Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Vide
MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 2:15

Dizel motoru bilindik motor 5 parça felan değişti..

Arıza vs olmaz..

Opel Astra da bile ufak tefek şeyler var..

Ford öyle abartılı hata YAPAMAZ bu focus'da..
http://www.focusclubtr.com
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 9:27

** Yeni Focus Titanium 4K 1.6 109PS TDCi 45.690,00 TL

** Yeni Focus Collection 4K 1.6 90 PS TDCi 39.845,00 TL

Arada neredeyse 6 bin lira fark var.Bu aracı aldıktan sonra FIII makyajlanana kadar bekleyip akabinde FIII'e geçerim.Sizce hangisini almalıyım?

Aslında az kilometreli,2010 model, temiz bir FII bulsam.....
Ama çok zor işte bulunmuyor,güvenilmiyor...

Bu arada Astra Classic III'ü 35.000 TL^ye alabiliyorum.Donanım olarak daha iyi ama geri kalan tüm konularda FII.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 9:30

Bi tane var FII 2006 model 75 000 de 1.6 tdci sedan. Ama galiba sen 0 istiyorsun
http://www.fordayedekparca.com
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 9:37

2006 yaşlı be kardeşim...
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 9:42

Temiz ama ondan dedim kazası belası yok aracın kmsi düşük ve ghia
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 10:04

Yine de 4 yaşında..
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 10:05

Bi öneri senin bileceğin bir iş...
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 10:18

abi sahibindende baya araç var 0 ayarında hatta dün gördüm iskenderun inan otoda var 2009 yada 2010 bizim aracın aynısı 39.500 yazıyordu
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 10:49

drmert demiş ki:
** Yeni Focus Titanium 4K 1.6 109PS TDCi 45.690,00 TL

** Yeni Focus Collection 4K 1.6 90 PS TDCi 39.845,00 TL

Arada neredeyse 6 bin lira fark var.Bu aracı aldıktan sonra FIII makyajlanana kadar bekleyip akabinde FIII'e geçerim.Sizce hangisini almalıyım?

Aslında az kilometreli,2010 model, temiz bir FII bulsam.....
Ama çok zor işte bulunmuyor,güvenilmiyor...

Bu arada Astra Classic III'ü 35.000 TL^ye alabiliyorum.Donanım olarak daha iyi ama geri kalan tüm konularda FII.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

ya 2.el titanium yada collection al abi..ara araba olacağı için aradaki farkı saklarsın..bence daha iyi olur böyle...

bana sorarsan bu durumda 0 tercih etmezdim.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 11:45

2-3 Yıl kullanmak maksadıyla 35.000 TL'ye Astra Classic III 90 PS CDTİ full'mü alırdınız ??
Yoksa 3500 TL daha fazla verip Focus Collection 90PS TDCİ mi ???? ya da 44.000 TL'ye 109 PS Titanium TDCİ mi??
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 11:47

2-3 yıl kullanıp satıcaksan eger 2010 2009 kasaları alırsan satarken zararın yuksek olur. Fiyatları şuan tavanda olan araçları alıp ucuzlayınca satmak istiyorum diyosun No no no
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 12:20

Offf,sende haklısın Sad
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 12:43

Benzinli düşünseydin direk astra al derdim, ama o kadar para veripde yeterli performans alamazsan eğer(kesin performans alamazsın demiyorum) üzebilir insanı. O yüzden 0-2 yaş arası orta donanım tdci focus FIII makyaj yiyene kadar götürür seni yada C-max kasımda geliyormuş dediydi Yakup sanırım onuda bekleyebilirsin.
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 12:46

iyide 3 yılda sıfır arabada 10 bin lira zararı hertürlü göze alıcaksınız zaten farkeden ne ? astrada alsanız yine aynısı olucak. en azından bi 7 8 bin lira falan zarar edilecek
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 13:00

Mahmut abi sonunda dün konuştuğumuz noktaya geldik Smile Gördüğüm kadarıyla forum ahaliside benim düşündüğüm gibi 2. el focus tdci titanium un mantıklı olacağını söylüyor.. Ancak senin 0 araca binme isteğin ağır bastığı için pek yanaşmıyosun 2. ele.

Mahmut abi 43.000 tl ye tdci titanium u almanı onaylıyorum (Nedemekse onaylıyorum ??!!) Smile

Abartıldığı gibi bi yol sesi almıyor,Performanslı,Kaliteli,Oturaklı bir aracın olmuş olur.. Yeni astradanda pek bi eksisi yok,en az 3-4 yıl binersin yeni focus makyajlanıncada onu alırsın...Tdci Titanium unda çok değer kaybı olacağını sanmıyorum..
Smile
akan belen
Ambiante
Ambiante
akan belen

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 13:59

Şükür bütün mesajları okudum bende aynı dertten müzdarip biriyim bir süredir bir türlü ne alacağıma karar veremiyorum gerçi sizin limitiniz daha yüksek ama yinede kendi fikirlerimi yazmak isterim.
Ben genelde araştırmalarım sonucunda 3 araç arasında gidip geldim megan3 seat leon ve focus hepsinin kendine göre avantajları ve dezavantajları vardı öncelikle beklentilerinizi iyi belirlemek gerekiyor ben bunu ypmaya çalıştım ama bu o kadar da kolay yapılabilecek birşey değil.sonuçta en son focusta karar kıldım benim için yol tutuş performans sağlamlık hissi önemli ne kadar performans çok öenmli değil desekte inanın bir süre sonra insan bunu arıyor en azından benim için öyle.Bu arada benim için focusun en büyük dezavantajı yenı kasasının çıkacak olması yüzünden 0 mı 2. elmi bocalaması ve halen devam etmekte bu durum benim kanaatimce temiz bir 2. el alıp yeni kasa otorana kadar kullanıp focusla yenilemek ve uzun süre kullanmak mantıklı geliyor en azından 2. el değerinden de minimum zararla kurtulmuş olunur gibi kendimce bir düşüncem var ahaha
saygılar
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 14:02

akan belen demiş ki:
Şükür bütün mesajları okudum bende aynı dertten müzdarip biriyim bir süredir bir türlü ne alacağıma karar veremiyorum gerçi sizin limitiniz daha yüksek ama yinede kendi fikirlerimi yazmak isterim.
Ben genelde araştırmalarım sonucunda 3 araç arasında gidip geldim megan3 seat leon ve focus hepsinin kendine göre avantajları ve dezavantajları vardı öncelikle beklentilerinizi iyi belirlemek gerekiyor ben bunu ypmaya çalıştım ama bu o kadar da kolay yapılabilecek birşey değil.sonuçta en son focusta karar kıldım benim için yol tutuş performans sağlamlık hissi önemli ne kadar performans çok öenmli değil desekte inanın bir süre sonra insan bunu arıyor en azından benim için öyle.Bu arada benim için focusun en büyük dezavantajı yenı kasasının çıkacak olması yüzünden 0 mı 2. elmi bocalaması ve halen devam etmekte bu durum benim kanaatimce temiz bir 2. el alıp yeni kasa otorana kadar kullanıp focusla yenilemek ve uzun süre kullanmak mantıklı geliyor en azından 2. el değerinden de minimum zararla kurtulmuş olunur gibi kendimce bir düşüncem var ahaha
saygılar

doğru yoldasınız bence leon'unda yeni kasası yolda
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 14:30

akan belen demiş ki:
saygılar

Samet'in dediği gibi çok doğru yoldasınız. Bu 3 araç içerisinde megane direk geçin zaten. leonda fena araç deil ama focus bi çok açıdan üstün leondan. leonun önceki kasaları bunlardan iyiydi bence. Focus un 0 yada 2.el üzmez sizi kolay kolay. Yol tutuş, sürüş keyfi, performans, konfor vs. hepside mevcut.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 16:14

Hatırlatma: Focus II - Megane III - yeni Astra karşılaştırmalarında Focus lider. yeah
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 16:29

İftara az kaldı,kafa basmaz oldu.Kan şekerimi yükseltip yazdıklarınız baştan okuyayım,tabi 2 saat sonra Wink
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 19:19

esmerce demiş ki:
Hatırlatma: Focus II - Megane III - yeni Astra karşılaştırmalarında Focus lider. yeah

Artık bunlara alıştık canım Smile Smile

Tasarım aralarında hafif yaşlı ama olsun.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 19:32

Şimdi bir de 2.el olayına bakmaya başladım.
2010 5-20.000 km Arası araçlar 40-42 Bin Lira civarında.(TDCİ Titanium)
E kardeşim ben bu aracın sıfırını 44'e alırım zaten.Birde şu Collection olayı var ama oda 90 hp scratch

Astra Classic III te 90 hp ve sıfırı 35 Bin Lira...

Birde bu Ford bayiileri burunlarından kıl aldırmıyorlar.Sinir oldum.Ağız birliği yapmışcasına sadece 1.100 Lira civarı indirim yapıyolar sadece.Kim der ki 10 Ay sonra yenisi çıkacak !!!

Yahu Samet Titanium-X Paketi nasıl 45.500 Liraya anlaştın sen?
Şimdi bana bu fiyatı bul o dakka alayım...Çok ciddiyim.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 19:38

GEL İSTANBUL'A al abi Smile bizede 46 çekmişlerdi.Sıkı pazarlıksız.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 19:40

Yakup bana pazarlık yapar mısın ? ya da Samet??? Ve de Tolga..
Atlar gelirim ne var canım...
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 Icon_m12Ptsi 16 Ağus. - 19:47

Şu rezalete bakar mısını!! Yuh yani!! Hani FIII ksaya isteseler anlarım ama...

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 8 5022

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
8 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sonraki