Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sonraki
YazarMesaj
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Vide
MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 14:51

İnşallah son olur.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 15:28

Geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlar; teşekkür ederim.

Alper le Samet in bir yumruklaşmadığı - bizimde araya girip kaza yumruğu yemediğimiz kalmış !!

İlk kez cereyan eden bu tartışmanın tekrarının olmamasını ve olaki tekrar ederse tarafların bu gibi anlarda sinirlerine hakim olmalarını temenni ediyorum..
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 15:58

abi öncelikle geçmiş olsun allah acil şifalar versin.
mahmut abi anahtar aracın dışındayken araba çalışmaya devam ediyor hatta az önce anahtar cebimdeyken babam hareket etti arac sinyal sesi veriyor ve anahtar arac dışında yazıor ekranda. ama araba baya gidiyor ahaha koştum arkasından yetiştim anahtarı verdim babama ahaha ahaha
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 16:32

ahahahahha Smile Superrr
http://www.focusclubtr.com
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 17:09

Demek ki araç kadar hızlı olunması gerekiyor:)
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Çarş. 25 Ağus. - 17:20

Mahmut koşulara başla, hanımın peşinden koşarsın elinde anahtar Gülüş
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 4:44

Gülüş Gülüş
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 4:48

Günaydın arkadaşlar.
Şu tartışma olayına üzüldüm doğrusu.Gençler tabi,kanları fışkırıyor Gülüş

Dün akşam 17.00'de teslim aldım aracı.Park sensörü takıldı,kauçuk paspas ve trafik seti verildi.Araç genel hatlarıyla anlatıldı.
Ya Bismillah deyip çevirdim kontağı.İlk işim bir Opet benzinliği aramak oldu (malum opet yakıt kartı geyiği).155 Liraya depoyu fulledikten sonra koyuldum Adana-İskenderun otobanına.
Ne yalan söyleyeyim bu aracın beni bukadar çok heyecanlandıracağını,şaşırtacağını hiç ama hiç tahmin edemezdim.
Araç yolda güven veriyor,konforu yeterli düzeyde,ses sistemi güzel,donanımı yeterli,motor performansı harika.
CC'yi 120 km/h'te ayarladım.Ortalama 5,5 Lt yakıt tüketti.İlerleyen haftalarda düşer diye tahmin ediyorum.CC'un kullanımı son derece rahat.

Gece eve geldiğimde kullanıcı kitabına bir göz atayım dedim.Üstünkörü de olsa bitirdim.Çok şaşırdım.Çünkü birsürü extra özellik olduğunu gördüm,tabi nekadarı Titanium donanımında var bilemiyorum.
*Camların Global/toplu) açılıp-kapanması
*direksiyonun hassasiyetinin standart-spor-konfor şeklinde ayarlanabilmesi
*park ısıtıcısı (ne işe yaradığını tam anlayamadım ama ayda en az 10dk çalıştırılmalıymış)
*sesli kumanda (sanırım araçtaki herşey ingilizce komutlarla idare ediliyor!)
vs vs vs...

Bu arada araçta bluetooth yok değil mi? Yoksa mevcut sony ses sistemine entegre edilebiliniyor mu??
Sonuç olarak iyi ki bu aracı almışım,doğru karar verdiğime eminim.Hiç fantezi aramaya gerek yok ! Ford'un neden bağımlılık yaptığını daha yeni anlamaya başlıyorum...
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 5:12

Araçtan memnun kalmaman için ya çok paşazade (?) bir yapın olmalıydı ya da önceki aracın bir Bmw olmalıydı zaten!

Focus tan başka da zevk aldığım araçlarım oldu ama Focus un en güçlü yanı uzun bir birliktelikten sonra aracın her şartta güven verdişine hayran bırakmasıdır,sen de zamanla şartlar yollar vs zorlaştıkca bunu göreceksin.

Yazdıklarından park ısıtıcısı soğuk ülkelere ithal edilen modellerde mevcut,bluetooth ise eski kasalarda araç üzerinde alınabiliyordu bizimkilerde sanırım sonradan alınabiliyor.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 5:52

iyi günlerde kullan Tekrar.

Park ısıtıcı ve sesli kumanda senin araçta yok.

Heee birde silecek suyu azaldığı zaman uyarı yok senin arabada, bende var ama Gülüş
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 6:01

Hayırlı olsun yeniden, keyfili sürüşler. Gün geçtikce dahada bağlanacaksın focusa emin olabilirsin. Ben alalı 5 ay oldu hala her binişimde yeni biniyromuşum gibi keyif alıyorum abartısız.
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 10:42

esmerce demiş ki:
Araçtan memnun kalmaman için ya çok paşazade (?) bir yapın olmalıydı ya da önceki aracın bir Bmw olmalıydı zaten!

Focus tan başka da zevk aldığım araçlarım oldu ama Focus un en güçlü yanı uzun bir birliktelikten sonra aracın her şartta güven verdişine hayran bırakmasıdır,sen de zamanla şartlar yollar vs zorlaştıkca bunu göreceksin.

Yazdıklarından park ısıtıcısı soğuk ülkelere ithal edilen modellerde mevcut,bluetooth ise eski kasalarda araç üzerinde alınabiliyordu bizimkilerde sanırım sonradan alınabiliyor.
Ben şimdi Erzurumdayım buraya gelen araçlarda olur mu acep naughty
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 12:20

Aracın Tekrardan hayırlı uğurlu olsun Mahmut abi,Güle güle kullan.

Tartışma olayına gelince ;

Abilerim size hak veriyorum ve yukarıdaki tartışmadan dolayı üzgün olduğumu belirtmek istiyorum,Nekadar bu forumda Aile ortamını ve Samimiyeti oldukça ön planda tuttuysakda bu forumun uyulması gereken kuralları ve bir samimiyet sınırı var.

Bugüne kadar bildiğiniz üzere böyle bir olay yaşamadık,Forumumuzun hiçbir üyeside Sağolsunlar Forum kurallarına uymakla birlikte Forumda Bazı sınırları korumak için oldukça özen gösterdiler.. Biz bir Aileyiz,Bu forumun açılış amacını hepimiz biliyoruzki gayet Geyik bir forum Smile

Bu forumda bugüne kadar Aykırılık göstermeyen üyelerin hakkını korumak adına,Samet Özeren hakkında forum kuralları çerçevesinde gerekli işlemi yaptım,Bundan sonrasının hepimiz adına daha hayırlı olmasını isterim.

Çokmu ciddi bir konuşma oldu yoksa nemi

Gülüş
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 12:27

Basın açıklaması gibi olmuş ahaha KK
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 12:33

Sorma Yusuf abi şu sıra televizyona çok sardım,İftar vakti gelmiyo yoksa Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 12:36

KK ahaha Smile
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 12:56

Mahmut arabayı aldı ortalarda yok Smile
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 13:01

BARAN demiş ki:
Mahmut arabayı aldı ortalarda yok Smile

TDCİ'a bindi Unuttu biziiiii
Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 13:27

Biraz hevesini alsın bakem. Smile Nasılsa kafası takıldığı yerde gelip soracak ahaha
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 14:25

ahahah

muhaha
akan belen
Ambiante
Ambiante
akan belen

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 14:34

Aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belesız kullanmanız dileğiyle
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 15:15

mahmut abi kullanım klavuzunu nasl anladın ya hiç açıklayıcı bulmadım ben. bluetooth olayı benimde kafama takıldı müzik sisteminin üstünde phone tuşları var. teybe entegre bişe satıyolar heralde
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 16:05

Mahmut abi seni focusdan bi haber goruyorum..Yakistiramadim hic Smile Smile kac aydir buradasin yaniiiii
White Magic
Moderatör
Moderatör
White Magic

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 16:21

Doktorum, Yeni aracınız hayırlı olsun.

Bir doktora da zaten Ford yakışır yeah
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!! - Sayfa 15 Icon_m12Perş. 26 Ağus. - 19:32

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar.Allah herkese nasip eder inşaallah.
İskenderun'a geldim gelmesine de evin yüzünü göremedim hala.Bugün sabah evden çıktım yine,kasko işini,borçları hallettim.Ha birde Vakıfbank'tan OGS cihazı aldım.Cihazın kendisi 40 Lira,60 lira da hesaba yatırdım.Mübarek herşey para para para...

Yusuf'u yalan çıkarmayayım bari.Sıcağı sıcağına iki sorum olacak.
Bunlardan birincisi ve beni şu anda tedirgin eden tek şey frenlerin iyi tutmaması.Frenleri köklesinizde durma mesafesi bir hayli uzun,yani gerçekten tedirgin edecek kadar.Bunu aracın henüz yeni olduğundan dolayı balataların alışma dönemi diye düşünüyorum.Zamanında sıfır C4'ü aldığımda ilk bin km'de böyle olmuştu.
Yanılıyor muyum? Beyazıt sizde durum ne ??

İkincisi de öğleden sonra evden çıkıp çarşıda ki ikinci ışıklarda usulca tam durmuştum ki bir ikaz sesi eşliğinde bilgi ekranında "motor arızası" ibaresi belirdi ve yanında da bir üçgen içinde ünlemişareti vardı kırmızı renkte.Amma gel gelelim ancak 1-2 sn kadar sürdü ve kendiliğinden kayboldu,birdaha da yanmadı.Bu neyin nesidir acep? Ben geçici bir sensör arızasıdır diye düşünüp servisi falan aramadım.
Var mı böyle birşeyle karşılaşan? Fikriniz?

ARAÇ TERCİH ?! Yardımınıza çok ihtiyacım var!!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
15 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Sonraki