Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Galatasaray'dan 3 yeni transfer

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

Galatasaray'dan 3 yeni transfer Vide
MesajKonu: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Cuma 21 Ocak - 11:31

Hayırlı olsun

http://www.galatasaray.com/

Duyuru: Galatasaray’da Üç İmza
21.01.2011 11:33

Galatasaray Sportif AŞ, Kolombiyalı kaleci Robinson Zapata, Rumen forvet oyuncusu Bogdan Stancu ve Kasımpaşa Spor Kulübü'nden Yekta Kurtuluş ile kesin anlaşmaya varmıştır.

Buna göre; Kolombiyalı kaleci Robinson Zapata ile 1.5 yıllığına,

Steaua Bükreş takımından Rumen forvet oyuncusu Bogdan Stancu ile 4.5 yıllığına,

Kasımpaşa’dan orta saha oyuncusu Yekta Kurtuluş ile 4.5 yıllığına anlaşmaya varılmıştır.

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı'nda forma giyecek yeni oyuncularımıza başarılar dileriz. 

Galatasaray Sportif AŞ

http://www.focusclubtr.com
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Cuma 21 Ocak - 11:35

Galatasaray'dan 3 yeni transfer B_9088_B

Galatasaray Sportif A.Ş., Kolombiyalı kaleci Robinson Zapata ve Rumen forvet Bogdan Stancu'nun yanı sıra, orta saha oyuncusu Yekta Kurtuluş ile kesin anlaşmaya vardı.

Sezonun ikinci yarısından itibaren Galatasaray için oynayacak yeni sporcularımızı tanıyalım...

Robinson Zapata
Robinson Zapata, 1978 yılında Kolombiya’da dünyaya geldi. Profesyonel kariyerine ülkesi takımlarından America de Cali’de başlayan Kolombiyalı, 2000 yılında Real Cartagena’ya transfer oldu. İki sezonun ardından eski takımına geri dönen Zapata, 2004 yılında ise yurt dışına çıktı ve Arjantin’e transfer oldu. İlk sezonunu Rosario Central ve Independiente takımlarında geçiren Kolombiyalı kaleci fazla forma şansı bulamadı. Arjantin’deki ilk sezonun ardından Atletico Belgrano’ya transfer olan Zapata, 2006-07 sezonunu ise Cucuta Deportivo’da geçirdi. 2007 yılında Steaua Bükreş’e transfer olan Zapata, son 3,5 sezondur Romanya’da forma giyiyor. 2008 yılında Romanya’da yılın kalecisi, 2009 yılında yılın yabancı oyuncusu seçilen Robinson Zapata, üç kez Kolombiya Milli Takımı’nın kalesini korudu.

Bogdan Stancu
Bogdan Stancu, 28 Haziran 1987’de Romanya’da doğdu. Doğduğu şehrin takımı Agreş Piteşti’de futbola başlayan Stancu, 17 yaşında A Takım’a yükseldi. 2005-06 sezonunun ikinci yarısında Dacia Mioveni takımına kiralandı. Sezon sonunda Unirea Urziceni’nin yolunu tutan Stancu, burada geçirdiği bir sezonun ardından 2008’de Steaua Bükreş’e transfer oldu.2,5 yıldır Steaua forması giyen Stancu, oynadığı 72 maçta 32 gol kaydederken geçtiğimiz yıl 14, bu yılın geride kalan bölümünde ise 17 kez rakip fileleri havalandırdı.1.82 boyundaki Rumen oyuncu, ülkesinin futbolda yükselen değerlerinin en önemlilerinden biri olarak gösteriliyor.

Yekta Kurtuluş
11 Aralık 1985 günü İzmir’de doğan Yekta Kurtuluş, futbola İzmirspor'un altyapısında başladı. İzmirspor'un altyapı takımlarında ve çeşitli amatör takımlarında forma giyen Yekta Kurtuluş, 2004 senesinde İzmirspor'un A takımına yükseldi. 2007-08 sezonunda Süper Lig'e yeni yükselmiş olan Kasımpaşa'ya transfer oldu. Kasımpaşa'daki ilk sezonunda 16 lig maçında görev aldı. Süper Lig’de bugüne kadar 61 maça çıkan Yekta Kurtuluş, 6 kez gol sevinci yaşadı. Yekta Kurtuluş, orta sahada oyunun her iki yönünde de etkili olabiliyor.  17 Kasım 2010 tarihinde Hollanda ile oynanan hazırlık maçı için Türkiye A Milli Takım'ına davet edilen genç futbolcu, 83. dakika'da oyuna dâhil olarak ilk kez milli takım formasını giymişti. 
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 22 Ocak - 7:06

Yusuf abi yorum yok mu?

ahaha
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 17:27

Bursa gs macı ... Galatasaray çok iyi oynuyor.

