Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Galatasaray - Buca Maçına gelen ?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 22:25

ÖNEMLİ NOT :

Türkiye’deki bütün statlar, Şükrü Saracoğlu da, İnönü de dahil mülkiyet itibarıyla devletin malıdır. Kulüpler ise buranın sadece üst kullanım hakkına sahiptir. Bu arazileri satın almış bile olsanız mevcut imar durumu size orada sadece yeni bir stat yapma hakkını vermektedir. Yani o arazilerde biz kulüpler, tapusunu da alsak konut, işyeri benzeri yapılar yapamayız. Bu önemli gerçeği göz ardı etmemek lazım.

Alıntıdır
http://www.galatasaray.org/turktelekomarena/pages/aslantepeoyku.php
http://www.focusclubtr.com
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 22:36

Yine mi aynı şeylere dönüyoruz??
Bu foruma şükrü saraçoğlunun arsa tapusunun orjinal resmini eklemiştim; fenerbahçenin arsa parasını nasıl taksit taksit ödediği; ödeme planını hepsini eklemiştim.
stadınıda kendilerinin yaptığını cümle alem biliyor.Yani bu yazılan yazı fenerbahçe için sadece hikaye.
Ayrıca madem bunu yazıyorsun; sizde üst kullanım hakkına sahip olduğunuz ve kira süresini uzattığınız??? stadınızı yıkıp avrupa standartlarında bir stad yapsaydınız?

Neden bu değerli arsanın peşkeş çekilmesine camia olarak alet oldunuz?
Yalakalık yapmanın zirvesini açılış sonrası gösterdiniz zaten protesto edenleri bu stadlara almayacağınızı söyleyerek.

Karşıyaka; göstepe; altay; izmirspor kimin takımı, bunlar mı gavur?
Gelip alsınlar alsancak stadını milletin vergileri ile yapsınlar bu takımlara bir stad; tarlada oynamasın bu takımlarda, ali sami yen kadar bile yapsalar yeter.

Ülkede her stad Ali sami yen standardındamıydı da, burası yerine seyrantepe yapıldı?
Denizli şehir stadının hali içler acısı; bugün oynadığınız Bucaspor bile kendi imkanları ile stad yapı.

harcanan 600 trilyonda tüyü bitmemiş yetim hakkı vardır bana göre.

uA_Y_C_A demiş ki:
ÖNEMLİ NOT :

Türkiye’deki bütün statlar, Şükrü Saracoğlu da, İnönü de dahil mülkiyet itibarıyla devletin malıdır. Kulüpler ise buranın sadece üst kullanım hakkına sahiptir. Bu arazileri satın almış bile olsanız mevcut imar durumu size orada sadece yeni bir stat yapma hakkını vermektedir. Yani o arazilerde biz kulüpler, tapusunu da alsak konut, işyeri benzeri yapılar yapamayız. Bu önemli gerçeği göz ardı etmemek lazım.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 22:39

Ne ilgisi var abi Smile

Fb'nin değil demedim ayrıca olsa bile demek istemiştim yani sadece üst kullanımda kullanabiliyorlar.

Mecidiyeköyde olmadı neden mi ?
Bu büyüklükte olamazdı
Neden mi ?

Nakitimiz yokdu.

Gs burdan maddi anlamda zararda bile.. tüyü bitmeye gelince Smile kimler neler çaldı abicim bu SPOR'A MI gelince halk uyandı Smile ohoo Smile

VE BU DURUM SADECE GS İÇİN Mİ YAPILIYOR ?

HAYIR

ilerde izmir'e de yapılır Smile
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 22:41

Yaaa Yakup'çum nasıl zarardasınız bir anlatırmısın; ben anlayamıyorum nasıl zararda olduğunuzu?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 22:42

Üst kullanım hakkının değerini araştıralım mı ?

600 trilyon mu değil mi ?

Varyap - Uzunlar aptal biz akıllıyız yani öyle mi ?
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 23:10

Ben biliyorum üst kullanım hakkı değerini.
Seyrantepeye harcanan vergilerin yanında devede kulak.

Yukarıda alıntı yaptığın paragrafın içinde geçtiği yazının tamamını okursan rahmetli Canaydın'ın seyrantepe arazisinin yarısının tapusunu alabilmek için ne kadar uğraştığını ancak satın alamadığını görürsün.

Galatsaray bu işten çok büyük kar etti, bunu o yazının sonunda da kendi başkanınızın ağzından verdiği demeçte ve GS'nin yasal yayın organında görebilirsin.

Yine sana küçük bir bilgi; üst kullanım hakkı dolmuş ve şehir içinde kalmış stadları belediyeler istedikleri halde yıkabilir yada imar planına uygun yapılar yapılmasını isteyebilir; bu konudaki Türkiye'deki yegane istisna şükrü saraçoğlu stadıdır, çünkü Tapusu kulübe aittir.
Ancak bu tapulu arazi üzerinde sadece spor kompleksi yapılabilir.
Yani bugün fenerbahçe stadını yıkıp buraya basketbol salonu yapsa kimse birşey diyemez.
Rahmetli canaydın arazi konusunun önemini anlamış ve cabalamış ancak klübün parası olmadığı için başarılı olamamış.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 23:19

Abicim uzatamazmı gs sence böyle bişey olur mu ?

Varsa yoksa fener allahım ya Smile

Ben ne diyorum ? sizce gs'ın bu ülkeye kattıklarının yanında nedir ?

Bu arada rakamları yazma gereği duymuyorum mecidiyeköyde ki arazinin değeri bellidir..kaç 600 trilyondur ist'u bilen bilir bence doğrudur..

Yabancıların şu sözüne HAYRANIM..

SİZ TÜRKLER BİRBİRİNİZİ GEÇMEK İÇİN PAÇALARINIZDAN ÇEKİYORSUNUZ , BİZ İSE YUKARDAKİNİ GEÇMEK İÇİN ÇABALIYORUZ ? sonuç ne Türkler aynı şeyleri tartışıyor elalem nerede ?

Türkiye adına bu güzel şeyi yaptılar demek yerine eleştiriler geliyor.

Ben bunu ölürken bile kabul edemem.Aklım hiç almıyor bu mantığı Smile hemde hiç
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 23:30

Güzel birşey yapıldığını kimse inkar etmiyor; her yeni aypılan eskisinden güzeldir.Galatasaray gibi bir takıma da böyle bir stad yakışırdı zaten.Sen benim anlatmaya çalıştıklarımı anlayamıyorsun bunu anladım.
Ali samiyen arazisinin değeri diyorsun, bende bunu anlatmaya çalışıyorum O arazi GS sayesinde peşkeş çekildi malum çevrelere.
Ayrıca o arsanın değeri GS'yi ilgilendirmez çünkü arsa hazinenin arsası, yani milletin yani bizim.

üst kullanım hakkı bedelini de yazayım sana 68 milyon dolar günümüz değeri ile, yani bugün ali sami yeni 49 yıllığına kiralamaya devam etseniz 68 milyon dolar ödeyecektiniz.Satınaldığınız bir yabancı futbolcunun bedelini düşününce 49 yılda çok komik bir para.

Ben fenerbahçe stadını bunu yapabilen klüpler olduğunun örneğini vermek için yazıyorum, ki zaten tek örnek. Galatasaray'a yapılan iltimas Fenere; beşiktaşa'da yapılsa gene aynı şeyleri yazarım.

Galatasaray ülke tanıtımı için güzel işler yaptı, ama ülkede başka klüplerde var, herkesin Ali sami yen kadar bile bir stadı var mı acaba?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 23:34

Abi biçilen değeri sen böyle mi hesaplıyorsu allah aşkına Smile şaka yapıyorum de lütfen ? kiralama değerinden bahstmiyorum

peşkeş çekilen yerden gelebilecek değeri söylüyeyim mi toki başkanının ağzından

İstanbul tarihinin en büyük arazi satışı burada gerçekleşecek ! bence bu yeterli..

Görende gs'a ali sami yen'de hediye edildi hiçbirşey yapılmadı ve yapamazdı gibi gözüküyor..

Bence sende anlamak istemiyorsun abi Smile rakamlarla konuşurum bende ama gerek duymuyorum bariz farklar var.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 23:40

Ben kira için biçilen değeri söylüyorum, rakamda gs.org tan alıntı.

Arsanın değerini niye yazayım ki; arsa size mi ait, hazine ye ait?
Tabii ki kira değerini söyliycem sizin cebinizden çıkan kısım kira değeri.

Senin yazdılarından görende Galatasaray zarar etti sanacak..

Arazi çok değerli, sayenizde cemaate gidecek olan arazi.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 23:42

Ahaha Smile Giden nereler var Smile varsın orası da gitsin Smile Nolcak ki...

Ne kaldı elde ?

Herşey boş abicim bizlere keyfini sürmek kalıyor ...

Gittim eğlendim güzelce ? benim mutluluğum seni mutlu etmez mi ? Boşver bürokrasisini ya
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 23:43

Aşağıda Özhan Canaydın'la yapılmış ropörtajdan alıntı var.

Bu takasta Galatasay’ın dezavantajlı olduğu ileri sürenler var…
Evet, bazı çevrelerde İETT garajı ya da karayolları arazisi 8 bin dolar metrekare değerle ihale edilirken Ali Sami Yen arazisi nasıl bedavaya bırakılır diye yorumlar yapılıyor ki, bunlar temelden yanlıştır. Çünkü Ali Sami Yen arazisi bizim değil. Diyelim ki parasını bir yerden, bir şekilde bulup devlete ödeyerek biz bu araziyi devletten satın alsak bile yine sportif amaçlı kullanmak zorundayız. Zaten o araziyi üst kullanım hakkına sahip olan kulübe sattığınızda bile yerine yalnızca stat yapabilirsiniz. Bir imar değişikliği de yapılamaz. Yani Galatasaray GSGM’den Ali Sami Yen’i satın almış olsa bile sadece stat yapmak için alabilir. Kati bir surette yeni bir imar durumu alınarak buraya mesken, otel işi merkezi vs. yapılamaz. Yalnız stat yapılabilir.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 23:45

Abi bunu demiştim zaten..doğrudur..Benim zarar dediğim şeyi rakamsal olarak...devletin kar edip etmediğini göstermek için.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 19 Şub. - 23:45

iyi yapmışsın; baktım yanındaki güzeli görebilirmiyim diye göremedim Wink

uA_Y_C_A demiş ki:
Ahaha Smile Giden nereler var Smile varsın orası da gitsin Smile Nolcak ki...

Ne kaldı elde ?

Herşey boş abicim bizlere keyfini sürmek kalıyor ...

Gittim eğlendim güzelce ? benim mutluluğum seni mutlu etmez mi ? Boşver bürokrasisini ya
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Paz 20 Şub. - 0:02

Bende göremedim Gülüş pale Sad

Fb maçına artık ahaha
Samet Özeren
Bölüm Moderatörü
Bölüm Moderatörü
Samet Özeren

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Paz 20 Şub. - 4:29

Ali sami yen'in mecidiyeköydeki arazi süresi 2 yıl sonra bitse ne olucakti ? pat diye alma gibi lüxleri yok nede olsa

O sözleşmede öncelik nede olsa galatasaray'a verilcekti Galatasarayda kiralayıp 49 yıl daha devam edicekti..

Camiayı kandırdıkları falan yok başkan Özhan Canaydının öncelerden beri olan hayali bu stad

Mecidiyeköye niye yapılmadı ? Çevreye olumsuz etkileri olucağı için mesela bi Galatasaray-fenerbahçe maçı kadıköyde olsun maç çıkışı oraya gidin bakalım kaç saatte çıkıcaksınız mesele bu

Ayrıca Türkiye'deki tüm stadların arazisi kiralık belge nerdeyse aslını görmek isterim benim bugüne kadar okuduğum ,duyguğum,gördüğüm bu şekilde

Burda bu kadar güzel bi ortam varken ki 1 sene sonra bunun 2 katı daha güzel olcak çevre düzenlenmesi ile oturup takdir etmek ve susmak iyidir

@Yakup

O foto çok güzel bide tribünler karanlık derler Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Paz 20 Şub. - 6:16

[b]Nasıl karanlık :S

Kim diyor ya ahaha Aynen gördüğün gibi stad Smile/b]
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Paz 20 Şub. - 11:30

Ne kiralığı yahu; hiç mi araştırmıyorsunuz?
Ben bu foruma tapu belgesini ve ödeme planının tamamını ekledim daha önce.Kiralık olduğu falan yok.

Ayrıca ben bir vergi ödeyensem ve benim takımım tarlada top oynuyorsa her zaman konuşmaya hakkım vardır, susacak halimiz yok.

Camianız kandırlıp kandırılmadığının farkında, gerçek taraftar açılışta tepkisini ortaya koydu yalaka grupta onları stada almayacağını söyledi.
Toki başkanıda tüm camianıza hakeretlerini açık açık sraladı.

Samet Özeren demiş ki:
Ali sami yen'in mecidiyeköydeki arazi süresi 2 yıl sonra bitse ne olucakti ? pat diye alma gibi lüxleri yok nede olsa

O sözleşmede öncelik nede olsa galatasaray'a verilcekti Galatasarayda kiralayıp 49 yıl daha devam edicekti..

Camiayı kandırdıkları falan yok başkan Özhan Canaydının öncelerden beri olan hayali bu stad

Mecidiyeköye niye yapılmadı ? Çevreye olumsuz etkileri olucağı için mesela bi Galatasaray-fenerbahçe maçı kadıköyde olsun maç çıkışı oraya gidin bakalım kaç saatte çıkıcaksınız mesele bu

Ayrıca Türkiye'deki tüm stadların arazisi kiralık belge nerdeyse aslını görmek isterim benim bugüne kadar okuduğum ,duyguğum,gördüğüm bu şekilde

Burda bu kadar güzel bi ortam varken ki 1 sene sonra bunun 2 katı daha güzel olcak çevre düzenlenmesi ile oturup takdir etmek ve susmak iyidir

@Yakup

O foto çok güzel bide tribünler karanlık derler Smile
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Paz 20 Şub. - 11:47

Şuanda Mersin İdman Yurdu - Karşıayaka Maçını seyrediyorum. Lütfen açın TRT 1'i de nasıl bir sahada oynanıyor maç görün. Tamamen tarla. Birde bu hali 2 haftalık bakım sonrasıymış. Ne pas verebiliyorlar ne koşabiliyorlar.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Ptsi 21 Şub. - 8:35

Ya kıyasladığın takımlarla, GS nin bu ülkeye kattıkları birmi Allah aşkına. Bu ülkeyi avrupada milli takımdan bile daha çok tanıtan klüp GS dir. yaptığı tanıtımı ölçmeye kalksak kaç stad eder.

Artı devlet kendine ait olan araziyi sattı ve onun parasınada bu stadı yaptı. Vergiler yerinde duruyor.

O çok övdüğün fenerbahçenin şükrü saraçoğlu stadını zamanın bakanları aracılığı ile özel kanun çıkartılarak nasıl hülle ile bedava aldığını bununda fenerbahce.org da yazdığını söylemiştim daha önce.

Son olarak, daha yakın geçmişte bile bu büyük diye geçinen takımlarımızın vergi borçları nasıl azaltıldı ve komik rakamlara çekildi FB de dahil. Daha önceleride yapıldı bu malesef ve son yapılan af bile milyar dolarları buluyor nerdeyse. Bunlar tüyü bitmemiş yetimin hakkı değilmi. Keza GS nin yeni stadı, vergilerden değil arsadana gelen paradan karşılanıyor.

Okulları yıkmaya çalışarak kendine yer yapmak isteyen ve hülle ile kendi yerini alan bunuda sitesinde ballandıra ballandıra anlatan bi camia sütten çıkmış ak kaşık gibi gösteriliyor ya ne kadar objektif yaklaşıldığı belli oluyor burdan.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Ptsi 21 Şub. - 8:49

C.tesi akşam maçı izleyemedim Sad

Çarşıdaydım maça yetişmek için, alışverişimizi yarım bırakıp basıp geldim eve. Arkadaşıda aramıştım gelde izleyelim diye.

Tv yi açtımki, "sinyal seviyenizde azalma var, bağlantılarınızı kontrol edip kanal yüklemesi yapın" diyor kızgın

O gün kar-yağmur vardı, sanırım LNB nin önü doldu ondan. daha önce 1-2 kez daha olmuştu ama hiç maça denk gelmemişti Smile Çanakta çatıda, arkadaşla çıkmayı denedik ama çatı çok kaygandı kardan dolayı çanağa ulaşamadık o sıra elektirklerde gitti zaten kısa sürelide olsa.
Sonuç maçı izleyemedim pazar günü açıldı ancak yayın. ugg

Neyseki kayserimin maçını izledim, yine son dakikalarda coştuk, haftayada trabzon deplasmanına gidiyor kayseri. yensekmi yenmesekmi bilemedim, hadi hayırlısı bakalım.

En son YSF tarafından Ptsi 21 Şub. - 8:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Ptsi 21 Şub. - 8:52

Tamam arkadaşlar siz haklısınız.
Türkiyede 600 trilyonluk stada bedavadan konma hakkı sadece sizin takımınızda var.

içinize sindire sindire oynayın stadınızda, hayırlısı olsun.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Ptsi 21 Şub. - 9:05

Daha bedavadan diyorsun ya bravo diyecek hiçbirşey bulamıyorum.

Stad devletin sonuçta, biz ordaki kiralık hakkımızı buraya taşımış oluyoruz. Ayrıca stadın maliyeti 600 trilyon değil, yapılan yol, metro vs.leri başbakanın yaptığı gibi üzerine eklemek ne kadar mantıklı. çünkü onlar sadece stad için değil, oraya yapılan hastane ve diğer yerler içinde yapıldı.
Stadın inşa maliyeti yaklaşık 160 milyon euro dur.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Ptsi 21 Şub. - 10:13

Arkadaşlar açıklıyorum; o arazi benimdi aslında! kop

Önce Gs ye satacakken "bak dedim arazime devlet de talip, şu kadar da fiyat çekiyor" dedim, "Ödeyemeyeceksen sonra devletten almaya çalışırsın!"

Sonra aralarında bir katakulli oldu siz de gelmiş birbirinize dan dun ediyorsunuz, çok kazançlı çıkıyoruz - devam.. dillikızgın
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Galatasaray - Buca Maçına gelen ? Galatasaray - Buca Maçına gelen ? - Sayfa 2 Icon_m12Ptsi 21 Şub. - 10:47

esmerce demiş ki:
Arkadaşlar açıklıyorum; o arazi benimdi aslında! kop

Önce Gs ye satacakken "bak dedim arazime devlet de talip, şu kadar da fiyat çekiyor" dedim, "Ödeyemeyeceksen sonra devletten almaya çalışırsın!"

Sonra aralarında bir katakulli oldu siz de gelmiş birbirinize dan dun ediyorsunuz, çok kazançlı çıkıyoruz - devam.. dillikızgın

Gülüş

Galatasaray - Buca Maçına gelen ?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki