Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Sonraki
YazarMesaj
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Vide
MesajKonu: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Salı 21 Eyl. - 20:17

2002-2004 makyajlı kasa focus hb ve sadan piyasası kaç lira .Yardımcı olursanız cok menmun olacığım.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Salı 21 Eyl. - 22:54

Basliginiz gerekli yere tasindi.

Net ilanlarindan biraz daha dusuk alabilirsiniz kanimca
http://www.focusclubtr.com
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Çarş. 22 Eyl. - 7:06

Slm, Yakup' a katılıyorum net ilanları piyasanın biraz üzerinde seyrediyor. Bütün araçlar için geçerli bu. Model, donanım, Km, aracın temizliğine ve satıcının ihtiyaç durumuna göre 15-22 arasında değişiyor sanırım bahsettiğiniz modellerin piyasası.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Çarş. 22 Eyl. - 9:10

Nette ki fiyatlardan ortalama bin lira daha aşağı alabilirsiniz.Tabi istisnalar olabilir.
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Çarş. 22 Eyl. - 21:49

teşekkür ederim cevaplarınız için biraz daha soruyu açayim ghia 2002-2004 makyajlı kasa
abs eps 4 airbag gümüsgri aytozu gri ve beyaz renk(aslında pekde önemli değil temiz olması önemli)dijital kilima mp çalar yolbilgisayarı sis farı (xeon da olursa çok iyi) .Ne bileyim bu ana maddeler olan araçda başka ne olursa ayarlanabilen elektrik koltuk ve yan aynalar yada maun kaplamalı,araç fiyatı bilen yada yakınndaki bir arkadaşı yada akrabası yakın zamanda almış ise fiyat ve sizlerden fiyata yorum bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.
internetden sahibinde sahibinden diyor ama trafik tescil tarihini internetten araştırdığımda ilan tarihinden kısa bir süre önce alındığını gösteriyor.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Perş. 23 Eyl. - 7:45

tam emin değiilm adam dediğin özellik ve temizlikte 19 dan aşağı bulman zor. tabi iyi araştırmak gerek.
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12C.tesi 25 Eyl. - 14:21

aslında bir tane var 19,5 bin tl gümüs giri söyledigim özellikler var aynı zamanda 4 tane çelik jant ve lastiğinide veriyor ince yanak işime yaramaz orjinalide varmış (lastiklerin durumu belli değil) alsam hemen onu takarım gümüs giri ama kilometresi 2002 olmasına rahmen 170 bin km .Nasil iyimi edermi
aps eps sürücü yolcu ve yan hava yastığı
xenon far sis far dijital kilima elektrikli aynalar bunların yanında birkaç tane daha özellik var
aracın kasasıda imajlı kasa sanirim sis farları yana kaçık değil farın altında
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12C.tesi 25 Eyl. - 23:32

Özelliklerine göre temizse eğer o fiyatı eder sanırım. Ama modeli ve km sine göre yüksek gibide duruyor fiyatı. Benim araç alırkenki km. kriterim yıllık 20bin km. yapsa ort. yaşı ile çarpar öyle düşünürüm. buda 8 yaşında 150bin üstü normal. Araca baktır gerçektende temizse biraz daha indirim yaptırabilirsen 18,5- 19 gibi mesela al derim. Ama 2.elde eğer araç orjinal,temiz vede bakımlı ise 500 fazla verip alınmalı bana göre.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12C.tesi 25 Eyl. - 23:33

bahsettiğin araç bumu;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-benzeri-daha-yok-31257367/detay
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Paz 26 Eyl. - 17:08

Evet.nasil iyimi araç sence
Birde kafama takılan bir şey var.Ruhsatta araç tescil tarihi oluyorya hani.O tarih hangi sartlarda değişir.Araca hiç tüp takılmamış mesela adam 2001 yılında sıfır aldım diyor kullanıcısıyım diyor.evde internetten araştırdım araç tescil tarihinin 2001 tarihli olmasına gerekirken 2010 eylül ayında çıkıyor bu ne iş.Yalan mı söylüyor acaba
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 5:50

Resimlerde araç diri ve temiz duruyor eğer doğruysa boya ve değişende yok diyor. Göründüğü ve sahibinin belirttiği gibiyse araç çok iyi gibi. Ama seninde belirttiğin aracın tescil tarihi kafa karıştırıyor. Benim bildiğim satış yada araçta bi değişiklik yapıldığında:(LPG takıldığında oluyormu bilmiyorum) tescil tarihi değişiyor. İyi sorgulamak gerek. Eğer sıfır aldıysa faturasını sor duruyormuymuş.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 6:14

yukselelkt demiş ki:
Evet.nasil iyimi araç sence
Birde kafama takılan bir şey var.Ruhsatta araç tescil tarihi oluyorya hani.O tarih hangi sartlarda değişir.Araca hiç tüp takılmamış mesela adam 2001 yılında sıfır aldım diyor kullanıcısıyım diyor.evde internetten araştırdım araç tescil tarihinin 2001 tarihli olmasına gerekirken 2010 eylül ayında çıkıyor bu ne iş.Yalan mı söylüyor acaba

Aracın tescil tarihi ancak ruhsat yeni kişi adına çıktığında değişir, yani araç el değiştirdiğinde.

2001 model bir aracı 01.07.2008 de aldınız ve ruhsatını 10 gün sonra çıkarttınız diyelim.Aracın tescil tarihi 11.07.2008 olur.
Kişisel fikrim bu aracı hiç gözüm tutmadı, sanki heryeri ile oynanmış gibi.
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 16:35

plaka değişincede olur sanirim.söyledegim tescil tarihi konusu bu araçla ilgili değildi zaten.dün pazarda bir araca baktim ilk sahibi çok temizdi.boyada leke yoktu diri duruyordu.2001model di. Tescil tarihinine baktim 2010 agustos ayi.Şahıs boluluyum diyordu .acaba diyorum 06 yeni geçmiş olabilir .Ama sahil plakası değilki bolu plakası bence bir iş var bu işte .neyse önemli değil zaten çok pahalı diyordu.Yavaş yavaş bu işleri ögreneceğiz sayenizde
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 16:37

Baran kardeş her tarafıyla oynanmış olduğu nasil anlaşılıyor.İç güdümü ?
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 17:08

Plaka nın değişmesi demek ruhsatında değişmesi demek zaten; yani bir aracın plakası ruhsatı neden değişir; araç el değiştirmiştir.Yukarıda söylediğiniz gibi; 2001 model aracın ryhsatında tescil tarihi 2010 yazıyorsa; 2010 da el değiştirmiştir araç.

Aracın yanında olmadığım için tamamen iç güdü; ghia jantlar sökülmüş; yeni jant takılmış; kaliperler boyanmış; ön tampon altı boyanmış; pas paslar için birşey diyemiyorum zaten Smile bende sanki ehliyetini yeni almış bu araçta biraz hevesini atmış bir kullanıcının aracı gibi bir izlenim bıraktı.Tabii belki tamamen benim kuruntumdur.

Bu ilandaki araç bana daha iyi bakılmış gibi geldi mesela.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-hatasiz-ilk-elden-makyajli-kasa-boyasiz-2002-md-1-6-fort-focus-31974071/detay
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 17:19

8 yaşındaki bi araç için söylediğin yapılmış olan işlemler bence çok değil Aydın'cım. Sadece bunlara bakarak aracın her tarafı ile oynanmış demek yanlış olur bence. haklıda çıkabilirsin o ayrı konu. bence arakadaşın içine sindiyse araç iyi bir kontrol ettirsin serviste ekspertinizi çıkarsınlar. eğer boya ve değişnei yoksa bakımları yapılmışsa alınabilir bana araç temiz geldi. ama tabi burdan araç çok iyi yada çok kötü demek yanıltıcı ve yanlış olur.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 17:20

Ayrıca senin gönderiğin linkteki araç bundan daha temiz ve ojinal duruyor orası kesin. ben sadece rengini sevmedim bu aracın. Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 17:25

Şu araç nasıl sizce, bende bi arkadaşım için favorilerime eklemiştim ama o kadar çıkamam dedi arkdaş.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-masrafsiz-orjinal-focus-collection-31399291/detay
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 17:53

Tesekkürler arkadaşlar ilgilendiğiniz için. i ki araçta çok diri duruyor fakat fiyatları tuzlu değilmi son fiyat sizce ne olur bu araçlar için

En son yukselelkt tarafından Ptsi 27 Eyl. - 18:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 18:01

kayserideki aracın modeli 2005 yalnız. eğer araç temizse 19 uygun 20 de normal rakam bence
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 18:06

evet haklısın .Birde bu plakaları neden saklıyorlar.
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 18:10

Kardeşler birde bu fiyatlara Toyota... Astra... honda.... volswagen .... hangi modelleri C segmentinde tutulan modelleri nelerdir.Bir sürü modeli var astra cd cdx hoda vtec ivet itec es
is wolswagen higtline comfortline pasif toyota sol mol bir sürü çeşitleri var.Pazarda hondalarada gözüm kaydı ama hiç bir bilgim olmadığı için gözümün kenarıyla baktim
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 18:11

değşik nedenleri var. kimisi bi sakıncası olduğunu sanıyor kimisde aracndaki, sakıncayı gizlemey çalışıyor. ahaha
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 18:22

kayserideki araba focus ghia değilmiş yeni farkettim.Kaliper nedir arkadaşlar.
yukselelkt
Comfort
Comfort
yukselelkt

MesajKonu: Geri: slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA Icon_m12Ptsi 27 Eyl. - 18:42

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-ford-focus-cizik-dahi-yok-daha-iyisi-sifiridir-31933755/detay
ne diyor arabayı erpertize bile sokmayalim diyecekler diyor .Allah alah

slm bende sizlerden olmak istiyorum AMA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 20 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Sonraki