Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
YazarMesaj
siyah&beyaz
ST
ST
siyah&beyaz

kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Vide
MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Perş. 20 Mayıs - 19:42

Bu senede aldık:(
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Perş. 20 Mayıs - 19:45

Söylemiştim daha öncede; biz play off ları kaldıracak takım değiliz.
Bu futbollada olmaz zaten süper lig.
siyah&beyaz
ST
ST
siyah&beyaz

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Perş. 20 Mayıs - 19:47

malesef dediğin gibi oldu ben hep iyimser olmak istedim belkide kendimi öyle inandırmak istedim ama mağlupken bile galibiyet için ancak çırpına bildik daha fazlasını yapamadık
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Perş. 20 Mayıs - 19:48

Gol de taçtı yanlız pozisyon.
siyah&beyaz
ST
ST
siyah&beyaz

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Perş. 20 Mayıs - 19:49

O yüzden yedik ya gölü taç diye biranda durdu herkes ama onlar durmadı hakemler biraz konyayı kolluyor gibiler adana maçında da bariz kolladılar birçok pozisyonda bakalım altay ne yapacak
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Cuma 21 Mayıs - 13:16

Hepinize geçmiş olsun üzüldüm valla. Sanırım Konya çıkar gibi artık. beraberlik yetiyor artık galiba konyaya.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Cuma 21 Mayıs - 16:56

Adana - Karşıyaka maçı Cumartesi günü 17:00 ye alındı.

Tarih-Saat Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler
22.05.2010
17:00 ALİ SAMİ YEN ADANASPOR A.Ş. - KARŞIYAKA (O) METE KALKAVAN
(Y) GÖKMEN OLGAÇ
(Y) ERKAN AKBULUT
(D) ONUR KARABAŞ
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Cuma 21 Mayıs - 17:20

Dün konyadan yediğimiz gol; bu pozisyonun devamında oldu.
Oyuncular taç olduğunu düşündüler ve duraksadılar, o sırada şut ve gol.
Geçen sene kasımpaşaya siyasi oyunlarla verdikleri gibi bu yılda konyaya kıyak geçtiler.

kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 89170d58
siyah&beyaz
ST
ST
siyah&beyaz

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Cuma 21 Mayıs - 17:38

Aslında buraya kadar gelişen olaylara bakmak llazım buraya gelmeden evvel en büyük favori kim herkesin dilinde Adana sonuç ilk maçta hüsran kötümü oynadı asla ama öyle önemli noktalarda öyle kararlar verdiler ki oyuncuları delirttiler adanadan sonraki favori Karşıyaka sonuç daha ilk maçta yıldırdılar 2 penaltı pozisyonu ama hakemler hemde 4 adet hakem görmüyor sonra konya karşıyaka daha oyunun başları top nerden bakarsanız bakın tartışmaya bile gerek duyulmayacak bir şekilde taç yan hakem nerde 12 adım ilerde oyuncu önünü kapatıyormuydu asla önü açıktı olduğu yeri inkar etti hakem herkes durdu itirazlar vardı ama pozisyon devam etti bir şut ve gol bunun üzerine itirazlar yükseldi ne yapıldı hemen bastırıldı nasıl 2 sarı kart diğer maç yani altay adana maçı tamamen adananın istüünlüğünde geçiyor oyun ama galip gelen altay son dakika golü şimdi ne oldu 2 favori devre dışı kim kaldı final maçına bu 4 takımın en zayıf halkaları büyük bir ihtimal konya olacaktır zaten altay alacak gibi olsada engellenecektir ve itina ile yaratılmak istenen şampiyon yaratılmış olacak bence yazık oluyor. hiç hakketmeyen bir takım süper lige geliyor ama adalet devreye girer bence ve seneye hakkettiği yere geri döner açıkça itiraf edeyimki ben Adana çok rahat çıkar diyordum yazık oldu adanaya bize yani karşıyakaya gelince istediği kadar iyi oynasın tek kale oynasın rakibini sahasına hapsetsin golcüsü yoksa bunların hepsi boş dünde gördük tüm hava topları fos temas olsada karşılayacak 2. bir oyuncu yok golcü tek başına kalıyor ortalar yerini bulmuyor ama ben bir şekilde umutluydum karşıyakadan golde yemiyordu bu takım bu teselli idi benim için rakibin morali bozulur saldırırken bir tane yakalar atarız diyordum ama bizi erken yıldırdılar bu nedenle bunuda yapamadık karşıyakamın canı sağolsun diyorum inşallah seneye diye avutuyorum kendimi şimdilik inşallah altay çıkarda ben yanılmış olurum

inadına KAF SİN KAF
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Cuma 21 Mayıs - 23:56

Pozisyonu şimdi gördüm. kesinlikle taç bu. hemde su götürmez bi şekilde. hakkınız yenmiş resmen yazık olmuş. inş. elleri ayaklarına dolanırda son maçta konyanın. altay çıkar.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Paz 23 Mayıs - 17:57

Hakemler ve federasyon sağolsunlar kurulmuş saat gibiler. İzmir takımlarını çıkartmamak için ellerinden geleni yapıyorlar.Şuanda Altay - Konya maçını seyrediyorum sinir olmamak elde değil.Play off lar boşu boşuna düzenlenmiş, Konya 'nın birinci lige çıkartılması için talimat gelmiş anlaşılan.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 5:43

Play off ları izleyemedim. ama anlatılanlara göre dediğin gibi konya'yı çıkarmaya karar vermişler vede çıktı zaten. ne diyelim düşenin, çıkanın şamp.olanın olmayanın masada belirlendiği bi ülkede yaşıyoruz malesef. sonrada ülke futbolu gelişmiyor, yurtdışında saman alevi gibi parlayan başarılar dışına çıkamıyor istikrarı yakalayamıyoruz işte.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 5:45

Ben zaten neden play off var anlamıyorum; son 3 ligden düştüğü gibi ilk 3 te direkt çıksın bir üst lige.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 5:57

Aynen öyle valla. Konya 3.sıradamı bitirmişti ligi.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 6:00

Hayır.
Adana bitirmişti 3 te.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 6:02

Aslında Playoflara başlarken, herkes ligdeki puanları ile katılsa daha adil olmazmı.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 10:07

ohhmy

Altay lige çıksaydı İzmir e gelirdim arada dillikızgın
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 10:35

esmerce demiş ki:
ohhmy

Altay lige çıksaydı İzmir e gelirdim arada dillikızgın

Buca var, yine gidebilirsin yeah
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 10:37

Büyük maçlar olsa da gelsek kardeşimle..
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 10:40

işte önümüzdeki sezon bütün takımlar gelecekler izmire; FB-GS-BJK-TS-Bursa
Hepsi izmir deplasmanına gelecekler en az 1 kez. Altay yada KSK olsaydı 2 şer kez geleceklerdi Sad
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 10:42

baran demiş ki:
işte önümüzdeki sezon bütün takımlar gelecekler izmire; FB-GS-BJK-TS-Bursa
Hepsi izmir deplasmanına gelecekler en az 1 kez. Altay yada KSK olsaydı 2 şer kez geleceklerdi Sad

Evet Altay la KSK da olsaydı süper olacaktı, neyse yine de 5 büyükler gelsin de yeah
siyah&beyaz
ST
ST
siyah&beyaz

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 15:52

siyah&beyaz demiş ki:
Aslında buraya kadar gelişen olaylara bakmak llazım buraya gelmeden evvel en büyük favori kim herkesin dilinde Adana sonuç ilk maçta hüsran kötümü oynadı asla ama öyle önemli noktalarda öyle kararlar verdiler ki oyuncuları delirttiler adanadan sonraki favori Karşıyaka sonuç daha ilk maçta yıldırdılar 2 penaltı pozisyonu ama hakemler hemde 4 adet hakem görmüyor sonra konya karşıyaka daha oyunun başları top nerden bakarsanız bakın tartışmaya bile gerek duyulmayacak bir şekilde taç yan hakem nerde 12 adım ilerde oyuncu önünü kapatıyormuydu asla önü açıktı olduğu yeri inkar etti hakem herkes durdu itirazlar vardı ama pozisyon devam etti bir şut ve gol bunun üzerine itirazlar yükseldi ne yapıldı hemen bastırıldı nasıl 2 sarı kart diğer maç yani altay adana maçı tamamen adananın istüünlüğünde geçiyor oyun ama galip gelen altay son dakika golü şimdi ne oldu 2 favori devre dışı kim kaldı final maçına bu 4 takımın en zayıf halkaları büyük bir ihtimal konya olacaktır zaten altay alacak gibi olsada engellenecektir ve itina ile yaratılmak istenen şampiyon yaratılmış olacak bence yazık oluyor. hiç hakketmeyen bir takım süper lige geliyor ama adalet devreye girer bence ve seneye hakkettiği yere geri döner açıkça itiraf edeyimki ben Adana çok rahat çıkar diyordum yazık oldu adanaya bize yani karşıyakaya gelince istediği kadar iyi oynasın tek kale oynasın rakibini sahasına hapsetsin golcüsü yoksa bunların hepsi boş dünde gördük tüm hava topları fos temas olsada karşılayacak 2. bir oyuncu yok golcü tek başına kalıyor ortalar yerini bulmuyor ama ben bir şekilde umutluydum karşıyakadan golde yemiyordu bu takım bu teselli idi benim için rakibin morali bozulur saldırırken bir tane yakalar atarız diyordum ama bizi erken yıldırdılar bu nedenle bunuda yapamadık karşıyakamın canı sağolsun diyorum inşallah seneye diye avutuyorum kendimi şimdilik inşallah altay çıkarda ben yanılmış olurum

inadına KAF SİN KAF

Nerde kalmıştık oynanan oyundan ve yapılanlardan .işte filmin sonu tasarlama şampiyon konya dün bunu canl seyrettiğim konya maçı sonrasında çok daha rahat söyleye biliyorum insana pes dedirtecek olaylar yaşadık ilk önce stada alınış şeklimizle başlayayım konyalılar bir çok giriş noktasından alınırken stada biz 2 kapıdan alındık 6 binin üstündeydik ve saatlerce sürdü stada alınışımız.girirken neden böyle alıyorsunuz bizi diyen bazı arkadaşlara polis cevap verme yerine jopğla vurarak hadi yürü akışı engelleme oluyordu.

ilk yarı Altay mükemmel oynuyor ama ikinci yarıdaki hızını kesme çalışmalarıda yapılıyordu altaylı oyunculara yapılan faullerde bazen düdük çalma zahemetine bilergirmeyen hakem altayın yaptığı faullerde hemen sarı kartına başvuruyordu bu şartlarda bile ilk yarıyı altay önde tamamladı

Bir anons yapıldı devre arasında altay seyircisinin bulunduğu tirübün ün ilk 7 sırası boşaltılsın boşaltılmazsa maça başlanmayacağı şeklindeydi 7 sıra boşaltılsın demek bu kişilerin zaten tıklım tıklım dolu olan o bölgenin artık kucak kucağa maç seyretmesiydi neyseki 1-0 önde bulunmamızdan dolayıdır belkide o 7 sıra boşaltıldı derken bir anonsa daha lütfen 3 sıra daha baya bir tartışma ve olaya sebep verdi bu olay ama oda yapıldı şu anda o anki durumumuzu bir düşün resmen facia

2. yarı hakem ilk yarı konyanın yaptığı ve sadece faulle geçiştirdiği bir çok pozisyonun aynılarını altayın yapmasıyla beraber farklı tavır ve davranışlarda bulunduğuna tanık olduk sarı kartlar sona doğru kırmızı kart vs bir yandan zaten konyanın şampiyon olacağını söylemiştim yanılmadığıma seviniyorum bir yandanda keşke yanılsaydım diyordum ama biraz bakarak değil görerek seyretsek maçları ne yapılmak istendiğini ilk 15 dk da anlayabiliyoruz

neyse tasarlanmış planlanmış ice elenerek sık dokunarak şampiyon olarak meydana getirilen konyayı asla tebrik etmiyorum inşallah hak ettiği cezayı seneye görür ve yeniden yükselme gurubuna düşer diye temennilerde bulunuyorum ve İNADINA KAF SİN KAF DİYORUM
siyah&beyaz
ST
ST
siyah&beyaz

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 18:53

Pazar olmasınıdan dolayı olsa gerek öğlene kadar çok sakin ve rahat bir gün geçirdim İstanbulda hoşuma giden diğer bir güzellikte kavacığa giderken yol boyunca sadece balık tutan insan manzaralarıydı. süper görüntü vardı sabah sabah ve öğleden sonra 3 e kadar bir çok yer gezdim pazar sabahı istanbulu gezmek hafta ortası gezmekten çok daha güzel ve hoş olsa gerek
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Ptsi 24 Mayıs - 19:09

siyah&beyaz demiş ki:
Pazar olmasınıdan dolayı olsa gerek öğlene kadar çok sakin ve rahat bir gün geçirdim İstanbulda hoşuma giden diğer bir güzellikte kavacığa giderken yol boyunca sadece balık tutan insan manzaralarıydı. süper görüntü vardı sabah sabah ve öğleden sonra 3 e kadar bir çok yer gezdim pazar sabahı istanbulu gezmek hafta ortası gezmekten çok daha güzel ve hoş olsa gerek

Sen pazar trafiğine denk gelmemişsin, saç baş yolduruyor bazen insana.Evden çıktığına bin pişman ediyor:(
Aramadın? nerelere gittiniz?
siyah&beyaz
ST
ST
siyah&beyaz

MesajKonu: Geri: kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf - Sayfa 10 Icon_m12Salı 25 Mayıs - 17:14

Sabah samandrada indimordan servisle Beykoz kavacığa paşabahçe durağına gittim ordanda kuzenim gelip aldı beni kalabalık bir arkadaş gurubum vardı bir an önce onlarla buluşmam gerekiyordu.bir iki saat kaldıktan sonra otobüsle mecidiyeköye gittim arkadaşlarla buluştuk sonra dolmabahçe inönü stadı taksim ayasofya sultan ahmet camii eyüp camii derken saat 3 ü yaptık daha sonra bayrampaşa foruma gittik orda da biraz takıldıktan sonra stadyuma gittik zaman o kadar kısıtlıydı ki o nedenle arayamadım inşallah başka zamana yanlız gelirim ve o zaman daha rahat gezeriz inşallah.birde şansıma diyeyim o zaman trafik muhteşem rahattı hem gezerken hem maça giderken hemde maçtan dönerken

kaf kaf kaf sin sin sin kafsin kafsin kaf

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
10 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10