Transferler etkili. dk:28
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 17:29

Bannn

Digitürk göstermiyor az önce cebe mesaj geldi "izleyemiyorsanız en az 1 saat bekleyin" diye ama nafile !!

Bannn
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 17:37

Adamlar 2 kez geldi, gol attı Smile

Bursa : 1 gs: 0

Dk: 36

Şom ağzı actık
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 17:40

esmerce demiş ki:
Bannn

Digitürk göstermiyor az önce cebe mesaj geldi "izleyemiyorsanız en az 1 saat bekleyin" diye ama nafile !!

Bannn

Kanal i ac abi öyle bekle
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 17:49

ah Ufuk ah 2 gol yedin Sad arkadaşlarının hakkını ode 2. Yarı , bizi geç .

esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 18:18

Maç sonuca bakar Yakup.

Dediğim gibi içimdeki hisler kötü yönde, yeni transferlere rağmen aman aman bir fark beklemiyorum takımdan, memleket takımım Trabzon çok daha iyi.

Ha dersin ki "kendi takımından kötü günde uzaklaşıyorsun" cevabım takımın ve yöneticilerinin canı gönülden alın teri dökmediği olur.

Hakan Şükür lü Hasan Şaş lı Galatasaray ruh geri dönmeli.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 18:22

Gs iyi top oynadı Smile İzleyenler yazar buraya..Çok iyi top yaptı..Sonuca bakar kesinlikle ama Taraftar Sabırlı olmalı..Eleştirmekten vazgeçmeliyiz..Hasanlı günlere güle oynaya gelmedik ki Smile Büyüklerim daha iyi bilir yeah
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 18:29

Ben biliyorum işte!!

Takım aldığı paranın hakkını veriyordu ondan o günlere gelindi, o mütevazi fiyatlı kadroya rağmen kupalar kaldırıldı, çünkü takım inançlı ve hırslıydı, başlarında gerçek bir antrenör vardı, birliktiler!!

Şimdiki yabancı futbolcular dışarda at gibi koşarken Türkiye de (veya Galatasaray da) para ve eğlence çok mantığıyla gelip gece hayatına ve lükse kaptırıyor kendini.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 18:34

iyiler iyiler Smile Bugün beğendim takımı..ilk yarım saat gibi olsun takım üstüne iyi bir golcü gelirse iyi olur

+ BUGÜN Kewel ve Neil de yok..Milli maçlardalar

Eğnlensinler okadar ahaha O zamnda oluyordu da belki magazin zayıfdı Smile

Arda'mı rahat bırakın ahaha Razz Genç Osmandır o...
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12C.tesi 29 Ocak - 19:21

Rezil herifler 2 tane yediler baktılar olmayacak dan dun oynayıp bir sürü kart gördüler!
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Paz 30 Ocak - 11:22

Sizin şu Ayhan'a acayip gıcık oluyorum Bannn
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Paz 30 Ocak - 12:33

Bizde ahaha
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Ptsi 31 Ocak - 10:41

Bu başlığı yeni gördüm Yakup, yoksa bu transferlere kesin yorum yazardım. Devre arası için kötü transferler değiller ama takımı ayağa kaldıracak süper transferlerde değiller. ya tutarsa transferleri. Ama takım o kadar vasatki özellikle orta sahamız, hani okeyde el kötü gelirde gelen her taş işler bu transferlerde aynen öyle. baksana yekta, cluio ve stancu gelir gelmez sırıtmadılar hatta mevcutlardan daha iyi oynadılar. kaleci konusunda ise zapatanın baya bi maç eksiği var evet yaşlı ama kalede tecrübe önemli inş. uyum sağlar takıma. en azından aykut ve ufuk kadar hata yapmaz diye umut ediyorum Smile Cluio ise tam bi joker nereye koysan sırıtmıyor, oynuyor hakkını veriyor ve en önemlisi teknik ve mücadeleci bi oyuncu. yekta ise hem bu takımın kombineli taraftarı hemde gelecek vaad eden iyi yerli oyunculardan biri. şımarmaz ve sakatlanmazsa uzun yıllar orta sahada fayda sağlar. stancu ise kumaşı iyiye benziyor. hızlı, teknik, birebirde etili, dripgling yapıyor, istatistikleride golcülüğünü kanıtlıyor. fayda sağlayacak gibi görünüyor ama bonservisi biraz fazla gibi. inş. kendini gösterir, değerini katlarda bu handikapıda ortadan kaldırır.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Ptsi 31 Ocak - 11:04

Maça gelince, maalesef ilk yarım saatine bakamadım dışarda olduğum için. Ama benim baktığım andan son düdüğe kadar vasat bi takım vardı sahada. Bursa'da aslında sezonun kötü oyunlarında birini oynadı ama saha avantjı ve şansı yardım etti. ilk gol kesinlikle ofsaytdı ikinci gol ise büyük talihsizlik ve kaleci hatası yinede ben ufuk a sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca gol ofsayt derken bahane olsun diye demedim, benim izlediğim takım maçı kazanmayı hakedecek bi oyun koymadı ortaya o ayrı fakat ilk yarı 0-0 bitseydi bu maç böyle bitermiydi bilinmez. Keza bursa 2-0 önde olduğu halde kırmızı karta kadar etkinliğini hissettiremedi. GS 10 kişi kaldıktan sonra elbette daha iyi oynuyor gözüktü Bursa.

Bu takımın en büyük eksikliği üretkenlik ve bitiricilik. oda özellikle orta sahanın düz oyunculardan olmasından kaynaklanıyor. Orta sahadaki BAM(Barış-Ayhan-M.Sarp) üçlüsünden acilen kurtulmamız lazım. Allah'tan bu maç o açıdan bi şans oldu. maçın başında Barış sakatlanmış, sonrasındada Ayhan kırmızı gördü yani bi sonraki kupadaki Antep maçında bu ikisi yok. Cana nında cezası bitti bu maç, sarpıda oynatmazsa Hagi süper olur o zaman Smile

Kewel ve neilde gelince bu takım biraz daha iyi olur ama yeterli olurmu onuda zamanla görücez. Mevcutlar içerisinden benim ideal 11 im. Smile
Kale: Zapata (Ufuk)
Sağ bek: Sabri
Sol bek: İnsua ( Hakan Balta)
Savunma: Servet-Neill
Ön libero : Cana
Sağ iç : Culio
Sol iç : Yekta
Sol Açık-forvet: Arda(Kewel)
Sağ Açık-forvet:kazım(pino)
İleri uç-forvet: Stancu(Baros)

Bu kadrodaki savunma orta çok fazla değiştirilmemeli. sakatlık, ceza vs. dışında. ileri uçta değişiklikler olabilir form durumlarına göre. Bu şekilde orta sahamız daha verimli, daha üretken ve daha mücadeleci olur kanımca yeah
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Paz 6 Şub. - 17:31

Gs 13 dakikada 2 gol attı Eskişehir e Shocked

Umarım "hay şom ağzım" demem sonradan!
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Paz 6 Şub. - 17:39

Bugün gs'liler hariç izleyen olmaz maçı ahaha
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Paz 6 Şub. - 17:46

3-0 mı oldu acaba ? yeah

Nazar değmesin sana Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Paz 6 Şub. - 18:46

3-2 oldu şanssız gollerle..

ama gs dakika geçmeden cezayı kesiyor.

4-2

dk. 85
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Paz 6 Şub. - 18:57

Haydin bu maç 4-2 biter!!
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Ptsi 7 Şub. - 9:33

Bu seneki en iyi oyundu herhalde bugün. İlk yarım saat hele müthiş bi pres vardı. M.sarp girene kadar iyi oynadık. ondan sonra rölantiye aldık birazda gevşek davranınca 2 şanssız gol yedik ama 2.goldeki frikik öncesi faul değildi katiyen neyseki baros hemen cezayı kesti.

Kazım, stancu, neill, cana vede sabri çok iyi oynadılar kewel, culio ve baros unda hakkını yememek lazım onlarda epey katkı sağladılar.

Böyle oynasınlar kaybetsekde önemli değil, ki skor kendiliğinden gelir zaten. Birde işin şu tarafı var bu eskişehir ligde son 8 maç kaybetmiyordu ve son 4 maçınıda gol yemeden kazanmıştı yani bu takımı yendik hemde 4 golle.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Ptsi 7 Şub. - 9:53

Gülüş

İlk 2 golü seyirci attırdı ahaha
dildil
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Galatasaray'dan 3 yeni transfer Galatasaray'dan 3 yeni transfer Icon_m12Ptsi 7 Şub. - 10:10

Eskişehirinkinide hakem ve m.sarp Gülüş

Galatasaray'dan 3 yeni transfer

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki