Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Kalbi olan bu maçı izlemesin!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

Kalbi olan bu maçı izlemesin! Vide
MesajKonu: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 8:22

Barcelona ile İnter, 3-1 İtalyan ekibin galibiyetiyle sonuçlanan Avrupa Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçının rövanşında yarın Nou Camp'ta karşı karşıya gelecek. 21.45'teki maçı Star Televizyonu yayınlayacak.

Şampiyonlar Ligi'nin erken finali olarak yorumlanan karşılaşmada İnter, Barcelona'nın yıldız oyuncusu Lionel Messi'yi durdurarak ilk maçta elde ettiği avantajlı skoru korumaya çalışacak.

San Siro'da savunmayı öne çekerek Barcelona'nın rahat top yapmasını engelleyen ve aldığı övgülerin hakkını veren İnter teknik direktörü Jose Mourinho ile öğrencileri, Messi'li, Zlatan İbrahimoviç'li ve Xavi'li İspanyol ekip karşısında, stadı dolduracak 100 bin kadar taraftar da düşünüldüğünde çok daha zorlu bir sınav verecek.

Barcelona'nın savunma oyuncularından Gerard Pique, yarın akşam son derece hırslı ve istekli olmaları gerektiğini, atabildikleri kadar gol atacaklarını söyledi.

Pique, turu geçmek için yeterli olsa da 2 golü az bulduklarını, işlerini garantiye almak daha fazla gol atmaları gerektiğini belirtti. Taraftar desteğinin son derece önemli olacağının altını çizen Pique, ''Nou Camp'ı daha önce olmadığı kadar coşkulu görmek istiyoruz. Umarım İnterli oyuncular, 90 dakika boyunca futbolcu olmaktan nefret ederler'' diye konuştu.

SNEİJDER DÜZELDİ

İlk maçtaki gibi Messi ile Xavi'yi durdurarak rakibinin yüksek topla oynama yüzdesini aşağıya çekmeyi amaçlayacağı tahmin edilen İnter'de, sakatlık geçiren orta saha oyuncusu Wesley Sneijder'in sağlık durumunun belirsizliği geçti, yetenekli isim maçta forma giyebilecek.

Mourinho'nun, kaptan Javier Zanetti'yi orta sahaya çekebileceği ve Zanetti'nin yerinde sol bek Cristian Chivu'yu oynatabileceği belirtiliyor. Antrenmanlara başlayan Goran Pandev'in ise yarınki maçta forma giyme olasılığı yüksek. İnter'in bir diğer orta saha oyuncusu Dejan Stankoviç ise cezalı olması nedeniyle Barcelona karşısına çıkamayacak. İtalyan ekibin forvet oyuncusu Mario Balotelli, disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadrodan çıkartılmıştı.

-BARCELONA'DA PUYOL, CEZASI NEDENİYLE FORMA GİYEMEYECEK-

Barcelona'da defansın bel kemiği kaptan Carles Puyol da, cezası nedeniyle yarınki maçta forma giyemeyecek futbolcular arasında yer alıyor. İspanya ekibi, her ne kadar Messi ile Xavi'ye sahip olsa da, bir diğer yıldız oyuncusu Andres Iniesta'nın yokluğunu hissediyor.

Sakatlıktan kurtulmasından kısa bir süre sonra tekrar sakatlanan orta saha oyuncusunun, sezon sonuna kadar oynayamayacağı açıklanmıştı. Şamiyonlar Ligi'nde deplasmanda yaptığı maçlarda daha önce de 3-1 yenilen Barcelona, evinde aldığı skorlarla bir üst tura geçmeyi başarmıştı. İspanyol ekip, 1993-94 sezonunda Dinamo Kiev, 1999-2000 sezonunda da Chelsea'ye 3-1'lik sonuçlarla yenilmiş, ancak evinde rakiplerini 4-1 ve 5-1 yenerek tur atlamıştı. Nitekim Barcelona, bu sezon Stuttgart ve Arsenal ile evinde yaptığı maçlarda 4'er gol atmayı başarmıştı.

-OLASI 11'LER-

BARCELONA: Victor Valdes - Daniel Alves, Gerard Pique, Gabriel Milito, Eric Abidal - Sergio Busquets, Xavi, Yaya Toure - Lionel Messi, Zlatan İbrahimoviç, Pedro

INTER: Julio Cesar - Maicon, Walter Samuel, Lucio, Javier Zanetti - Esteban Cambiasso, Thiago Motta, Sulley Muntari - Samuel Eto'o, Diego Milito, Goran Pandev

-İSTATİSTİKLER-

- İki takım daha önce 9 kez karşı karşıya geldi. Bu maçlardan 4'ünü Barcelona, 2'sini İnter kazandı. Rakip kaleye Barcelona 16, İnter 8 gol attı.

- Barcelona, İnter'in ezeli rakibi AC Milan ile 4 yıl önce Şamiyonlar Ligi yarı finalinde karşılaştı. Evinde oynanan ilk maçta İtalyan ekiple golsüz berabere kalan Barcelona, deplasmanda aldığı sonuçla finale çıktı.

- Lionel Messi, Şampiyonlar Ligi'nde geçen yıl ve bu yıl yaptığı 22 maçta 17 gol attı.

- İnter, Şampiyonlar Ligi'nde yaptığı son 6 karşılaşmayı kazandı; son 4 deplasman tarşılaşmasından 3'ünü kazandı. Ancak İspanya'da yaptığı son 3 karşılaşmada gol atma becerisini gösteremedi.

- İtalyan ekibi, İspanya'da yaptığı son 15 karşılaşmadan 11'ini kaybetti, sadece 2'sini kazanabildi.

28.04.2010
Kaynak : AA
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 9:32

Bende buna nasıl iddia oynanabileceğine karar veremedim henüz Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 9:35

ben barca eler diyorum. ama bana güvenipde iddia oynama sakın. Gülüş
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 9:36

Merak etme ben konuşup konuşup pek oynamayanlardanım.
Yakup ne derse onu oynıcam zaten Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 9:38

bende çok tahminde bulunurum, kimisi tutar ama 2 kez oynadım sadece. biri bu iddia idi onuda bacanakla oynadıydık. diğeride üniversitedeyken o zaman iddia yoktu, spor toto mu lotomu öle bişeydi. ikisindede tek maçla yattıydı Smile
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 12:00

Barça maçı alırda kim turu geçer şüpheli. Barcelona geçerse bayern barça finali güzel olur. Roben ile Messi karşı karşıya.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 12:04

Bence barca geçer gibi turu. ama interdede morinho faktörü var. herşey olabilir bu maçta.

gerçektende barca-bayern finali çok güzel ve zevkli bi maç olur. inş.da öyle olur.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 12:22

Çok zor bir maç tahmin açısından.
Ancak bu maç 6 gol üzeri olabilir demedi demeyin!!
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 12:23

eeee ne oynucaz yani?

Yakup nerdesin director
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 12:25

Bu maçı Barca alır...daha fazla fantai aramaya gerek var mı bilemiyorum
http://www.focusclubtr.com
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 12:30

bence en garantisi üst oynamak. kim turu geçerse geçsin bu maç üst olur.

gerçi gs-bursa maçınada herkes öyle diyordu. öylede bi maç olduydu, pozisyonlar gol olsa 5-5 yada 6-5 biterdi herhalde halı saha maçı gibi. Smile
siyah&beyaz
ST
ST
siyah&beyaz

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Çarş. 28 Nis. - 18:03

barca alsada tur interin diyorum ilk maçta messiyi nasıl oynatmadılarsa inter aynısını yapacaktır interinde gol atabileceğini unutmayın derim
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 6:21

Aydın, bu maça iddia oynadınmı. hele birde benim dediğime bakarak üst oynadıysan üzülürüm valla. kızgın

inş. Tolga'nın dediğine bakıp sadece barca galibiyetine oynamışsındır.Smile
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 6:24

ama çok sıkıcı bir maçtı, dağ fare doğurdu derler ya aynen öyle oldu bence. geçenki GS-Bursa maçı bundan çok daha zevkliydi.

birde şu ilker yasin sunmasın artık. Bannn

adam önce diyorki, iniestanın yokluğunu arıyor barca diyor.
sonrada bi kornerde kullanan oyuncuya iniesta dedi, akabinde yine bi pozisyonda iniesta dedi sonra, bende iniesta diyorum pardon gibilerden diyerek düzeltmeye çalışırken bile saçmaladı
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 7:08

Oynamadım, akşam işim çıkı maçtan önce fırsatım olmadı oynamaya, ama oynasamda Barca nın galibiyetine oynardım zaten.
Gerçekten çok zevksiz maçtı Sad
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 8:03

baran demiş ki:
Oynamadım, akşam işim çıkı maçtan önce fırsatım olmadı oynamaya, ama oynasamda Barca nın galibiyetine oynardım zaten.
Gerçekten çok zevksiz maçtı Sad

iyi bari sevindim buna. Smile

çok sıkıcıydı maç. inter çanakkale geçilmezi oynayınca öyle oldu. bende kaynımgilde misafirlikteydim. 2-3 aile vardı. herkes yaprak dökümünü izlemek isterken özellikle hanımlar. ben ısrarla maçı açtırmışım, bu maç senede bir gelir, kaçmaz şöyle maç, böyle maç diyerekten. Laughing
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 8:52

Dün maçı izlerken sinir oldum resmen!
Önce spiker İlker Yasin'e sonra da Guardiola'ya...
Barça kanat akımlarında son derece yetersizdi.90 dk boyunca göbekte paslaşarak ceza sahasına girmeye çalıştı.E inter 30'cu dakikadan itibaren 4-4-1'e dönmüş adam geçirtir mi!!
D.Alves yattı resmen her iki yarıda da.Yaya Toure'de uyuz etti izleyenleri..

Evet Yusuf'un dediği gibi Dağ fare doğurdu
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 9:09

dün barca çok kötüydü. bunda interin sert savunmasının ve josenin taktiğinin büyük katkısı vardı bence.

bu barca ile ispanya gibi oynayan vede oynamaya çalışan takımlar iyi kapanan takımlara karşı kanatara inemediklerinde adamı uyutan çok sıkıcı maçlar oynuyorlar. hücum eden takımları ise buldukları boşluklarda perişan ediyorlar.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 9:25

ibrahimoviç'i niye çıkarttığını hala anlamış değilim.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 9:31

guardioladan başka kimse anlamadı zaten. Gülüş ilker yasin ile hikmet karaman bile şaşırdılar. ama bence eto hiç gitmeyecekti barca dan.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 9:37

Barca nın golünde el yoktu bence, adamın kolları yanda açık falan değildi.
Bu şekilde kendine avantaj sağlaması mümkğün değil.
Hikmet karaman smaç vurdu eliyle topa dedi, hangi maçı seyrediyorsa artık.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 9:55

Bu g.zekalı insanları "yorumcu" diye çıkarıyorlar ya!!!
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 10:12

evet bende ona çok güldüm. insan kolları vücuduna yapışık halde nasıl smaç vurabilirki. hani dese çarpma ama avantaj sağlıyor felan su götürür. bencede el yoktu, mesafe yakındı ve kolları açık deildi çarpmaydı ama barcanın sayılan golüde ofsayttı sanki. yalnız sayılmayan golde gol diye ayağa kalkıp bağırmıştım. millet şöyle bi sıçramıştı, 1-2 kişide uyukluyormuş oturduğu yerden millet şaşırdı beklemiyorlardı. ama sonra saymadılar diye oturduğumdaki yüz halim komikti kesin. genelde gsnin maçlarında sevinç yaşardımda. ben de kendime şaşırdım :ahah:
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 10:13

çok düşük bi cümle grubu kurmuşum sanki yukarda anlayabildinizmi bari. Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Kalbi olan bu maçı izlemesin! Kalbi olan bu maçı izlemesin! Icon_m12Perş. 29 Nis. - 10:13

o da güzel Smile
http://www.focusclubtr.com

Kalbi olan bu maçı izlemesin!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki