Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Yeni Ford C-Max

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
buryer
Ambiante
Ambiante
buryer

Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Vide
MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Ptsi 22 Kas. - 18:58

Bende düzelttim. iyi anlaşılması bakımından videoyu eklemiştim...
White Magic
Moderatör
Moderatör
White Magic

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Ptsi 22 Kas. - 21:11

Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız sürmeniz dileğiyle. şöforrr
alisami1905
Ambiante
Ambiante
alisami1905

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Ptsi 22 Kas. - 22:07

plakamı aldım,aracım yarın geliyor. nasipse cuma günü aracımı teslim almaya fethiyeye gidiyorum arkadaşlar..500 km yol gelicem.bakalım yakıt durumu nasıl:)
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Ptsi 22 Kas. - 22:12

alisami1905 demiş ki:
plakamı aldım,aracım yarın geliyor. nasipse cuma günü aracımı teslim almaya fethiyeye gidiyorum arkadaşlar..500 km yol gelicem.bakalım yakıt durumu nasıl:)

Hayırlı uğurlu olsun. Bekliyoruz her türlü yorumlarınızı .
http://www.focusclubtr.com
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Ptsi 22 Kas. - 22:12

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah,en kısa zamanda yorum/foto bekliyoruz.

Daha önce yazdığımı sanıyordum ama "gönder" e basmamışım anlaşılan Embarassed
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Salı 23 Kas. - 6:33

Hayırlı uğurlu olsun. iyi günlerde kullanın araçlarınızı.
posta464
Ambiante
Ambiante
posta464

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Salı 23 Kas. - 12:18

teşekkürler darısı başka isteyenlere

arka koltuk kaymıyor gibi duruyor çünkü teknik özelliklerde grand cmax için bacak mesafesi
864-966 yazıyor compact cmax için ise sadece 916
birde bagaj hacmi ne hikmetse teknik özelliklerde 627 yazıyor iç tasarım sayfasında ise 471 kaldı ki bu bagaj hiç 600litrelik değil herhalde bu 471 bilgisi daha doğru yine de yeterli
buryer
Ambiante
Ambiante
buryer

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Salı 23 Kas. - 13:06

@posta464 teşekkürler bilgi için, yinede sen araç geldiğinde bi bak ahaha çünkü benim için gerçekten çok önemli. Şuan kafamda sürekli bi şekilde insignia mı cmax mi diyorum. insignia çok yakıyor ve çok sorunlu diyorlar ama gözüme çok hitap ediyor gerçekten arabanın dış görüntüsü muhteşem. Aracını aldıktan sonra karşılaştırmaları bekliyorum senden Wink Sen biraz çekmişsin anlaşılan insignia dan ?
posta464
Ambiante
Ambiante
posta464

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Salı 23 Kas. - 13:09

ya sen yerine geldin desene benim önceki aracım insigniaydı ben o arabayı komple soydum bir daha giydirdim ne aradığını söyle sana fikrimi söyleyeyim bir de hangi modeli kaç para?
buryer
Ambiante
Ambiante
buryer

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Salı 23 Kas. - 13:25

Bir yandan insignia diyorum 1.6t cosmo beyaz olacak dizeli çok para. Forumlarda görüyorum yok oradan ses geliyor yok buradan bu çıktı, baskı balata 25- 30 bin arasında bitti yok lpg takılmıyo sorun çıkartıyo vs.Açıkcası ben bu kadar çok yakma ve sorunla uğraşamam. Kimi kavga dövüş garantiden değiştirmiş kimi para ödemiş. Sen hangi bayiden almıştın insignianı? Cmaxi aldıktan sonra satacakmısın? sana ne gibi sorunlar çıkarttı?
Bir yandanda cmax diyorum işte hem az yakıyo hem geniş diyorum. Koltuk olayının önemli olma sebebi benim boy 2 metre ahaha koltuk sonda. Ama cmax e insignia kadar içim gitmiyor. Opel hastalığı var. Daha önce vectramız wardı 2004 onunda heryeri sorundu. Şimdi connectimiz var 2 senede 120 000 civarı km yaptık banamısın demiyor şuan 150 000 km de ne baskı balata değişti ne bişey. Periyodik olarak yağ filtre değiştiriyoz hepsi bu. Bir kere rulman değiştirdik(50 lira) geçen günde aküsü bitti (120 lira)
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Salı 23 Kas. - 13:40

alisami1905 demiş ki:
Güle güle kullanın.
posta464
Ambiante
Ambiante
posta464

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Salı 23 Kas. - 23:57

buryer demiş ki:
Bir yandan insignia diyorum 1.6t cosmo beyaz olacak dizeli çok para. Forumlarda görüyorum yok oradan ses geliyor yok buradan bu çıktı, baskı balata 25- 30 bin arasında bitti yok lpg takılmıyo sorun çıkartıyo vs.Açıkcası ben bu kadar çok yakma ve sorunla uğraşamam. Kimi kavga dövüş garantiden değiştirmiş kimi para ödemiş. Sen hangi bayiden almıştın insignianı? Cmaxi aldıktan sonra satacakmısın? sana ne gibi sorunlar çıkarttı?
Bir yandanda cmax diyorum işte hem az yakıyo hem geniş diyorum. Koltuk olayının önemli olma sebebi benim boy 2 metre ahaha koltuk sonda. Ama cmax e insignia kadar içim gitmiyor. Opel hastalığı var. Daha önce vectramız wardı 2004 onunda heryeri sorundu. Şimdi connectimiz var 2 senede 120 000 civarı km yaptık banamısın demiyor şuan 150 000 km de ne baskı balata değişti ne bişey. Periyodik olarak yağ filtre değiştiriyoz hepsi bu. Bir kere rulman değiştirdik(50 lira) geçen günde aküsü bitti (120 lira)

