Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Yaklaşmayın Çocuğumu keserim !

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki
YazarMesaj
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Vide
MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Çarş. 22 Eyl. - 9:26

İlk depolar için normal bence.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Çarş. 22 Eyl. - 10:16

Gayet güzel rakam; büyük bir kısmında belkide tamamında klima da açıktır bu tüketimde.
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Çarş. 22 Eyl. - 11:33

esmerce demiş ki:
Bir de insanda "bir depoyla ne kadar gittiğini" görme arzusu uyandırıyor,o yüzden de benzinli gibi sık sık ilave yakıt almak istemiyor insan.

+ Benzinlide "depo her daim full olsun olur da uzun yola çıkarsak rezil olmayalım" düşüncesi de vardı. ahaha

aynen kesinlikle katılıyorum eskiden çeyre depo altına düşünce moralim bozulurdu şimdi sıkıntı yok nede olsa daha çok yol yapar diye devam ediyorum ama bi carbon clean yaptırıcam ahaha
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Çarş. 22 Eyl. - 11:34

drmert demiş ki:
Sormayın yahu aracı alalı 1 ay olmadan 2700 km yol katettim.
Şu anda ortala bir depo ile 800-850 km arası yol katediyorum.Bu durum normal mi arkadaşlar? sizler nekadar yakıyorsunuz?

bu yol şehir içi trafiksiz yani hatay'da ise bence iyi ama uzun yol ise kullanıma bağlı olarak bence düşük zamanında focus almaya çok niyetlendiğim için çok araştırmıştım focusun değerleri benim araçtan 0.1 daha düşük ahaha şehir içi olarak
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Çarş. 22 Eyl. - 22:09

Benimde ortalama menzilim 850km dir.

Kullanım şartları ş.dışı şartlarına yakın denilebilir ancak arada gazlamadan da edemiyorum + 850km yi depo göstergesi kırmızı çizgiye gelmeden yapıyorum.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Çarş. 22 Eyl. - 22:11

Tavsiyem üzerine 90Hp lik Tdci alan arkadaşımda 1200km ye gelmiş ve şu anki tüketimi 7litre civarındaymış.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 23 Eyl. - 6:57

1200 km.mi Shocked çok iyi rakam. 90 hp mi alsak Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 23 Eyl. - 7:22

km si 1200 dedir abi Smile ortalama 7 ile o imkansiz zaten
http://www.focusclubtr.com
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 23 Eyl. - 7:24

Yusufcum bir depo ile 1200 km değil,aracın toplam km'si 1200 müş...
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 23 Eyl. - 7:36

Bayram için izmire gidiş geliş; Foça izmir (2 kez) Kuşadası gidiş geliş; izmir içinde kullanım; yarısı klima ile; zaman zaman 160-170 km. hızlarda çevre yolunda.Kuşadasından dönerken sürekli 140 ve üzeri kullanım; istanbula dönüş.İstanbulda evin işleri için kısa mesafeler gidiş geliş; sabah ve akşam trafiğinde birkaç kez işe gidiş geliş olacak şekilde 100 litre mazot ile şuanda 2000 km. deyim. sanıyorum 2100 km. yi çok rahat geçecek.Bu km.den sonraki her kilometre ort. tüketimi 5L/100km. nin altına çekecek.

bu ortalamayı bir önceki corsa aracım ile kesinlikle tutturamıyordum; focus tüketim açısından beni çok mutlu ediyor açıkçası.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 23 Eyl. - 7:39

Tolga nın ilk mesajında yakıt menzili felan yazmış ya. bende devamında okuduğum mesajıda aynı olguda anlamışım. Akıl tutulması yaşayarak, yoksa dikkat etsem zaten 7 litre ile ortalama ile o rakamı bulmak imkansız Yakup'un dediği gibi. Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 23 Eyl. - 7:42

YSF demiş ki:
Tolga nın ilk mesajında yakıt menzili felan yazmış ya. bende devamında okuduğum mesajıda aynı olguda anlamışım. Akıl tutulması yaşayarak, yoksa dikkat etsem zaten 7 litre ile ortalama ile o rakamı bulmak imkansız Yakup'un dediği gibi. Smile

Süper bi yakıt tasarrufu kokluyor nerdeyse desene yada daha doğrusu koklatıyorsun sen focusa Smile
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 23 Eyl. - 17:25

Bak Yusufcum şimdi Tolga nın arkadaşı bir Focus almış.

Bu Focus gitmiş gitmiş gitmiş toplam 1200km ye gelmiiiiş, ama bu km ye gelene kadar da her 100km de ortalama 7 litre yakmışşş...

Gülüş
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 23 Eyl. - 17:26

YSF demiş ki:
YSF demiş ki:

Süper bi yakıt tasarrufu kokluyor nerdeyse desene yada daha doğrusu koklatıyorsun sen focusa Smile

Yusuf beni korkutuyorsun kardeşim kendinle çelişmeye başladın biraz dinlen bu aralar ahaha drunken
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 24 Eyl. - 5:28

ahaha ahaha KK Son mesajımda Aydın'ın mesajını alıntı yapıyorum diye kendi mesajımı alınıtı yapmışım arkadaşlar. O mesajın orjinali şöyle olucaktı ;

YSF demiş ki:
BARAN demiş ki:
Bayram için izmire gidiş geliş; Foça izmir (2 kez) Kuşadası gidiş geliş; izmir içinde kullanım; yarısı klima ile; zaman zaman 160-170 km. hızlarda çevre yolunda.Kuşadasından dönerken sürekli 140 ve üzeri kullanım; istanbula dönüş.İstanbulda evin işleri için kısa mesafeler gidiş geliş; sabah ve akşam trafiğinde birkaç kez işe gidiş geliş olacak şekilde 100 litre mazot ile şuanda 2000 km. deyim. sanıyorum 2100 km. yi çok rahat geçecek.Bu km.den sonraki her kilometre ort. tüketimi 5L/100km. nin altına çekecek.

bu ortalamayı bir önceki corsa aracım ile kesinlikle tutturamıyordum; focus tüketim açısından beni çok mutlu ediyor açıkçası.

Teknik bi hata olmuş yani arkadaşlar korkulacak bi durum yok ilgin için sağol Tolga'cım. yeah
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 24 Eyl. - 6:01

Ben farkettim de bişey yazmadım; Yusufçum ne iş neler oluyor?
Seninde kafanda bin tilki mi geziyor benim gibi?

YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 24 Eyl. - 6:19

Aynen öyle kardeşim, ameliyat sonrası geçen hafta ilk tahlili verdim ama hiç bir ilerleme olmamış 4 ay önceki gibi aynı. tek iyi tarafı varis kalmamış damarlar rahatlamış. 1 haftadır düne kadar kafam pek rahat değildi, dün doğum günümde ailem ve dostlarım sayesinde toparladım biraz kendimi. 16-17 ekimdeki ve kurban bayramındaki istanbul gezisinide bu yüzden yapmayı düşünüyorum zaten.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 24 Eyl. - 8:22

Dün doğumgünün müydü?
Forumda doğumgünü alarmın yoktu ama??

Sad

Doğumgünün kutlu olsun. Sıkma canını herşey olacağına varır.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 24 Eyl. - 8:51

Sağolasın teşekkür ederim.
Evet dün doğum günümdü ama sorun değil. Forumun ajanda bölümünde görünüyordu geçenlerde görmüştüm hatta gelen günlerde doğum günü olan üyeler kısmında yazıyordu bi ara.

Evet herşey olacağına varır, hayırlısı bakalım.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 24 Eyl. - 13:24

sytres yapma lütfen,hayırlısını dilemek lazım.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 24 Eyl. - 13:33

Evet öyle diyoruz ama yinede insan kafasını takıyor, canı sıkılıyor haliyle. ne diyelim rabbim hayırlısını versin, o herşeyin en iyisini bilir.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12C.tesi 25 Eyl. - 20:22

YSF demiş ki:
Aynen öyle kardeşim, ameliyat sonrası geçen hafta ilk tahlili verdim ama hiç bir ilerleme olmamış 4 ay önceki gibi aynı. tek iyi tarafı varis kalmamış damarlar rahatlamış. 1 haftadır düne kadar kafam pek rahat değildi, dün doğum günümde ailem ve dostlarım sayesinde toparladım biraz kendimi. 16-17 ekimdeki ve kurban bayramındaki istanbul gezisinide bu yüzden yapmayı düşünüyorum zaten.

Kardeşim senden başkası olsa ya yazmaz ya da sormadan düzeltirdim mesajını en fazla. Ama konu sen oldun mu takılmadan geçmek olmazdı benim içün Gülüş

Bence damarların rahatlamış olması da gayet iyi kardeşim içini ferah tut bakalım daha geç kalınmış değil.

Allah daha nice yıllar nasip etsin sevdiklerinizle bir arada olun her daim inşallah,sayende yarın Ege nin yaş gününü de hatırlamış oldum (!) bu aralar çok dalgınım kusuruma bakma yarın hemmen arayayım Wink
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12C.tesi 25 Eyl. - 23:12

Sizin gibi dostların takılmalarına asla takılmam kardeşim, elbette takılıcaz birbirimize. Smile

İyi dileklerin için sağolasın. Hayırlısı artık.

Hep birlikte inş. Sen beni boşverde Ege nin yaş günü unutma. Çünkü doğum günü için darılacak yaşı çoktan geçtik biz. ahaha KK
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Perş. 30 Eyl. - 18:45

Yusuf abi hayırdır ya benim bişeyden haberim yok çok habersiz kalmışım geç oldu ama nice mutlu yılllara abi
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! Yaklaşmayın Çocuğumu keserim ! - Sayfa 11 Icon_m12Cuma 1 Ekim - 6:30

Eylülün 23 ü doğum günümdü sametcimde. Mod. arkadaşlar unutmuşlar yine. yazdan beri olduğu gibi ahaha Ama sorun değil yaş 30 olmuş doğum günümü kutlama yaşını geçtik çoktan Smile

Saolasın Samet'cim hep birlikte inş.

Yaklaşmayın Çocuğumu keserim !

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
11 sayfadaki 12 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sonraki