Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Vide
MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 26 Ocak - 21:57

uA_Y_C_A demiş ki:
Mondeo hakkında hatalı sanzuman

C-max için hatalı beygir girdileri.

hmmm evet şanzumanı düzeltmişler... ama cmax de beygir aynı...

ayrıca cmax donanımında esp&tcs yi de yazmamışlar
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Perş. 27 Ocak - 6:34

esmerce demiş ki:
YSF demiş ki:
Çok zor o zaman işin.

Yoo gayet kolay; siyah bir C5 yeah

Siyah olursa karar vermesi kolay olur sadece,o yüzden siyah Gülüş

Beyaz dada kolay olabilir aslında Gülüş
nofaceman
Ambiante
Ambiante
nofaceman

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Cuma 28 Ocak - 8:09

bu arada burada focus ııı hakkında bize verdiği kıymetli bilgilerden dolayı uA_Y_C_A kardeşime sonsuz teşekkürler ediyorum. biliyorum biraz geç oldu ama işler yüzünden anca foruma bakabildim. uA_Y_C_A kardeşim sana sonsuz teşekkürler verdiğin bilgileri gözümü kırpmadan okudum. döktürmüşsün yine . helal sana kardeşim. ellerine sağlık.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Cuma 28 Ocak - 8:23

Ben teşekkür ederim size Smile Sizler gibi güzel kişiler olunca karşımızda mutlu oluyoruz yaptığımız herşeyle Smile

Saygılar...
http://www.focusclubtr.com
drabalur
Yeni üye
Yeni üye
drabalur

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Cuma 28 Ocak - 20:37

uA_Y_C_A demiş ki:
drabalur demiş ki:
Bagaj hacimlerini okuduğumda gözlerim yerinden fırladı, II sedanda 526 lt olan hacim III sedan'da 373 lt ye düşmüş, stepne olmazsa 450 lt. Minimalist Avrupalılara koymazda, standart türk ailesi arabası için çok küçük bir hacim, değil yaz tatili, pazar pikniği için bile az gelir bu bagaj. Smile

Şuanki bagajınız kaç litre ?

Yüklenişi nasıl ?

Yılda kaç kez doldurdunuz ?

Saygılar Smile

Yoksa biz standart türk ailesi değilmiyiz..Opsss

1) toyota corolla, yaklaşık 400-450 lt (tam emin değilim)

2) oldukça rahat

3) Bu seneye kadar ayda en az 1 kez, bu sene neredeyse her hafta sonu.

4)Sizin çocuğunuz yok sanırsam Smile))

Saygılar

Not: Ford III için verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim, elinize sağlık. Bu arabayı hemen almalıyım dedim taki bagaj hacmini görünceye kadar Smile

En son drabalur tarafından Cuma 28 Ocak - 20:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Cuma 28 Ocak - 20:44

Mini stepne ile 421 litre bagaj. Evet biraz küçülmüş fakat sessizlik adına yapılmış yalıtım eklemeleri var araçta; bagaj fotolarına bakarsanız bagaj kaplaması ile aracın saçı arasında kalın bir katman olduğunu görebilirsiniz.Şuanki focuslarda ve sisin kullandığınız corollada kağıt gibi bu ara.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Cuma 28 Ocak - 20:46

1) çok geniş değilmiş (güncel focus 510 felan , HB 390 lt)

2) Hb kadar olamaz ahaha dimi ?

3) Yeterince çok imiş Smile

4) Yok Smile
drabalur
Yeni üye
Yeni üye
drabalur

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Cuma 28 Ocak - 20:52

1) En kıskandığım şeydir zaten
2) Ne koymak istediğinize bağlı tartışılır
3)Bencede
4)Neden geniş bagaj için tuturduğumu kesinlikle anlıyacaksınız Smile 10lt'lik farkın bile değerini anlarsınız Smile

Not: Ford III için verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim, elinize sağlık. Bu arabayı hemen almalıyım dedim taki bagaj hacmini görünceye kadar Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Cuma 28 Ocak - 21:02

Sizinkiyle aynı olacak işte..421 lt.. Artık bu sınıfta daha büyüğü zor..Focus bi abartı idi zaten ahaha

edit: Corolla 450 lt imiş.
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 9:23

Bagaj çok küçülmüş.Benim titanyum x i satmaktan vazmı geçsem acaba Smile Gerçi bagaj sadece tatilde iyi oluyor ama artık arka koltukları daha çok yükleriz ne yapalım.Yada tatile daha az tişört ve şort götürürüz. Çocuğun arabayı da almayız artık tatilde...Station Wagon alsam daha iyi ama onunda 2.eli yok,bir de spor durmuyor station wagon pek...
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Salı 1 Şub. - 13:43

Lansman geldi Ufaktan özet Smile

YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Salı 1 Şub. - 14:04

Güzel yapmışlar lansmanı. yeah
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Salı 1 Şub. - 17:14

Çok süper araba...Fakat bu lansmandaki özelliklerin hepsi olmayacak gibi geliyor bana sanki. Şimdiki Focustada Navigasyonlu multimedya İngilterede opsiyon olarak var.Ama Türkiyede yok. Yine güncel focusta koltuk ısıtma İngilterede en üst donanımda opsiyonel olarak alınabiliyor..Türkiyede ise yok. Güncel Focusta 17'' jant ingilterede opsiyonda var.Türkiyede yok,alamıyorsun bunların hiçbirini.
Yeni Focustada bu görüntüdeki özelliklerin çoğunu Türkiyede parayla ekstradan almak istesek bile alamayız. Çünkü bu özelliklerin tamamını otosan Türkiyeye getirmeye kalksa çok yüksek vergi oranı çıkar.Buda en üst donanım focus almak isteyene 70 milyarlık bir rakam çıkartılması demekki kimse o paraya focus almaz,alan da parayı yolda bulan biridir sadece. En üst donanım 50 milyar satış rakamıyla çıkar,onda da bu görüntüdeki çoğu özellik bulunmaz maalesef. guitar
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Salı 1 Şub. - 17:53

Bu videolarda hangi ülke olursa olsun onu sunmak zorunda değil zaten firma..istediğini reklam edebilir..neyse konu bu değil..

Bu KONU Altındaki teknik ve Ayrıntı olmayan donanımlar Verildi..Onlar gelecek..

Koltuk ısıtma jant vs ..bunlar ayrıntı işler..Yani bilemeyiz bunu.

Yani bu görüntüdekilerin hepsi var

TOUCH hariç ki o da yok zaten.Avrupa da da hemen olmayacak...Yazın başlayacak
ROCKERROLLER
Trend
Trend
ROCKERROLLER

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Salı 1 Şub. - 21:03

Ben Yeni Focusun avrupa için son şeklini almış halinden ne kdarının Türkiyede olacağını çok merak ediyorum doğrusu.Acaba otosan bu sefer Türk insanının da avrupalılar kadar satın alma gücü ve lüks isteklisi olduğunu anlayacak mı ?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Salı 1 Şub. - 21:48

Burdaki sivri donanımların gelecegini fuar da öğrenmiştik zaten. Aksilik olmazsa gelecek. Bu yazılar Tr için . Avrupa değil.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 2 Şub. - 0:52

Sensörler

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

blackgoldboy
Ambiante
Ambiante
blackgoldboy

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 2 Şub. - 11:37

Dizel Titanium C-MAX şu anda 53.000 , Dizel Titanium Focus sizce 50.000 yada üstü olabilirmi?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 2 Şub. - 11:38

O civarda oynar..Tabi titanium'da ne var bilemeyiz..Donanım'a göre fiyat çıkar..

Üst donanımlar Paket halinde sunulursa eğer..

Titanium 50'yi geçmez
blackgoldboy
Ambiante
Ambiante
blackgoldboy

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 2 Şub. - 12:21

Sayın uA_Y_C_A ,

Çok soru soruyorum ama FOCUS Sedan'ın türkiyede satışa çıkacağı/çıkabileceği tarih konusunda bir bilginiz varmı acaba?

Teşekkürler...
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 2 Şub. - 12:30

Estagfrlh.

Ben bilemem bunu ama tahminim 2012'yi bulmaz
x-rayted
Trend
Trend
x-rayted

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 2 Şub. - 13:21

sedan hemen çıkmayacak mı idi?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 2 Şub. - 13:48

Sedan geç gelecek.Diye biliyorum ben
umut9889
Ambiante
Ambiante
umut9889

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 2 Şub. - 14:17

yakup bey sedanın hemen gelmeyeceğini sizden duyduktan sonra artık dayanamadım beklemeye ve dün c-max tdci x paket siparişimi verdim. inşallah pişman olmam. siz özellik olarak c-max ve focus arasında çok fark olacağını düşünüyor musunuz? ayrıca bu kararımda touch ın türkiye ye gelmeyeceğini öğrenmem de etkili oldu. bir de ikiz bebeklerim var c-max sanırım bana biraz daha uygun diye düşündüm. şimdi ise kafama en çok takılan şey sattığım focus2 109 beygir dizel aracımdan aldığım performansı yeni c-max aratır mı?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 2 Şub. - 14:33

Öncelikle Aracınız Hayırlı Uğurlu Olsun Smile

Teknik verilerine baktınız mı ?

C-Max ağırlık dezavantajı var tabi biraz ama bunlar çok etkilemez..Ona benzer performans bulursunuz umarım..

Sedan olayı ben değil de yetkilerin ilk etap'da SW ve HB gelecek demelerinden kaynaklanıyor..Umarım utandırmazlar bizi...Touch ise evet bize yok henüz Sad Belki gelir belki gelmez ilerde belli olmaz..

Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Sonraki