Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Focus III ST Paris Motorshow'da

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Ayki
Yeni üye
Yeni üye
Ayki

Focus III ST Paris Motorshow'da Vide
MesajKonu: Focus III ST Paris Motorshow'da Focus III ST Paris Motorshow'da Icon_m12Perş. 16 Eyl. - 7:33

Nereye yazacağımı bilemedim. Yeni topic açtım. Yönetici arkadaşlar başlığı istediği gibi ameliyat edebilirler ahaha trip atmam. KK burda çevirileri yayımlamaya çalışacağım.
Hatalı çeviri olursa, eksik olursa beni düzeltin sorun yok mutlu bile olurum ahaha

Gördüğüm Her şeyi Çevirmeye çalışacağım.

EDIT: Bilgileri ayrı başlıkta açmaya karar verdim benim için daha kolay olacak. İstediğiniz gibi düzeltin ona göre devam ederim.

En son Ayki tarafından Perş. 16 Eyl. - 7:57 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Ayki
Yeni üye
Yeni üye
Ayki

MesajKonu: Geri: Focus III ST Paris Motorshow'da Focus III ST Paris Motorshow'da Icon_m12Perş. 16 Eyl. - 7:45

Focus III ST Paris Motorshow'da New-Ford-Focus-ST-01

Ua_y_c_a arkadaşımız zaten göndermişti ben sadece gördüğüm haberleri yazacağım.

*Ford Paris Motoshow'da yeni Focus ST'yi tanıtacakmış. Ana focus modellerinin 2011'deki satışının başlamasının ardından; 2012'nin erken aylarında satışa çıkması beklenmekteymiş. Bu modelde global olarak satılacakmış.

*Resimlerden anlaşılabildiği gibi farkı bir bodykitte 5 kapılı araç üzerine geliştirilmiş yeni focus ST.

*Yeni ön tamponlar, extra hava girişleri, yan marşpiyel (böyle mi yazılıyordu Smile ), büyük tavan spoyleri, merkezde konumlanmış egzoslar ve hava kanallı arka tamponlarla araca bodykit uygulanmış. (zaten resimlerden görüyoruz Smile )

* Show da sunulacak araba, FORD'un Tangerine Scream adını verdiği özel yeni renkle sunulacakmış (resimdeki) ve 19 inch 235/35 ZR19 lastiklerle gelecekmiş.

Inside, the Focus ST gets a pair of body-hugging bucket seats with contrasting orange seams and pads, a sportier-looking steering wheel with a thicker rim, carbon fiber trim on the center console, revised instrument gauges and, like the current model, three extra dials on top of the dash.
*İçeride Focus ST vücudu güzel saran koltuklarla, portakal rengi dikişlerle gelecekmiş. Daha sportif gözüken direksiyon ve ön konsolda carbon fiber trim olacakmış. Konsolda 3 yeni gösterge olacakmış ve göstergeler yenilenecekmiş.

* Kaputun altında şu anki modelin Volvo tabanlı, sesi dinlemeye doyulamayacak 225 HP'lik 2.5 lt 5 silindirli turbo motoru ve FORD'un yeni 2.0 litre turbo 4 silindirli eco-boost 250 HP motoru olacakmış.

* Ford başka detay vermemiş. Resimlerde manuel gözüküyor vites fakat büyük ihtimal Powershift olur demişler. Ayrıca önden çekişliymiş.

* ST pariste yeni Focus ailesine katılıyormuş, HB, SW ve sedanın yanında yerini alacakmış. Bunların yanında yeni makyajlı Mondeo C-max Grand C-max de olacakmış.

En son Ayki tarafından Perş. 16 Eyl. - 7:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Focus III ST Paris Motorshow'da Focus III ST Paris Motorshow'da Icon_m12Perş. 16 Eyl. - 7:53

Bu jantı çok seviyorum ama artık her yerde.

Yeni ST için Yeni bir jant tasarlamalarını beklerdim açıkçası.
Ayki
Yeni üye
Yeni üye
Ayki

MesajKonu: Geri: Focus III ST Paris Motorshow'da Focus III ST Paris Motorshow'da Icon_m12Perş. 16 Eyl. - 7:55

FARKLI SITEDEN EXTRA BILGILER

*Yeni Focus ST'deki motor Mondeaodaki 200HP olan motorun oynanmış versiyonu olabilirmiş.

* Focus RS civarı bir performans bekliyorlarmış. 0-100km arası 6 sn altı ve 163mph (263km ) hız yazmışlar. Ayrıca bu modelle birlikte Ford hem RS2in önünü kesmeyecek hemde planladığı bilinen ve 2012 Hybrid Focus RS için yer bırakacakmış. Modelin 350 HP üzeri olması ve 0-100km 5sn olması bekliyoarlarmış editör arkadaşlar.

* Daha güzel bir süspansiyon ve Ford'un Revoknuckle sisteminin güncel versiyonu bekleniyormuş bu sayede ön tekerler kontrol altında kalabilir denmiş. 2011 Baharında yola çıkan Focus'un ardından Focus ST'nin 2012 Sonbaharında gelmesi, 2012 Focus Rs inde 2012 ortalarında gelmesi bekleniyormuş.

YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Focus III ST Paris Motorshow'da Focus III ST Paris Motorshow'da Icon_m12Perş. 16 Eyl. - 18:00

Jantlar konusunda sana katılıyorum Baran.

225 HP 2,5 litrelik motorla tadndan yenmez valla. Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Focus III ST Paris Motorshow'da Focus III ST Paris Motorshow'da Icon_m12Cuma 15 Ekim - 18:16

Gozumu kamastirma Focus Smile

http://www.focusclubtr.com
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Focus III ST Paris Motorshow'da Focus III ST Paris Motorshow'da Icon_m12Salı 19 Ekim - 8:24

Adamın kanına girme Yakup. ahaha
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Focus III ST Paris Motorshow'da Focus III ST Paris Motorshow'da Icon_m12Salı 19 Ekim - 11:32

Tek yol Cennete düşmek kızgın

Focus III ST Paris Motorshow'da

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası