Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Vide
MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 21:26

Açık renk olsun deri olsun ? Başka Smile Zor birleşir bunlar çok zor
http://www.focusclubtr.com
Ogün
Ambiante
Ambiante
Ogün

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 21:30

Sedan tek kelime ile harika
https://www.facebook.com/E39.M5
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 21:33

Ya deri olmazda açık renk gri olur,deri döşeme de opsiyon olur..Gerçi deri döşemede çok hoş ve acayip kullanışlı,parçalı deri olunca hele çok kullanışlı oluyor.Deri olmayan bölümler çok rahat temizleniyor ve leke toz vs tutmuyor. Döşeme seçeneğinin koyu olması o kadarda önemli değil asıl önemli olan renk seçenekleri ile multimedya özellikleri...Ben navigasyon olmasa da en azından dvd de çalabilen en az 5 inçlik usb flash bellek ve sd bağlantısı yapılabilen bir sony teyp hayal ediyorum,en azından titanyum x de olmalı bunlar....
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 21:36

Ogün demiş ki:
Sedan tek kelime ile harika
Hele birde yeni jettayı görseniz Focus 3'ün ne kadar süper bir dizayna sahip olduğunu anlarsınız...
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 21:39

İşte YENİ YEPYENİ Reklam videolarımız Smile Focus Geliyor Focusss Smile

Be Ready ! For Kral

Kinetic Design

Start-Stop System (Avrupa Reklam Version)

2012 Focus Technologies: Active Grille Shutters (Aktif Ön ızgara sistemi ) Neydi bu sistem ?
Aktif Ön Izgara ile hava sürtünmesi en aza indiriliyor
Yeni Focus, ızgaradan geçerek soğutma sistemine ve motor bölümüne giren hava akışını kontrol etmek için kapaklar kullanarak aerodinamik özellikleri en iyi duruma getirmeye yardım eden yenilikçi bir sisteme sahip sınıfındaki ilk otomobil

Active Park Assist (Avrupa Reklam Version)

ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 21:44

Hey yavrum beeee...Volkswagenı görücem Focus geldiğinde...Doğuş grubu sıradan tasarımlı vosvosları 60 -70 bine çakmaya devam edecek mi bakalım o zaman....Ford bu Focusla siler süpürür abi..Demedi demeyin...
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 21:55

Hadi görücez bakalım Smile Bi gelsinde...

Yine Sony diye yaygara çıkabilir ahaha Ya da Touch
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 22:02

Ben Titanyum donanımda Sony olacağına eminim..Çünkü Ford Sony ile Ortak şirket...Aerikada sony kullanıyor,ingilterede sony kullanıyor,almanyada sony kullanıyor ise bizde de sony olacaktır mutlaka...Sony olacak olmasına da özellikleri neler olacak o önemli..Bluetooth-usb/aux - büyük ekran -kullanışlı arayüz gibi şeyler olacak mı asıl sorulması gereken bunlar....
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 22:09

Sony harici kesin olacak..Sony'yi hatta touch'ı gelince anlayacağız...
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 22:41

Sony Harici ne demek anlamadım?Opsiyon olarak mı demek istiyorsunuz? Toch çok önemli diil benim için...Bana usb-aux-bluetooth ve kullanışlı ara yüz yeter...Öte yandan focus 3 te mutlaka düzeltilmesi gereken özelliklerden bir diğeri de kilitli torpido gözü gereği..Bir kaç ufak tefek eksiklikte var ama sanırım focus 3 te büyük ölçüde giderilmiş olacak....Çok sabırsızlanıyorum yaaa..Nisan mıydı gelişi...??
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 23:35

Haziran

usb-aux-bluetooth
Bunlar kesin olacak.

Sony %75 diyelim ama 2012 gibi yada 2011 sonunda diğer extrem özellikler gelecek..belki touch'da

Torpido kilitsiz..Eskidendi onlar be ya Smile
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 24 Şub. - 23:56

Torpidoda kilit akıllıca bişi ama jetta da toyotoda neyin var hala ama....Ben fazla ekstrem şeyler istemiyom bu kez...Sunroof ve kaliteli multimedya olsun yeretr..Şimdilik iyi geceler diliyorum...Hoşçakalın Yakup Bey...
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 0:11

İyi geceler görüşmek üzere Smile umarım herkes mutlu olur Smile demek düşüyor bize yeah
yusufys
Yeni üye
Yeni üye
yusufys

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 6:55

yeni focus hb dizel başlangıç fiyat tahminleriniz sizce ne olur,
45-46 gibi geliyor bana
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 7:14

Başlangıç fiyatı olarak verilecek baz aracın donanım seviyesine göre değişebilir. Dediğiniz rakamlarada olabilir aşağısınada.

Sedanı daha çok hoşuma gidiyordu ama kırmız HB de gözüme baya hoş gelmeye başladı. Gözümüz alıştımı ne Smile
yusufys
Yeni üye
Yeni üye
yusufys

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 7:20

benimde sedanı çok hoşuma gitti şekil olarak fakat kırmızı hb gördükten sonra vazgeçtim diyebilirim
adeta tutuldum,
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 7:25

Ben her zaman sedan tercih eden biri olarak, benim bile aklımdan bu sefer HB mi alsam acaba demeye başladım. Yinede tercihim sedan olur sanırım, ihtiyaçlar doğrultusunda ama canlı görüp inceleyince belli olur ancak.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 7:26

yusufys demiş ki:
benimde sedanı çok hoşuma gitti şekil olarak fakat kırmızı hb gördükten sonra vazgeçtim diyebilirim
adeta tutuldum,

Tanışma kısmında kendinizi bize tanıtmanızı rica etsek yeah
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 11:07

Bence Sedan da çok süper..Arkası daha sportif ve kaslı olmuş,ayrıca sanki atılmaya hazır bir panter havasında...Sırf şimdiki Titanyum x donanımı bile olsa yeter bana...Sadece ek olarak usb flash bellek girişli bir müzik sistemi istiyorum ek olarak...Başka bir şeye gerek yok...ESP nasılsa standart olacak Focus 3'te....Başlangıç fiyatının da 42-43 civarında olmasını tahmin ediyorum (1.6 düz benzinlide) 45 civarında da en alt donanım muhteşem tdci motorlu dizel focus fiyatı olacak gibi geliyor bana....
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 11:10

Son zamanlardaki dergilere bakılırsa 1.6 125hp ve 1.6 182hp benzinli, 1.6 95 ve 1.6 115hp dizel geleceği netleşti.

Bence 125hp lik motor da harika bir makina, en az 182hp olan kadar onu da denemek isterim.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 11:15

Kesinlikden yana şüpheniz mi vardı efenim Smile Teknik bilgisini bilem verdik yani ahaha Türkçe olarak Razz

Oldu mu şimdi bu Razz
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 11:18

Ya aslında benzinli ecoboostlar süper ötesi motorlar,tsi falan halt etmiş yanında ama benzinli işte be,ne kadar az yakarsa yaksın dizel kadar olamaz ve bu benzin politikasıyla da türkiyede benzinli arabaya ne olursa olsun binilmez...Bunu yazan bende 1.6 Ti-VCT 115 ps var o da ayrı bir ironik durum Smile))
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 11:19

Binilir binilir..

Şuanki aracınızdan az yakacak ve çok can yakacak, yine mi istemezsin ?
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 11:25

Ne kadar az yaktığına bağlı.Benim şu anda kışın full depoyla 430 yazın 550 km mesafem var bu arabada..Ama çok yoğun dur kalk yapıyorum ve kısa mesafelerde kullanıyorum arabayı sürekli.6 km ev-kreş,4 km kreş-işyeri,4 km işyeri-kreş,6 km kreş ev...Toplam günlük 20 km ve çok dur kalk..Ortalama 12.3 lt yazıyor sürekli... agla Ecoboostta bunun yarısı olursa dizele bakmam bile ama o da imkansız tabii...Fakat öte yandan dizelin tırıltısı,sallanması,turbosu v.s. de beni çok ürkütüyor,düşündürüyor valla....
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 25 Şub. - 11:26

8-9-10 arasında kalır. Start-Stop sizde etkili olursa 8'i geçmez (çok yoğun olmamalı)

Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 24  Sonraki