öncelikle benim halen bir 2005 vectram ve 2007 bir civic im var insignia ya da acaip heves ederek aldım hem de bulunmaz zamanında sport model 18 jant deri koltuklu 1.6 180 lik di lpg işinin sözünü de aldım landi renzo opelle global anlamda anlaşmalı olduğu için güvendim zaten tek yaptığım doğru iş o firmayı seçmek olmuş gerçi onlar bana orijinal kit geleceğini söylediler ama o kit bir türlü gelmedi halbuki aynı motorlu meriva ve astranın vardı araba 10000 idi lpg yi taktırdım 40000 di söktürdüm sattım motor her sabah teklemeye başlamıştı bana ızdırap olmuştu sağlamken bile günü gününü tutmuyordu meğer motor kapağı bozulmuş ve masrafı orijinalle değişmek oldu 9500 liracık neyse lpg firması sırtlandı o işi zaten sattığım arkadaşı da onlar buldu arada da bir kaza atlattım kaputla kapı değişti o halde bir arabayı şahsen ben almak istemezdim arabanın en büyük kısmı kiloları emsallerinden 200 300 kilo ağır haliyle yakıtı arttırıyor benzinle 11litre yakıyordum lpg de 12-13 lpg var sen hesap et zararına bakmadım bir daha da opel almam harika bir şasi çok güçlü bir gövde ama araç ağır motorlar dayanıksız 18 jantlar çok sertti komforlu hiç değildi 16ları bilmem tıkırtısı çoktu vectradanda servisler kötü benim arabayla beraber 2 araba daha kapak açık bekliyorlardı gerçi onlar susuz kalıp kilitlenmişlerdi ama işte böyle alacaksan en azından sıfır alma derim şimdi belki onunla gittiğim kadar süratli gitmem ama kafam rahat olsun uzun süre bineyim yani kendimi suçlu hissettim çoluk çocuğun parasını arabalara yatırır gibi hissettirdi o araba beni. bir de çok gösterişli be kardeşim laf nazar çok oldu

arabayı kavuklardan metin bey den almıştım cmax i memnun kalırsam satmaya hiç niyetim yok ama bilemiyorum benim vectra dan tık yok 120000 de değişen bir aküsü bir de 100000 de fren balataları ama artık kağnı gibi geliyor. civic te 60000 oldu sadece bir kere sübap ayarına girdi onda da bir şey yok çok şükür ama arkaya 2kişi oturdumu kasislerde süspansiyon sonuna gelip tak tak diye vuruyor izolasyon sıfır yol rüzgar sesi haddinden fazla insignia dan sonra yol tutuşu berbat geliyor ama tüketimi sürati on numara ha bir de ne haltsa bir kapımın boyası döküldü hem de orijinal boyası çok zayıf
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 6:43

Harbi yorumlar gelmiş..

Duyduklarımızı ilk ağızdan yine duymuş olduk..

Teşekkürler
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 7:22

Çok değerli kullanıcı yorumları.
Bizleri de aydınlattınız teşekkür ederim alkış
buryer
Ambiante
Ambiante
buryer

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 10:15

alkış Teşekkürler yorumlarınız için. Başta ben olmak üzere Smile herkes için çok aydınlatıcı bilgiler... O kadar para verip birde ne eziyetler çekmişsiniz neyse geçmiş olsun diyelim en azından satabilmişsiniz. Dahada cmaxten şaşmam Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 10:18

Mondeo 1,6 160 ps Selective ömürlük araçç

Bunu da unutmayalım.

Şuan satışda değil Aralıkda geliyor.Fiyat da 60 a yaklaşıyor
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 10:30

Posta464 güzel yorumlar için teşekkür ederim.

Buryer kıskanıyorum ama; beyaz kuğu gibi C-Max yeah
posta464
Ambiante
Ambiante
posta464

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 10:30

ben cmax al diyemiyorum göreceğiz inşallah içimize siner bugün grand larda gelmiş bayiye cağırdılar ama akşam zaten inşallah arabayı teslim alacağım foto moto talep varsa araba boş ve temizken söyleyin ben biraz dağnık adamım sonra da utanırım çekmeye şöyle temiz boş çekerim size
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 10:32

uA_Y_C_A demiş ki:
Mondeo 1,6 160 ps Selective ömürlük araçç

Bunu da unutmayalım.

Şuan satışda değil Aralıkda geliyor.Fiyat da 60 a yaklaşıyor

Bence dediğim gibi olazak; 180Hp lik versiyona göre kontrol altına alınmış tüketim değerleri için ve daha geniş tork bandı için güç 160hp ye çekilmiş olmalı.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 10:34

Bende bu dediğini Ford da söyledim Efe bey'e o da olabilir illa ki bi bildikleri vardır dedi..
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 10:37

Çok güzel cevap vermişler sağolsun kendileri..
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 10:37

ahaha ahaha ahaha
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 12:58

Belki de bilmeden yapmışlardır,ECU'ya program yüklerken parmakları klavyeye falan değimiştir Gülüş
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 13:11

Bi parmak atmayla 20 beygir oynuyorsa iki elle dünyayı yıkarlar demek Rolling Eyes
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford C-Max Yeni Ford C-Max - Sayfa 7 Icon_m12Çarş. 24 Kas. - 13:12

Parmağın nitelikleri önemli Razz

Yeni Ford C-Max

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
7 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sonraki