Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

C-Max'm ilk izlenimlerimle :)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
posta464
Ambiante
Ambiante
posta464

C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Çarş. 1 Ara. - 19:52

evet teyp sony sabit disk ntfs geldi öyle hiç çalışmadı zaten ben fat32 format attım sonra gayet güzel çalışıyordu arabayı stop edip bir yere gittim geldim şöyle bir saat falan o zaman da çalıştı hatta ama ne oldu bir stop ettim arada galiba radyoya baktım sonra ne yapsam çalışmadı desteklenmeyen aygıt diyor bazen de bluetooth arıza yapıyor telefon dışarıda aktif edilip girince her nasılsa çalışıyor ama araba çalışırken telefonu kapalı unutmuş oluyorum sonradan aktif ediyorum bluetoothu nazlanıyor

rusların testine baktım bu aradada ne olurdu bu ekranları getirselerdi auto park çok mu lazımdı bak adam rusyada bile ön cam rezistansı koymamış bazı memleketlerde alerjileri var buna görüşü bozuyor diye sevmiyorlar koy geri vites kamerasını opsiyona kör noktayı koyacağına opel de de böyle bir durum yoktu işte avrupada ne var ne sipariş ediyorsun kısıt yok yapar yollar arabayı sana
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Çarş. 1 Ara. - 19:59

Maalesef bu tip donanımlara birşey diyemiyoruz..

Bu donanımlar yıllardır bu araçlarda vardı zaten..ama Halen getirtilmiyor.. Size gerekli gözüken inanın %80 kullanıcının haberi bile yok... Hal böyle olunca Smile maalesef istedikleri geliyor..

Aslında bizim bir amacımız da insanlara bunları söyleyip tanıtmak olmalıdır (Forum olarak)

İlerde hiç değilse bu seviyeye geliriz Smile Yanlız bu problem türkiye ye has da değil..Bi çok 2 3 sınıf ülkelere böyle..Maalesef..

Bluetooth gelelim..

Öncelikle tel ayarlarınızda Bluetooth da sony teypi yetkili atayıp oto bağlanmayı açık tutalım.. Buna rağmen oluyorsa Naz yapması çok garip değil bu donanımlarda olabiliyor..Telde bluetoothu açıp kapatmak işi çözmesi gerekiyor..

Teyp içinde şöyle yapalım mı ? HDD yi Müzik için ayrı bir PART oluşturun (4 gb lık felan).. Win 7 kullanıyorsanız 2 dakkalık işi var.
http://www.focusclubtr.com
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Çarş. 1 Ara. - 20:31

O Kadar yere baktım Sad

Ama usb limit uyarısına rastlamadım Sad Kitapçığınız yokmuydu ?
posta464
Ambiante
Ambiante
posta464

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Çarş. 1 Ara. - 20:54

yazmıyor limit
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Çarş. 1 Ara. - 21:05

O zman dediğim gibi partition yapmanız gerekiyor..
posta464
Ambiante
Ambiante
posta464

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Perş. 2 Ara. - 15:47

partitiona gerek olmadı cihazın içindeki mp3 haricindeki dosyaları sildim arada bir tanımama hatası veriyor ama sonra çıkarıp takınca aynı kaldığı şarkıdan devam ediyor şimdi tüm arşivimi atmakla meşgulüm olursa süper olacak bu arada kullandığım harddisk western digitalin yeni usb 3.0 serilerinden sessiz galiba sarsıntıya da çok nazlanmıyor usb 3 le transfer hızı 50mb altına düşmüyor gelişmeleri aktaracağım arabanın hoparlörler kullandıkça daha iyi ses vermeye başladı galiba onların da rodajı olmak üzere ilk aldığım gibi kesinlikle değil bilmeyen subwoofer arar içeride kullandığım arabalar da gördüğüm en iyi stock sistem
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Perş. 2 Ara. - 15:59

Focus II Sony yi dinlemişmiysiniz ?

Yanlız okdar büyük bir arşivi okmakda zorlanacaktır..Hemde seçim yapmanız zor olacaktır...

Dediğim gibi ayrı part veya klasörlenire bence daha verimli olacaktır.

Ayrıyetten usb 3 olması teybe katkı vermeyebilir teybinde uyumlu olması gerekiyor..

Yalnız bu tür bilgileri aracınızla alakalı Sayfa açsanız inannın daha verimli olacak..Her alan buraya yazarsa şahsen ben hatırlayamıyourm kimin nesi vardı diye? Burası genel bilgi olarak kalsın Smile

Benim arabam kısmına tanıtım resim vs vs olarak bekliyoruz sizi de..
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Perş. 2 Ara. - 16:47

posta464 demiş ki:
partitiona gerek olmadı cihazın içindeki mp3 haricindeki dosyaları sildim arada bir tanımama hatası veriyor ama sonra çıkarıp takınca aynı kaldığı şarkıdan devam ediyor şimdi tüm arşivimi atmakla meşgulüm olursa süper olacak bu arada kullandığım harddisk western digitalin yeni usb 3.0 serilerinden sessiz galiba sarsıntıya da çok nazlanmıyor usb 3 le transfer hızı 50mb altına düşmüyor gelişmeleri aktaracağım arabanın hoparlörler kullandıkça daha iyi ses vermeye başladı galiba onların da rodajı olmak üzere ilk aldığım gibi kesinlikle değil bilmeyen subwoofer arar içeride kullandığım arabalar da gördüğüm en iyi stock sistem

Tekrar hayırlı olsun.

Hoparlörler elbette kullandıkca kısa sürede esas ses verimine ulaşacaktır,özellikle bas sesler.
posta464
Ambiante
Ambiante
posta464

MesajKonu: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 4 Ara. - 13:39

arkadaş yazmıyim diyorum araç sayfası yapayım dediğin gibi ama acaip tembel bir adamım
ama şimdi yazmamak da olmaz çünkü acap sevindim alet tüm harddiski okuyor 100gb ını doldurabildim ve hiç gecikme ve sorun olmadan bastığınız anda şarkı çalmaya başlıyor her seferinde diski tarama yapmıyor taktıktan 3-4 saniye sonra kaldığı yerden devam ediyor o söylediğim arızayı nedense artık yapmıyor
tabii ki cihazı arabada usb 3 olarak kullanamıyorum zaten gerekte yok ama böyle cihazlar çok seçici olduğu için yazma gereği duydum ben usb 3 ü bilgisayardan aktarırken kullanıyorum ve tabii bilgisayarımda da usb 3 portu var 3-4 misli hızlı diyebilirim

"""yalnız bir sıkıntım var bellekten yada cd den mp3 çalarken track bilgisi veriyor sadece 6-13 gibi mp3 dosyasının adı yada id si yazmıyor dizini tararken gösteriyor oysaki şarkının adını göstertmenin bir yolu varmıdır ki?"""

hayır focus ta sony dinlemedim doğrusu mümessil araçları dışında forda dahi binmedim kendi araçlarım dışında pek başkasının arabasına denk gelip binmiyorum.

partitionu küçültmeye gerek varmı bilemiyorum belki de ikinci üçüncü partları görmez belki öyle yapıp dediğin gibi onlara diğer lüzumlu dosyalarımı koyabilirim ama zaten bu diski sadece bu mp3 lere ayıracağım partition içinde silip baştan atmam lazım .
ama bir dizin sistemi yaptım tabi türkçe yabancı ardından müzik türü şarkıcı adı albüm şarkı diye değilse o kadar şeyin içinde aradığımı bulmama imkan yok

herşey için teşekkürler sayfayı şişirmemek için bundan sonra biriktirerek yazmaya gayret edeceğim.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 4 Ara. - 14:11

Artık istediğiniz gibi Smile kullanabilirsiniz Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 4 Ara. - 14:13

Hayırlı olsun yeni sayfa, bide canlı resimler eklenirse süper olur. Smile
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Perş. 9 Ara. - 20:08

güle güle kullanın gerçekten güzel araç
Engin
Moderatör
Moderatör
Engin

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Perş. 9 Ara. - 20:19

Hayırlısı olsun kazasız belesız iyi günler kullanırsınız inşallah. Aracın resimlerinide koyarsanız süper olur yeah
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Perş. 9 Ara. - 21:21

evet resim bekliyoruz..
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Cuma 24 Ara. - 20:50

Başlık Yenilenmis Smile
White Magic
Moderatör
Moderatör
White Magic

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Cuma 24 Ara. - 20:53

Ooo, hemde Sony'li ahaha alkış
posta464
Ambiante
Ambiante
posta464

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Cuma 24 Ara. - 20:57

başlık aynı da
şimdi daha fazla resim eklesem sayfa yüklenmeyecek gibi geliyor
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12Cuma 24 Ara. - 21:10

boyutları 1024x ,,,, gibi yaparsanız rahat yüklenir..imageshack da boyutlandırma seçeneği mevcut.

Şuan yüklenenleri ben düzenliyorum
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: C-Max'm ilk izlenimlerimle :) C-Max'm ilk izlenimlerimle :) - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 25 Ara. - 6:54

Maşallah kazasız belasız.

C-Max'm ilk izlenimlerimle :)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2