Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Vide
MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Paz 18 Tem. - 16:12

Arkadaşlar selamlar.

Bu gibi durumlarda kargo zaptı tutulmazsa firma zararın müşteriden mi kargodan mı olduğunu bilemeyebilir,ancak müşteriyle karşılıklı güven bağı önceden sağlanmışsa bazı istisnalar olabilir.

Hasar olmasa çok iyi olurdu şüphesiz ama şansımıza artık diyelim,bir ara firmayı arayacağım bakalım ne diyecekler.
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 8:11

Kargocuların zabıt tutulmadığı için bişey yapıcaklarını sanmıyorum. Belki varsa sağlam tanıdıklarınız kargo şirketi bi istisnada bulunabilir. Ama zor bi ihtimal...
http://www.fordayedekparca.com
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 8:20

uA_Y_C_A demiş ki:
Bu özel sipariş ile senin bizzat ilgilenmen çok iyi olurdu oNur.. Ben yakıştıramadım açıkcası çok üzüldüm duruma.. Alırken kuzenin değil seninle muhatap olmuştuk oysaki haddime değil ama ben böyle düşünüyorum
Haklısın ama hafta sonu şirkette değildim o yüzden kuzenime yönlendirdim. İnternet ile beraber ilgilniyoruz çünkü. Ayrıca böyle bi durumda kendi kafama göre bişey yapamam. Keşke zabıt tutulsaydı bende tolga beye yardım edebilseydim. Vurdum duymaz bi insan değilim. Ancak bu durumda elimden birşey gelmiyor...
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 8:53

Tutturabilir zabıt bence...Peki ben meraktan soruyorum..siz verirken kargoya onlar Herhangibir sorun varmı diye bakıyorlarmı ? yada ambalajlı ürünlerde direk garanti veriyorlar mı ?
http://www.focusclubtr.com
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 9:14

- Ürün teslim ve koşulları

Ürün sipariş formunda belirtilen yetkili kişiye kimlik göstermek koşulu ile ürün teslim edilir. Siparişinizi tam eksiksiz ve hasarsız olarak teslim aldığınıza dair kargo yetkilisine bir imza vermelisiniz. Aksi taktirde ürünü sorunlu aldığınızı kargo yetkilisine zabıt tutturarak belirtmeniz gerekmektedir. Lütfen ürünlerinizi kontrol etmeden teslim almayınız.

Yetkili kişi teslim adresinde bulunamadığı taktirde; yetkili kişi kargonun bıraktığı teslim fişi ile kargo bürosundan ürünü kimliğini göstererek teslim alacaktır.

Sipariş esnasında teslimat adresi yanlış doldurulduğu takdirde geri dönen kargonun tekrar gönderilme durumunda masrafları alıcıya aittir.

- Garanti Koşulları

Değerli müşterimiz garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Yukarıdaki maddelerin dışında ürün üzerinde yaptırılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması firmamızın garanti kapsamı dışındadır.

''alıntı''
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 9:16

Bunları biliyorum...Sorduğum şu.

Şirket ürünü ALICIDAN Alırken inciğine kadar bakıyormu ?

Yoksa paketli ürünlere bakmıyor bile mi ?
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 9:34

Kapalı paket ürüne bakmaz. Ama zaten dükkana giren her mal paketinden çıkartılıp kontrol edilir. Kargolanırken tekrar kontrol edip kendimiz paketleyip kargoya veriyoruz. Kargocularda sürekli çalıştığımız için bizim kontrol ettiğimizi biliyorlar onlar kontrol etmiyorlar direk alıyorlar(genelde). Kontrol ederek alan kargocularda var tabiki değişiyor. Bu yaşanan sorun zaten sürekli başıma gelen bi sorun değil. Bu işte benim bi hatam yok. Fakat sorumlu ben mişim gibi davranılıyor!!!
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 9:40

Hayır öyle bişey yok Smile

Ben açıklıyorum niye dediğimi merak ediyorum çünki kontrol etmleri kendi menfaatlerine.. büyüzden sordum..

Soruyorum çünki siz daha çok kullanıyorsunuz pratikde olan şeyleri bilelim diye.. Olay zaten sizden çıkmış gitmiş bunun farkındayız Smile
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 9:45

uA_Y_C_A demiş ki:
Hayır öyle bişey yok Smile

Ben açıklıyorum niye dediğimi merak ediyorum çünki kontrol etmleri kendi menfaatlerine.. büyüzden sordum..

Soruyorum çünki siz daha çok kullanıyorsunuz pratikde olan şeyleri bilelim diye.. Olay zaten sizden çıkmış gitmiş bunun farkındayız Smile
Her zaman herkesın kontrol etmesi gerekiyor bana 20 parça mal geliyor ben kolileri tek tek açıp kontrol etmeden kargocuyu yollamıyorum. Çünkü imza attıktan sonra bi söz hakkın kalmıyor. Attırılan imza sorunsuz teslim aldım imzasıdır.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 9:47

Evet yeah
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Ptsi 19 Tem. - 11:40

cadaver1912 demiş ki:
Kapalı paket ürüne bakmaz. Ama zaten dükkana giren her mal paketinden çıkartılıp kontrol edilir. Kargolanırken tekrar kontrol edip kendimiz paketleyip kargoya veriyoruz. Kargocularda sürekli çalıştığımız için bizim kontrol ettiğimizi biliyorlar onlar kontrol etmiyorlar direk alıyorlar(genelde). Kontrol ederek alan kargocularda var tabiki değişiyor. Bu yaşanan sorun zaten sürekli başıma gelen bi sorun değil. Bu işte benim bi hatam yok. Fakat sorumlu ben mişim gibi davranılıyor!!!

Rica ederim kardeşim olur böyle bazen,hata benim elemanlarımda sende değil.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 20 Tem. - 6:07

Geçmiş olsun Tolga'cım. Keşke sen ordayken gelmiş olsaymış kargo. Sen dikkat ederdin ama olacakmış demmekki. sağlık olsun demekten başka elden bişey gelmiyor malesef.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 12:51

Az önce Onur un gönderdiği parçayı taktım,arka stopları söküp takmak oldukca kolaymış.

Onur a burdan teşekkürlerimi iletiyorum,tekrar parça almam gerekirse yine ilk Onur un haberi olacak. yeah
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:16

Resim.
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:20

Hala üzgünüm olan aksilik için. Kazasız belasız inş. Gerekirse gene parça göndeririz bu sefer şirkete değil merkezinden sen teslim alırsın Smile
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:24

Keşke 2 tanede Osram night breaker H7 gönderseydin arkadaşa Gülüş
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:25

Gülüş

Aydın resmi ne edeceksin bildiğin Focus işte KK
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:28

BARAN demiş ki:
Keşke 2 tanede Osram night breaker H7 gönderseydin arkadaşa Gülüş

Sorma,dün Susurluk tan itibaren yolu hiç göremedim desem yeridir ben de mi alsam ne etsem? agla
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:28

Şunu edicem.

" Aaaa Tolga sol stop sağdan daha parlak; sağ soluk kalmış onun yanında onuda değiştirmen gerek"

Gülüş Gülüş
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:31

BARAN demiş ki:
Şunu edicem.

" Aaaa Tolga sol stop sağdan daha parlak; sağ soluk kalmış onun yanında onuda değiştirmen gerek"

Gülüş Gülüş

muhaha
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:36

BARAN demiş ki:
Şunu edicem.

Gülüş Gülüş

Değil canım,ikisi de aynı renk bir diğerinden daha "yeni" durmuyor Gülüş
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:39

En fazla 2 yaşında araç zaten belliki burdaki herkes arabasına değer veriyo genelde güneş altında birakmaz ne kadar etki edecek güneş de solacak ahaha
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:44

Olmadı yeni farı fırçayla diğerini basınçlı suyla "dokanmadan" yıkarım olur biter Gülüş
cadaver1912
Comfort
Comfort
cadaver1912

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:45

yeni stop güneş görcek şekilde park edersin sürekli ahaha
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı - Sayfa 5 Icon_m12Salı 27 Tem. - 13:47

Sedanlarda arka stop grubu içindeki beyaz sinyal kısmı güneşten soluyor.Hatta kararıyor.

Müminler Otomotiv Ford Yedek Parça Yetkili Satıcı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
5 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki