Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

2011 comfort otomatik

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
vb35
Yeni üye
Yeni üye
vb35

2011 comfort otomatik - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: 2011 comfort otomatik 2011 comfort otomatik - Sayfa 2 Icon_m12Cuma 17 Ara. - 16:20

Merhaba arkadaşlar,aracı dün teslim aldım.150 km oldu.ilk izlenimlerim şöyle;
1.yol tutuşu denildiği gibi harikulade,
2.aracı yeni aldığım için çok fazla zorlamak/zorlanmak istemediğim için çekişi üzerinde pek bi deneme yapmadım.bozdağ rampalarında görmek gerek,
3.müzik ses sistemi için çok iyi deniliyordu ama ben vasat buldum,belki de çok büyük bir beklenti içine girmişim.
4.araçta hiç beğenmediğim yer koltukları oldu.bir saatlik yolculukta sırtım ağrıdı.ilk defa sıfır araç kullandığım için belki bana biraz fazla sert,konforsuz geldi.zamanla vücut basınci ile yumuşar mı bilmem.koltuğuna bi türlü alışamadım,
5.vites geçişleri gayet güzel,sarsıntısız,tam otomatik şanzumanı manuel de kullanabilmek çok güzel,
6.ilk defa cruise control kullandım ve çok beğendim.baz modeline cc koyan ford'u tebrik ederim.toyota'nın ancak elegance modelinde,o da benzinli modellerinde cc olduğunu hatırlatırım.
7.kokpit son drece şık,kullanışlı
8.bagaj lambası yetersiz.
9.araçta bridgestone er300 lastikler var.ben hiç yol-lastik sesi duymadım.motor gürültüsü de tatminkar,rahatsız edici değil.rüzgar sesi de yok.tabi ki bunlar max 110 km hız için izlenimlerim.hızlandıkça değişecek mi bilmiyorum.
10.arka görüş çok kısıtlı,park sensörü olmadan bu araç park edilemezdi herhalde.
11.ilk fırsatta sürücü ve yolcu koltuğuna kolçak şart,
12.yakıt tüketimi 8,3 lt civarında.can yakacak gibi,zamanla azalır mı bilmem ama azalmasını bekleyeceğimi de sanmıyorum.
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: 2011 comfort otomatik 2011 comfort otomatik - Sayfa 2 Icon_m12Cuma 17 Ara. - 18:39

vb35 demiş ki:
Merhaba arkadaşlar,aracı dün teslim aldım.150 km oldu.ilk izlenimlerim şöyle;
1.yol tutuşu denildiği gibi harikulade,
2.aracı yeni aldığım için çok fazla zorlamak/zorlanmak istemediğim için çekişi üzerinde pek bi deneme yapmadım.bozdağ rampalarında görmek gerek,
3.müzik ses sistemi için çok iyi deniliyordu ama ben vasat buldum,belki de çok büyük bir beklenti içine girmişim.
4.araçta hiç beğenmediğim yer koltukları oldu.bir saatlik yolculukta sırtım ağrıdı.ilk defa sıfır araç kullandığım için belki bana biraz fazla sert,konforsuz geldi.zamanla vücut basınci ile yumuşar mı bilmem.koltuğuna bi türlü alışamadım,
5.vites geçişleri gayet güzel,sarsıntısız,tam otomatik şanzumanı manuel de kullanabilmek çok güzel,
6.ilk defa cruise control kullandım ve çok beğendim.baz modeline cc koyan ford'u tebrik ederim.toyota'nın ancak elegance modelinde,o da benzinli modellerinde cc olduğunu hatırlatırım.
7.kokpit son drece şık,kullanışlı
8.bagaj lambası yetersiz.
9.araçta bridgestone er300 lastikler var.ben hiç yol-lastik sesi duymadım.motor gürültüsü de tatminkar,rahatsız edici değil.rüzgar sesi de yok.tabi ki bunlar max 110 km hız için izlenimlerim.hızlandıkça değişecek mi bilmiyorum.
10.arka görüş çok kısıtlı,park sensörü olmadan bu araç park edilemezdi herhalde.
11.ilk fırsatta sürücü ve yolcu koltuğuna kolçak şart,
12.yakıt tüketimi 8,3 lt civarında.can yakacak gibi,zamanla azalır mı bilmem ama azalmasını bekleyeceğimi de sanmıyorum.

3. Müzik sistemi Sony olmadığından ortalama bir kalite verir,Sizin okuduğunuz yorumlar Sony ile ilgilidir büyük ihtimal.. Ancak Baz donanım Cd 6 hoperlörlü cd çalarlarında yeteri düzeyde ses kalitesi olduğunu söyleyebilirim.
4.koltuklar konusunda katılıyorum.. Yapıcak bişey yok şimdilik benimkilerde öyle Smile
5. 4 ileri tam otomatik şanzıman sarsıntısız ve konfor odaklıdır yani kullanımı rahatdır.
8.Bagaj lambası bizede yetersiz geldi,Bagaj lambasını iptal ederek led modifiyesinde bulunduk.. Kendi yapıtğımız basit modifiyeler bölümünden görebilirsiniz..
9.bs turanza er300 biraz sert fakat sağlam bir lastiktir,yeni nesil lastiklerde pek yol sesi kalmadı zaten aracın karoserinden kaynaklanan sesler hariç..
10. Sizin araç sedanmı bilmiyorum,Benim araç sedan ve dana gibi olduğundan alışmadığın sürece park etmesi gerçekten zor.. Aracın direksiyonuna oturanlar boyutlarından dolayı şaşırıyo zaten genelde. Smile
11. Kesinlikle taktırın çok büyük konfor ve rahatlık sağlıyo.. Orjinalinide alabilirsiniz,sürücü koltuğunu delip orjinali gibi takanlarda var düşük maliyetli isterseniz onlarada bakabilirsiniz..
12. Bahsettiğiniz yakıt tüketimi şehir dışı olsa gerek.. şehir içinde çok can yakar daha öncede bahsetmiştim Smile 5-6 bin km de Lpg lenirseniz o araca binmek çoooook keyifli olucaktır yeah

Tekrar aracınız hayırlı olsun Smile
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: 2011 comfort otomatik 2011 comfort otomatik - Sayfa 2 Icon_m12Cuma 17 Ara. - 20:48

Aracınızı iyi günlerde kullanın.
vb35
Yeni üye
Yeni üye
vb35

MesajKonu: Geri: 2011 comfort otomatik 2011 comfort otomatik - Sayfa 2 Icon_m12C.tesi 18 Ara. - 21:01

sağolun arkadaşlar.8,3 lük tüketimim ağırlıklı olarak şehirdışı kullanımdı.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: 2011 comfort otomatik 2011 comfort otomatik - Sayfa 2 Icon_m12Paz 19 Ara. - 9:12

Hoşgeldiniz,aracınız hayırlı olsun.
Otomatik şanzımana sahip ilk kişi sizsiniz galiba (aktif üyeler arasından).
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: 2011 comfort otomatik 2011 comfort otomatik - Sayfa 2 Icon_m12Paz 19 Ara. - 9:16

Bi dene daha vardı Ankara'dan ...Yazdımı makale yazardı Smile Yakında uğrar.
http://www.focusclubtr.com

2011 comfort otomatik

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2