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 13 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 1:47

ee öyle ötv indirimdede zam yapan firmalardı bunlar Smile bişey dikkatimi çekti bu araç şimdi 41.500 e alınmış hb x paket değil demekki benim aldığım x paket fiyatı çok normal bi fiyatmış

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
13 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Sonraki