Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Vide
MesajKonu: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12C.tesi 8 Ocak - 18:51

Tıkla Dinle

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı

Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleştirilen yeni üyelerin tanıtım toplantısında, Ali Sami Yen Stadı için bestelenen “Veda” şarkısı Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat tarafından Galatasaray ailesine ilk kez tanıtıldı. Şarkının çalınmasıyla salonda duygu dolu anlar yaşandı.

1933 yılında başlayan ve 11 Ocak’ta sona erecek olan muhteşem bir öykü... Vedaya kısa süre kala Ali Sami Yen Stadı için özel bir şarkı hazırlandı.

Zaferleri ve hüzünleri içinde barındıran, nice ünlü takımlara cehennemi yaşatan, Türk futbol tarihinin en önemli stadı olarak adını duyuran Ali Sami Yen. Hiçbir zaman unutulmayacak bu mabet için hazırlanan özel şarkı dinleyenlere duygusal anlar yaşatıyor.

Aykut Gürel tarafından bestelenip düzenlenen "Anladım" şarkısı Ali Sami Yen Stadı'na Veda Programı kapsamında Zeynep Talu Çetinsoy tarafından tekrar uyarlandı. Bestesiyle gönüllere taht kuran şarkı, Barbaros Büyükakkan'ın seslendirdiği yeni sözleriyle bizleri Ali Sami Yen’de yaşadığımız sevinçlere ve hüzünlere geri götürüyor.

İşte şarkının sözleri;

Ali Sami Yen'e Veda

Bu gece son gece Ali Sami Yen'de
Son defa burdayız el ele
Yuvadan uçuyor Cim Bom bu gece

Bu gece veda ediyoruz evimize
Hep yaşayacak kalplerde
Zaferlerle dolu kırkyedi sene

Biz burda güldük, burda ağladık
Bu sahada bir tarih yazdık
Yer gök sarı kırmızıydı
Tek yürek olduk dalgalandık

Hoşçakal deme vakti geldi
Çok şey borçluyuz Ali Sami Yen'e
Galatasaray efsanesi
Yaşayacak her zaman her yerde

Anladım ki Cim Bom'um hiç kimse sen değil
Hiç kimse senin gibi canımdan öte can değil
Anladım ki Aslan'ım hiç kimse sen değil
Hiç kimse senin kadar umuduma yol değil

Anladım ki Cim Bom'um hiç kimse sen değil
Hiç kimse senin gibi canımdan öte can değil
Anladım ki Aslan'ım hiç kimse sen değil
Hiç kimse senin kadar şanlı şerefli değil

En son uA_Y_C_A tarafından Ptsi 10 Ocak - 13:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.focusclubtr.com
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 10 Ocak - 13:14

16 bin kombine verilmiş bu yıl Smile

Açılış için klube 200,000 davetiye talebi gelmiş..Bu yüzden biletli satış yapılmamış maç'a..

Ve şuan ulaşım ile alakalı sıkıntı olacağından (trafikden) Metro sistemi oturmuş.. 25 bin kişinin Metro ile geleceğini umuyorlar..Umarım öyle yapar taraftar

Neyse 1 gün davetlilerin olur 364 gün bizim Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 10 Ocak - 13:28

2016 UEFA kriterlerine uyan ilk stad TTARENA - Galatasaray Spor Kompleksi

Stadın çatısı 24 ay içerisinde kapatılacak -zorunlu-
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 10 Ocak - 21:45

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri 167642_10150145559727209_82795302208_8229315_2409843_n
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Salı 11 Ocak - 7:03

İnsanı duygulandırıyor gerçekten. Bi kısmet olmadı şu stadda maç izlemek, o yüzden biraz daha buruyor beni. Ne zaman istanbulda olsam cimbomun maçı hep deplasmandaydı neyse kısmet yeni stada inş.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Salı 11 Ocak - 13:40

ELVEDA | Nice zaferlerin ev sahibi!

Futbol dünyasında "cehennem" olarak ün yapan, birçok uluslararası araştırmada "dünyanın en etkili taraftar atmosferine sahip olduğu" defalarca teyid edilen Ali Sami Yen Stadı'nda oynanacak. 'Veda Maçı' öncesinde ve sonrasında Türkiye'de ilk kez bir stadın kapanışı için bir 'Veda Programı' hazırlanıyor. GS TV de özel bir kliple stadı güzel hatıralarıyla taraftarlara tekrar anımsatıyor...

Kod:
"http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/galatasaray/elveda-|-nice-zaferlerin-ev-sahibiSXTVQ20004SXQ"
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Çarş. 12 Ocak - 9:54

Ali Sami Yen'de son maçına çıkan Galatasaray sahadan 3-1 galibiyetle ayrıldı. Veda gecesinin sonunda Ali Kırca'nın şiiri ile duygusal anlar yaşandı. Veda anında bir mektup okundu. Ali Kırca'nın bu şiirinden sonra Ali Sami Yen'de herkes sırılsıklamdı...

Kaynak: TRT1
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Çarş. 12 Ocak - 10:30

şarkının düzenlemesi güzel olmuş yeah
sscasta
Comfort
Comfort
sscasta

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Çarş. 12 Ocak - 11:12

Bu da Galatasaraylı arkadaşlara benden bi hediye, Ali Sami Yen henüz inşaat halinde fotoğrafta kimler var,Kimler yok ki, Metin Oktay, Çoşkun Özarı, Turgay Şeren, Ali Uras, Gündüz Kılıç vs. yıl 1963
Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Alisamiyenstadiyapimi19
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Çarş. 12 Ocak - 11:30

yeah alkış
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 16:07

Hadi Hayırlı uğurlu olsun Aslanım..

Sen Aşk'sın hiç bitmeyen...Armana hayranız biz giyenlere değil..

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri 225521646

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri 225493865

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri 225509868

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri X2_42e35df

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri X2_42e1334

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri X2_42e09e7

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri X2_4270e86
Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri X2_42ec272
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 9:50

Gittinmi açılışa sen Yakup.

Hayırlı olsun bu arada.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 10:20

Nirdeeeee Sad

Şubat da gidecez arenamıza inş.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 10:22

Sağlık olsun, şubatda gidersin inş.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 10:53

uA_Y_C_A demiş ki:
Nirdeeeee Sad

Şubat da gidecez arenamıza inş.

Galatasaraya tahis sözleşmesi imzalanırsa tabii Gülüş
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 10:58

Söke ! söke ! Smile ahaha

Olmasa bile asy de kalmaya rağzıyım..

Söz de bedavaymış gibi gösterip..siyasetinde kullanan kalitesiz adamın ağzına düşmektense..

Adi herifler..

Tunus Forever.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 11:31

Elleri mahkum o tahsis sözleşmesini imzalamaya.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 12:31

"Adi herifler.." Böyle olsalar bile sen böyle konuşma Yakupcum sana yakıştıramam.

Ayrıca stadyumu tahsis edecekler tabi ne olacaktı başka?

Ama ASY in kapanış golünü Fb nin kovduğu oyuncu atmasaydı, yeni stadyuma da dipte değil zinde bir takımla girseydik çok daha hoş olacaktı, ayrıca yaşananlar da güzel şeyler değildi haklı ya da haksız..
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 12:33

Embarassed özellikle public alanda dimi ?

ama insan bi yere kadar dayanıyor bazen.Sevdiğim şeyleriz üzerine gelince dayanamam Smile

Sonuçda bende lazım ahaha Razz ehehe
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 12:40

Tam hatırlamıyorum ama sanırım 24-25 yaşlarındaydım, birgün ağzıma sakız olan çirkin kelimelerden kurtulmaya karar verdim; hani toplu ortamlarda maç vb izlenirken "vay a.k." "hass... len" felan gibi..

En fazla bir hafta içinde bunları unutturdum kendime ve inan kısa sürede değil konuşmam düşünce yapım bile daha bir naif hale geldi, olgunlaştığımı hissettim.

Senden zaten daha tek bir küfür duymadım ama yine de aklında olsun istedim.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 12:55

Kanuyu tartışırken bana çok kızdığınız soruyu bugün Türkiyedeki herkes soruyor arkadaşlar.
"Başbakan da çıkıp söyledi 600 trilyon para ve bunda Galatasarayın hiçbir katkısı yok"

Bende size aynı şeyi sormuştum daha önce;

"Seyrantepe stadı kimin parası ile yapıldı?"

600 trilyona istanbul dışında kaç şehire kaç stad yapılırdı acaba? Kaç kulüp tarla gibi sahalarda maç yapmaktan kurtulurdu bunlar düşünülüyor mu hiç?
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 14:16

Karşılığında kullanma hakkından vazgeçtiğimiz yerin, Ali Samiyenin sadece arsasını 416 trilyon a sattıklarını neden kimse kaale almıyor. Ayrıca stad 260 trilyona mal oldu. Sayın başbakan, metro oto park ve yollarıda katıyor. Onlar zaten devletin asli görevi değilmi? stadı kim yaparsa yapsın bunları yapma mecburiyeti yokmu keza stadın bulunduğu yere konut inşa edicek toki yani o metro yollar vs. sadece stad için yapılmadı. Erdoğan her zaman olduğu gibi takkiye yapıyor, siyasi rant sağlamaya çalışıyor ama yazıklar olsun bu yönetime ki bunlara ve bu insanlara çanak tuttu. Hele o toki başkanının stadda aşağılayıcı konuşmasına taraftarın ıslık ve yuhalamasından başka tepki gelmedi ne yönetimden nede yalaka ultraslan grubundan. Bannn

En son YSF tarafından Ptsi 17 Ocak - 14:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 14:16

Kimin stadını, kimin parasıyla yaptınız?

Ali Sami Yen Spor Kompleksi, Türk Telekom Arena. Galatasarayımızın yeni futbol mabedi dün gece taraftarına kapılarını açtı. Muhteşem bir futbol mabedi, mimari yapı olan Ali Sami Yen Spor Kompleksi açılışta yaşanan sıkıntılar ile gündeme oturdu. Herşeyden önce şunu belirtmek gerekiyor. Stad muhteşem! Ulaşım konusunda (özellikle gidiş) herhangi bir sıkıntı yoktu. Metro ile ulaşım son derece rahattı. Metrodan çıktıktan sadece 2-3 dakika sonra stada ulaşabilme şansınız var. Bu muhteşem bir avantaj sağlıyor. Mecidiyeköy'den sadece 10 dakika mesafede yeni mabedimiz. Çıkışta bir anda herkesin çıkması ve yanlış yönlendirmeler ile bir takım problemler yaşandı. Fakat bu sıkıntı en geç 1 ay içerisinde (2 maç demek oluyor buda) tamamen halledilir. Stadyumda belli bölgeler hala inşaat halinde, ince işler bekliyor. Stadyumda görev alan görevli arkadaşlarda pek bilgi sahibi değiller. Mesela Batı tribününde vipte koltuğunuzu en az yarım saat arayabiliyorsunuz. Kimisi üst katta diyor, kimisi alt katta, kimisi sağda, kimisi solda.. Herşey bir yana, ilk maçtır, açılıştır olur böyle sıkıntılar diyerek fazla takılmıyoruz. Düzelebilecek küçük detaylar bunlar. Zamanla daha da yerine oturacaktır. Herşey bir kenara, gelelim dün gece stadyumda yaşananlara..

Öncelikle şunu en baştan belirtmek gerekiyor. Sayın Başbakanımızın stadyumun yapımında, yol bağlantılarının yapılmasında katkısı gözardı edilemeyecek kadar büyüktür. Yaşanan bir takım problemler ile doğrudan ilgilenen sayın Başbakanımıza gösterdiği hassasiyetten ötürü ben şahsım adına teşekkür ediyorum. Fakat bu demek değildir ki, sayın Başbakan olmasa bu stadyum yapılmazdı. Yapılırdı. Bu sene değil, belki seneye olurdu. Veya bir sene daha beklerdik. Ama yapılırdı, elinde sonunda bir şekilde biterdi. Eren Talu'ya zamanında Halkbankası tarafından verilen 100 milyon dolarlık kredinin TOKİ'nin talimatıyla nasıl geriye çekildiğini biliyoruz. TOKİ'nin daha fazla para kazanması için ihaleyi 2 kere sudan sebeplerle iptal ettiğini de.. Sonrasında da kar ortaklığı adı altında Varyap-Uzunlar AŞ ile nasıl anlaştığını da.. Yani kimse bizi salak zannetmesin, keza bu stadyumun yapılmamasını isteyenlerin nasıl çalıştıklarını çok ama çok iyi biliyoruz. Hani diyoruz ya rant meselesi diye. İşte o mesele bu stadyum yapılırken öyle bir mesele oldu ki, herkes kendi dostuna bu işi vermek istedi. Bu stadyum yapılırken millet daha çok nasıl para kazanırım diye hesap yaptı. Hem Aslantepe'de hemde Mecidiyeköy'de ihaleler neden arka arkaya iptal edildi?

Ali Sami Yen Spor Kompleksi, Türk Telekom Arena için hiç kimsenin cebinden tek kuruş çıkmamıştır. Eren Talu'nun önderliğinde başlayan inşaat çalışmalarını daha sonra TOKİ ile yapılan "KAR ORTAKLIĞI" ile Varyap-Uzunlar AŞ tarafından devam ettirilmiştir. İki büyük inşaat firmasi Eren Talu ve Varyap-Uzunlar AŞ'nin büyük katkı ve çabaları sonrasında bugünlere gelen Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin toplam maaliyeti 250 milyon liradır. Peki bunun karşılığında TOKİ ne aldı? Mecidiyeköy'de kullanım hakkına sahip olduğumuz arazinin tüm hakları Aslantepe'de yeni stadyum yapılması şartıyla TOKİ'ye devredildi. Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nin yapılması karşılığında Ali Sami Yen Stadı'nın bulunduğu araziye sahip olacak olan TOKİ bu alanda da inşaat çalışmaları yapacak. Peki bu inşaat çalışmalarından nasıl bir gelir gelecek? 250-300 milyon liralık yatırımın karşılığında elbette ciddi kazanç sağlanması gerekiyordu. Mecidiyeköy'deki arazi 416.5 milyon lira bedelle ihaleye verildi. Ve ayrıca TOKİ ihalenin yanı sıra yapılacak taşınmaz mülklerden de belli bir hak sahibi olacak. Erdoğan Bayraktar (TOKİ Başkanı) ihale sonrası yaptığı açıklama "Bu araziden 1 milyar dolar gelir bekliyoruz." açıklaması yapmıştı. Aslantepe'nin anahtar teslimi TOKİ'ye 260milyon liraya mal olurken, Ali Sami Yen Stadı'nın inşaatı için 416 milyon liralık bedel arasındaki fark kazanç değilmidir?

Kimsenin "Biz olmasak bu stadyum yapılmazdı." deme gibi bir lüksü yok. Yaklaşık 200 milyon liralık geliri dünyanın hiç bir yerinde hiç bir kurum reddedemez. Hem stadı yaparak kendi reklamını yapacaksın, hem harcadığın bedelin 2 katı kadar gelir sağlayacaksın hemde "Ben olmasam yapamazdınız." diyeceksin. Yok öyle bir dünya. Tabii birde açılışta yüzyıllık kulübü kötüleyeceksin, karşımıza mahçup-aciz bir durumda geldiler diyeceksin, bel altından laf sokacaksın, vuracaksında vuracaksın. Sonra ben seni protesto edince, tü-kaka olucam. Hadi ordan..

Şimdi soruyorum, kimin stadını kimin parasıyla yaptınız? Stadı yaparken cebinizden tek kuruş bir meblağ çıktı mı? Stadı yaptıktan sonra yaptığınız o anlamsız açıklamalar neyin nesi? Stadyum karşılığında yaklaşık 200 milyon lira karınız olmadı mı? İhale bedelleri arasında ki fark nereye gidecek?

FCN Blog tarafından 14:20 'de gönderildi

KAYNAK : http://fossacimbom.blogspot.com/2011/01/kimin-stadn-kimin-parasyla-yaptnz.html
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 14:17

Yapılıyor suan TOKİ tarafından .

Galatasaray'a direk destek veren tokidir. Para akısını sağlayan odur. Ama galata.nin yerinden gelecek para da TOKİ ve varyap-uzunlar alacak. Parasal yonden gs zarar da ama erken olarak bu stada kavuşması o zararı umarım kapatır.

Ornek olarak trbzn stadı yapılıyor
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :(  & Açılış Bilgileri Icon_m12Ptsi 17 Ocak - 15:03

Yakupçum galatasarayın yeri dediğin yer de hazine arazisidir; onun üzerine yapılan stadda senin benim bizlerin babalarımızın dedelerimizin vergisi ile yapılmıştır bunu lütfen aklınızdan çıkartmayın.

Kullanım hakkından vazgeçmek ne demek? Tabii ki vazgeçeceksiniz o hakkıda size bu millet verdi; kendi başınıza stad yapacak paranız mı var dı?

Ben bunu anlayamıyorum; ben vatandaşım vergi ödüyorum; benim paramla bir stad yapılıyor ve bir klübe maçlarını yapması için veriliyor. Daha sonra o stadın yenisi yapılıyor aynı klübe yine maçlarını yapması için veriliyor. Sonra o klüb diyor ki eee biz ilk stadın yerini verdik, kimin malını kime verdiniz? Lütfen anlayan varsa anlatsın bana da??

Tüm bunların yanında bu stadın yapımında; Ali sami yen'in yerine yapılacak yapılarda kimlerin ihaleleri aldığı; başbakanın neden bu kadar yardımcı olduğu ayrıca tartışma konuları. Toki başkanıda resmen galatasaraya hakaret etmiştir bana göre.

Yusuf; yukarıda yaptığın alıntı Galatasaray Fun Club tan alıntı başka bir bakış açısı ile bir yorum beklenebilir mi?

Ali Sami Yen'e Veda Şarkısı :( & Açılış Bilgileri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki