Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Vide
MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Paz 16 Ocak - 22:53

Orası öyle.. dediğimiz gibi 2002 veya 2003 bakın..tüpsüz..yada bizde bakalım..bi araba alalım size ahaha Konu rekor'a koşuyor
http://www.focusclubtr.com
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Paz 16 Ocak - 22:57

Smile Smile Smile
Evet tüpsüz olsun valla.Paramız olunca tüp taktırırız.Sanki tüp hemen olunca ne olacak .
ortalama yılda 10 000km yol yaparım zaten.
Bal rengine nasıl bir bakış var.Benim hoşuma gitmiyor pek.Sanki ticari plaka araç gibi.
Ama iç döşemeleri çok güzel oluyor genelde.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Paz 16 Ocak - 22:57

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-daha-temizi-yok-40061684/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-satilik-arac-35198329/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-2003ghia-orjinal-34366482/detay
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Paz 16 Ocak - 23:02

uA_Y_C_A demiş ki:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-daha-temizi-yok-40061684/detay

Buna benden 10 puan yeah
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Paz 16 Ocak - 23:40

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-biniciye-ozel-focus-ghia-34441030/detay
Ben böyle iç döşemeye daha çok hasta oluyorum.Ne diye geçiyor o renk.Bazen fotosuz resimler oluyor.onun için sordum.
sizin gönderdikleriniz öyle mi pek anlamadim yansıma olmuş gibi.
Birde ben ankaradayım.
Gri ve bordo harika beyaz içime sinmedi.
Yüzde yüz alacağımı bilsem istanbula gitmek sorun değil aslında.neyse yarin devam ederiz iyi geceler.Biryere kaçmayın
tşkler.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 9:48

BARAN demiş ki:
uA_Y_C_A demiş ki:

Buna benden 10 puan yeah

Bendende yeah
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 10:56

BARAN demiş ki:
uA_Y_C_A demiş ki:

Buna benden 10 puan yeah

Ispartaya gitmek sizin için sorun değilse buna bakın derim; baktığımız bal rengi ile bunun döşemeleri aynı.
Kadife bej rengi döşeme.
Engin
Moderatör
Moderatör
Engin

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 12:20

Yookkkk artık bu focus un yakıt tüketimi şehir dışında herhalde 850-900 km bahsediyor ama araba çok temize benziyor yeah
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 12:23

getz demiş ki:
Yookkkk artık bu focus un yakıt tüketimi şehir dışında herhalde 850-900 km bahsediyor ama araba çok temize benziyor yeah

Büyük ihtimal ıspartanın her yeri şehir dışı gibidir.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 14:21

BARAN demiş ki:
getz demiş ki:

Büyük ihtimal ıspartanın her yeri şehir dışı gibidir.

KK ahaha Laughing
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 17:41

sanruflu ekledim nasil arkadaşlar.?
Ha birde temiz bir 2001 ghia denk gelse alsakmı?Bi akıl verin bu önemli işte.Yol bilgisyarı olunca ne oluyor çok avantajmıdır.Mesala yol bilgisayarı eli anahtar tutumayı bilmeyen sanayideki ustalardan beni korurmu bir nebze .Yoksa sadece yakıtı hava durumu felan mı verir.cd çalar bence önemli değil değiştiririz.
Şimdiki imkanlar ankarada araba almayı gösteriyor.
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 17:55

Birde 2001 üzerinde zetec -s 2002 ve 2002 üstü zetec-se vardı
mustafatufekci
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
mustafatufekci

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 18:02

zetec-s daha canlıdır zetec-se daha isteksizdir derler:P egsoz emisyon normlarından dolayı. aynı şey mesela ilk çıkan tdci ve son çıkan tdci da var Razz

zetec-s in kronik yatak gezinti sorunu vardır derler.(tam neydi adı unuttum şimdi) zetec-se in kronik rolanti sorunu vardır derler. ayrıntıya takılırsak hiç bir focus mükemel değildir ahaha ama hepsi harikadır ahaha
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 18:15

Krank mili sorunumu?
mustafatufekci
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
mustafatufekci

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 18:17

mil yatağında bir parça vardı. o zamanla aşınıyor. tam adını ne olduğunu çıkaramadım şimdi.
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 18:25

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-2004-model-focus-ghia-full-full-33735561/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-sahibinden-2003-model-ford-focus-ghia-orjinal-35119546/detay
mustafatufekci
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
mustafatufekci

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 18:30

güzeller ama bakım geçmişine bakın derim. çünkü masraf açacak kmler bunlar. debraj balatası amortisör bilya vs değişmiş mi trigier durumu vs vs. rengi bzimkilere benziyor. sunrooflu olan lp1 paketli. ama ikiside pahalı gözümdeki ederi max 20 bin.
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 19:17

Mustafa bey 20500 vermeye şimdiden razıyımda vermiyorlar işte. yaklaşık üç ay önce 1,6 motorlara baktığımda 43 plakalı araça 21,75 ye son fiyat demişti hatırlıyorum.Hatda tüpüde yoktu.1,6 motor alamayacağıma karar vermiştim o sıralar.Bayada arabaya bakmadık o aralar fiyatlar düşer diye ama düşeceği felan yok sanirim.Yaz geldi 2 ay sonra değilmi.Yada araç piyasasının düşüşe geçme kriterleri nelerdir.
mustafatufekci
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
mustafatufekci

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 19:24

23 verdikten sonra imkan varsa 2-3 bin daha koyulup FII ghia bile bakılabilir. 20 bin Fı için max seviye. 23 yazan satma niyetli olan değil. o parayı veren olursa keyfi satan adam ahaha
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 19:27

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tertemiz-focus-40542578/detay#
19 baglasak tüp taksak 21 e gelir eyi değilmi arkadaşlar
yeah Smile
12,01,2011 tescil tarihi.

En son yukselelkt tarafından Ptsi 17 Ocak - 19:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mustafatufekci
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
mustafatufekci

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 19:29

hep bordo bakıyorsunuz ahaha bizimkini verelim size 2001 model Razz
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 19:35

Mustafa sayende abimiz bi araba alacak Smile umarım mutlu mesut sürecek Smile

mustafatufekci
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
mustafatufekci

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 19:48

tit-x e çok heves ediyorum. Ama bu aralara alcak hal yok. Focusumuzu satarsak bunun sebebi bir tit-x olacak Razz
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 19:50

Sizinde dediğiniz gibi acelesi olmayan internete ilan veriyor tok satıcı sanirim.Oto pazarında 20 dakika içinde araç seçebilecek hale gelmek bence daha mantıklı arkadaşlar.Bunun üzerinde yoğunlaşsak daha iyi bence.Mesela benim bildiklerim
Su dolum haznesi içindeki saf su tertemiz olacak(uyanık satıcı bunu halledebilir ama)
motor sessiz çalışacak gaza basınca aşırı beyaz duman atmayacak.
mavi duman hiç (yeni modeller için özellikle)
Motoru kaputunu açınca nelere bakmak gerekiyor.Hangi civatalarla oynanmamış olması gerekiyor.Bu konu üzerinde yoğunlaşayım ne dersiniz.Kaporta püf noktalarını az çok biliyorum.yinede paylaşalim.
teşekkür tekrar yardımlarınız için .

En son yukselelkt tarafından Ptsi 17 Ocak - 19:58 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA - Sayfa 11 Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 19:57

Mesela zetec motorlarda motor üfleme testi yapılır mı yapılırsa nasil olur.
Ezzoz dan mavi duman atması gözle bariz gözükürmü.Çünkü pazar günü baktığımız 2000 motor için testci arkadaş egzoztan ne atiyor diye sordu bende bol miktarda beyaz duman dedim.Yok mavi dumanda atiyor dedi.ee dedik e si motor iyi dedi normal dediler.Çok az atar ve yağ yakması normal dedilerBencede normaldi 2000 model 12000 de araç idi.Ben o mavi dumanı niye göremedim.Kısaca motor kısmı nasil kontrol edilir.Deneyimlerinizi paylaşırmısınız.Çünkü pazarda elimi çabuk tutmak zorumdayim.
sizin araç ne mustafa bey
Smile

slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Sonraki