Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Vide
MesajKonu: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 9:41

Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi 67232_10150096681157209_82795302208_7456767_1185711_n

20 Ekim 2010 tarihi itibarıyla Teknik Direktörümüz Frank Rijkaard, antrenörümüz Johan Neeskens ve yardımcılarıyla yaptığımız karşılıklı görüşme sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz...

Bugüne kadarki çalışma sürecimizde iş disiplini, çalışkanlığı, insanlığı, kimlik ve kişiliği ile karşılıklı ilişkilerimizde hiçbir sıkıntı yaşamadığımız, tecrübe ve birikimini bizimle paylaşan Sayın Frank Rijkaard’a Galatasaray’a verdiği emek ve mesaisi için teşekkürü borç biliriz.

Çalışması ve beyefendi kişiliğiyle birlikte olduğumuz süreçte futbol adamlığı ve ustalığını, bu konuda deneyimlerini ve görüşlerini aynı ortamlarda soluduğumuz antrenörümüz Johan Neeskens’e Galatasaray camiasına katkıları, emeği ve çalışması için müteşekkir olduğumuzu belirtiriz.

Her iki ustanın yanısıra teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Quadrat’a da bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz.

Galatasaray Spor Kulübü

20.10.2010 11:37

En son uA_Y_C_A tarafından Çarş. 20 Ekim - 10:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.focusclubtr.com
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 9:43

Galiba Fatih Terim geliyor Beyler Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 11:16

TERİM'İN GELMESİ AN MESELESİ!

20 Ekim 2010 Çarşamba * 14:15

Galatasarayımızda sıcak saatler... Görevden ayrılan Frank Rijkaard'ın ardından takımın başına geçmesi beklenen Fatih Terim ile görüşülüyor.

SON DAKİKA... Galatasarayımızda görevine son verilen teknik direktör Frank Rijkaard, Başkanımız Adnan Polat ile görüştü ve Florya Metin Oktay Tesisleri'ni terketti. Hollandalı teknik adamın yardımcıları da öğleden önce Başkanımız Adnan Polat ile görüşerek Galatasarayımız ile olan sözleşmelerini feshettiler. Şu anda Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, saat 17.30'da yapılacak antrenmana Fatih Terim'in gelmesi bekleniyor.
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 11:21

Hayırlısı olsun ama Fatih Terimide hiç sevmem inşallah televizyonlarda onun yüzünü tekrar görmek zorunda kalmayız.
sscasta
Comfort
Comfort
sscasta

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 11:24

samting hepınd diyorum ozaman
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 11:35

ahahaha

okazyoonnnn

i dont want to see back ahaha

wtf Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 12:28

Rijkaard ilk geldiğinde ne sevinmiştik, sonunda hem ismi olan hemde potansiyeli olan üstelikde genç bi hoca geldi diye. Yolun açık olsun esmer yüzlü adam.

Fatih terim, ilk şart olarak hakan şükür ile çalışmak istediğini söylemiş. ben açıkcası fatih terimden pek umutlu değilim ama hayırlısı olsun inş.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 12:36

"Galatasaray bir his takımıdır! Renklerine aşık birbirlerine seven futbolcuların takımıdır. Galatasaray feragat ve fedakârlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendini beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. Kısacası Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır."
Gündüz Kılıç

Ah be Gündüz baba, nerde o senin tarifine uyan Galatasaray. bakıyorumda şu an o profile uyan mücadele eden bi Baros var.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 12:36

Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi 65982_10150096733172209_82795302208_7457657_1247039_n

Frank Rijkaard ve Johan Neeskens...
İki ustaya ve teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Cuadrat’a bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz...
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 12:37

uA_Y_C_A demiş ki:
Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi 65982_10150096733172209_82795302208_7457657_1247039_n

Frank Rijkaard ve Johan Neeskens...
İki ustaya ve teknik heyetimizde yer alan Alberto Roca Pujol ve Carlos Cuadrat’a bugüne kadar kulübümüz bünyesinde vermiş oldukları mesaileri için teşekkür ederiz...

alkış

Kesinlikle
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 13:14

Başkan Adnan Polat, Fatih Terim ile şu anda masaya oturdu..

Görüşme sırasında Fatih Terim'in ilk şartının Hakan Şükür ile çalışmak olduğu öğrenildi..

Hakan Şükür'ü ikna etmek için yönetici Murat Yalçındağ'ın devreye girdiği ve Hakan Şükür'ün evine gitti. Hakan Şükür'e Fatih Terim'in yardımcılığı teklif edildi ancak Şükür bu teklifi reddetti..

turkspor.net
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 13:16

FLAŞ!.. FLAŞ!.. FLAŞ!.. G.SARAY'DA KAOS BÜYÜYOR!..
Galatasaray'da Rijkaard'ın gönderilmesinin ardından yeni teknik patronun kim olacağı konusunda yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Listenin ilk sırasındaki isim Fatih Terim, Adnan Polat ile görüştü!..

Galatasaray'da kaos büyüyor.. Rijkaard'ın gönderilmesinin ardından takımın başına getirilmesi beklenen isim Fatih Terim'di. Terim ile Adnan Polat ve Murat Yalçındağ Polat Otel'de bir araya geldi. Yapılan görüşmede Terim'e teklif iletildi ancak tecrübeli hoca ailevi şartlarını öne sürerek görevi kabul etmedi..

Turkspor.net
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 13:21

ahaha ahaha ahaha Kaos niye buyusun ki biri gelecek iste
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 13:28

kaos kimin geleceği. bence gerets gelse keşke. o adamın oynattığı futbol çok hoşuma gidiyordu.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 14:15

Kaos yok abi bana gore...Bi gitti yerine biri gelecek iste...Kaos kelime anlamini ben bilmiyom galiba ahaha
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 14:18

Nasıl yok Yakup'cum. hafta sonu büyük derbi var takım daha antremana çıkmadı. bu takımı bu ve diğer maçlara kim hazırlayacak. teknik ekip komple gitti. yeni hoca daha belli değil, yeni gelen kim olacak, ne yapacak, nasıl ne zaman bu takımı hazırlyacak vs. vs.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Çarş. 20 Ekim - 14:57

Kaos yok ortada...Ani bir durum fakat istenerek yapilmis birsey..Takimin kazanmasi icin basinda adam olmasi gerekmiyor ki hemen
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Perş. 21 Ekim - 5:48

Teorikte tabiki adam olması gerekmez hemen, zaten tugay çalıştırdı dün takımı hoca bulunamazsa maçada tugay çıkarıcaktır. ama şimdi takım psikolojik olarak etkilenir. ne olacak diye akıllarından geçiyordur.

bence yönetim f.terim yüzünden yanılgıya düşüp hocayı gönderdi hemen. çünkü terim ilk teklif geldiğinde, takımın başında hoca varken görüşmem etik olmaz demiş. yönetimde hocayı gönderirsek terim kesin gelir deyip hocayı gönderdiler. sonrada terim ile anlaşamadılar.

hatta işin aslı terim tek yetkili olurum, hakan şükür ü isterim yardımcı olarak, adnan sezgin le çalışmam. floryadaki herşeyi ben ayarlarım ve takımla ilgili herşey benden sorulur demiş. yiğit şardan da polat'a bunları kabul edemeyiz ya terim yada ben tercihin yap deyince. polat bunların hepsini kabul edemeyiz demiş terime. terimde ailevi nedenlerden dolayı kabul etmedim derken Gsdeki ailevi nedenleri kastetmiş.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Perş. 21 Ekim - 6:13

Mış Da MIş ama abi...Herkes birsey diyor.

Galatasaray
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Perş. 21 Ekim - 6:29

İşte belirsizlik olursa böyle herkes bişey der. bunun adıda kaostur. terim ile 3 saat görüşmüşler, ailevi nedenlerden olsa sırf en baştan keser atardı terim. demekki bişeylerde anlaşamadılarki o kadar süre konuşmuşlar.

neyse hagi büyük ihitmal bugün gelip imzalayacak deniyor, yardımcısıda tugay olacakmış. hayırlısı olsun bakalım. bu sene için benim GS den umudum yok, olursa piyango gibi olur. Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Perş. 21 Ekim - 6:42

Abi mislarla konusuyoruz hala ahaha sorun burda..Medya bos konusmasa daha iyi bizde boyle konusmazdik ahaha kaos u orata koyan medya..Bir takimin teknk direktor almasi ne kadar dogalsa okdar dogaldir yollamasi ahaha
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Perş. 21 Ekim - 6:50

Tamam işte medyaya konuşma fırsatını veren kim. bu yönetim, sen böyle kapı kapı gezer hoca bulamazsan. böyle dedikodularda ayyuka çıkar. gönderecektin madem alternatiflerin hazır olacak.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Perş. 21 Ekim - 7:21

Hazir nasil olsun bu bi ihanettir rijlard icin...Medya abartmasi o adami kovmazlardi.

Galatasarayin uzerine cok geldiler
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi Icon_m12Perş. 21 Ekim - 8:57

Orası öyle tabide. basına malzeme vermeden gerekli açıklamaları yapsalar yönetim futbolculardan yana oldu, oyun bozanlık yapan 3-4 topcuyu kadro dışı bırakması gerekirdi. hoca gitsin veya gitmesin. eğer getirebilirlerse abdullah avcıyı getirsinler ikna edebilirlerse, yoksa yabancı olacaksa ben eric gerets in gelmesini isterdim.

Rijkaard ve ekibi ile yollar ayrildi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası