Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Açık Renk Cam Filmi Uygulaması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Vide
MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Salı 23 Şub. - 14:30

Demir Ali bey aracınız çok güzel Maşşallah,Kıskanıyorum bakın olmuyo böyle boy boy fotoğraflar Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_pirat
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Salı 23 Şub. - 14:47

Teşekkürler.Çok daha iyileri sizlerin olsun.Bunlar çok uzun süreli araştırmalar sonucu yaptırdığımız şeyler. Böyle bir şeye niyeti olan arkadaşlar istifade etsin istiyoruz. ahaha
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Salı 23 Şub. - 17:11

Sorması ayıp filmler nekadara mal oldu ve nerede yaptırdınız ?
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 13:08

Lethal demiş ki:
Sorması ayıp filmler nekadara mal oldu ve nerede yaptırdınız ?
Samsun da hyundai serviste bir arakadaşın hediyesi.(100 tl gibi sembolik bir fiyata malzeme fiyatına diyebiliriz.Marka solargard )
ondexxterr
Yeni üye
Yeni üye
ondexxterr

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Perş. 1 Nis. - 0:51

süper arabaa güzel fotolar emegine saglıkk.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Perş. 1 Nis. - 1:06

Emeğe saygı KK
http://www.focusclubtr.com
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Perş. 1 Nis. - 4:26

Siyahta bir başka güzel duruyor!
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Perş. 1 Nis. - 5:52

drmert demiş ki:
Teşekkürler.Bence de beyazda daha güzel duruyor.Ama tam beyez olacak tamponlar,aynalar,kapı kolları vs. herşey. ahaha
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Perş. 1 Nis. - 5:54

karaşahin2008 demiş ki:
drmert demiş ki:
Teşekkürler.Bence de beyazda daha güzel duruyor.Ama tam beyez olacak tamponlar,aynalar,kapı kolları vs. herşey. ahaha
+1 yeah
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Perş. 1 Nis. - 15:20

Film güzel duruyor bence arabanın görünüşünü tamamen değiştiriyor. karaşahin2008 gerçekten çok güzel olmuş benim araçta da var ama bazen tedrgin oluyorum ceza yazıcaklar diye dikkat
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 2 Nis. - 6:23

Doğru.Aynı tedirginliği ben de duyuyorum.Bizim buralarda birşey olmaz ama yaz tatiline çıkıp özellikle Ankara,İstanbul gibi yerlere gidince geriliyorum.Sanki karşılaştığım tüm polisler bana bakıyor gibi geliyor.Bu birazda arabanın içini görmek için dikkatli bakıyor olmalarından kaynaklanıyor.Benim anladığım orta ve üst sınıflarda renkli cam olabiliyor diye fazla bulaşmıyorlar.Ama toroslar ve kuş serisinde biraz fazla dikkat çekiyor veya çok düşük model arabalar da sırıtıyor.Belkide biz kuruntu yapıyoruz adamların umurunda değil.Bilemiyorum. scratch aman
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 2 Nis. - 6:26

Benim polislerle görüştüğüm kadarıyla film konusunda işin aslı şu; seçilen ton aşırı koyu olmadıkca kolay kolay karışan olmuyor,özellikle yazlık bölgelerde.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 2 Nis. - 10:20

Filmlerin yasak olmasının sebebi koyuluk değil normalde camların kaza anında kolay dağılmaması ve kurtulma zamanın uzamasından dolayı..
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 2 Nis. - 11:00

İleride Polis olacak birisi olarak bunu araştırmıştım,Cam filmi kaza anında camı bütün halde tutarak cam kırılsa bile küçük parçaların vücutta kesik oluşturmamasını sağlıyor.. Türkiyede yasak olmasının sebebi ise aracın içinin polis tarafından görülemiyor olması..

Koyu film ve Ön cama film yaptırmadığınız sürece pek sıkıntı yaşamazsınız,Ama hoşgörülü olmayan bir polise denk gelirsenizde anahtarla filmleri çizmek zorunda kalırsınız.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 2 Nis. - 11:23

alakası yok.Karartılmış camlar serbest film yasak nedeni ise kaza anında Yukarda dediğim gibi kısa sürede kırılmayıp kurtarılmanın gecikmesi allah korusun denize dereye vs uçarsa araç nasıl çıkacaksınız? kaç saniye nefes tutabileceksin..

Yasak kanunlarına müsait zamanda bakabilirsem bakarım ama Yasak olmasının sebebi ASLA içi görünmediğinden olamaz kusura bakma lethal ahaha
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 2 Nis. - 12:32

uA_Y_C_A demiş ki:
alakası yok.Karartılmış camlar serbest film yasak nedeni ise kaza anında Yukarda dediğim gibi kısa sürede kırılmayıp kurtarılmanın gecikmesi allah korusun denize dereye vs uçarsa araç nasıl çıkacaksınız? kaç saniye nefes tutabileceksin..

Yasak kanunlarına müsait zamanda bakabilirsem bakarım ama Yasak olmasının sebebi ASLA içi görünmediğinden olamaz kusura bakma lethal ahaha

Peki
Smile
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 2 Nis. - 13:11

Benim trafikci arakdaşım var ona sormuştum aracın içi gözüküyorsa sorun yok demişti buna dikkat ediliyormuş.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 2 Nis. - 16:44

Durun ikisi de değil!!!

Suspect

öylesine bi atraksiyon yapayım dedim ben de bilmiyorum nedenini Gülüş
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 2 Nis. - 19:15

duello
huseyinozsut
Ambiante
Ambiante
huseyinozsut

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 9 Nis. - 9:30

Bunu daha önce başka bir foruma yazmıştım. Kaza sırasında cam kırılırsa ve pencereden inmek gerekiyorsa, cam filmi gene daha iyi. Kırılan cam her ne kadar kolay kolay kesmese de cam filmi olunca cam sağa sola saçılamıyor... Cam filmi yapılırken cam kapıdan sökülüp komple uygulanmadığı için de kırılan ama orada asılı kalmış camı kolaylıkla ayırabiliyorsunuz. Tek parça halinde kırılmış camdan kurtuluyorsunuz. Önemsiz ama pencereden çıkarken sizi kesme ihtimalini de azaltıyorsunuz. Özetle cam kırılmış olduğu için, parmağınızın ucuyla ittirseniz, cam filmi ve beraberindeki kırık cam, dışa doğru devrilir gider... Kaza sırası ve sonrası güvenlikte herhangi bir sorun teşkil etseydi ilk olarak Avrupa'da yasaklanırdı...

Araçlarda karartmanın yasak olmasının tek nedeni polisin aracın içini görebilmek istemesidir... Bizimki gibi sivil gelişmişliği az, militarist veya polis devletlerinde, her birey tek başına polis, jandarma vs. için potansiyel bir tehdittir. Ve herşey bu mantığa göre işler. Asaiş polisinin sizin yanınıza geliş şekli bile sizin potansiyel bir tehdit olarak görüldüğünüzü gösterir niteliktedir. Gerçekten de bakıldığında çoğu şehrimizde suç oranı çoğu Avrupa ülkesi Şehirlerinden daha düşüktür; ancak gene de polis/jandarma her an herşey olabilirmiş gibi düşünür. O yüzden uzaktan bakınca arabada kaç kişi olduğunuzu, tipinizi, şeklinizi görebilmek ister. Ona göre sizi kovalaması gerekecekse, çatışma ihtimaline karşı kendini sağlama alacaktır. 4 kişiye karşı iki polis çatışmaya girmeyeceklerdir... Sistemin yapısı gereği polis/jandarma trafikteki araçları ve içindeki insanlar üzerindeki kontrol kabiliyetlerini yüksek tutmak istemektedirler. Yanlış anlaşılmasın onlar "Tü, kötü, kaka" demiyorum. Sistem bu ise bu kurumlar da böyle olmak durumunda. Burada ne kurumun ne kurumun memurunun bir suçu yoktur.

İlla rahat rahat koyu cam filminizle gezmek istiyorsanız, vitiligo olduğunuza dair heyet raporu alın. İsterseniz en koyusundan komple taktırırsınız arabaya. Kimse birşey diyemez. Polis ceza yazamaz, araç da muayeneden geçer... Tabii ki etik değil ama, kafaya taktıysanız böyle yapabilirsiniz... ahaha
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 9 Nis. - 9:41

Güzel paylaşım emeğine sağlık yeah
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 9 Nis. - 18:27

Avrupada madem yasak değil neden tüm araçların sadece arka camları orjinalden siyah üretiliyor da ön taraflarda hiç yok..

Herneyse türkiyede bu yasağın kanunen açıklaması var mı? kafamıza göre mi konuşuyoruz bunu? araçla giderken polis içini görse ne olur silah elimde sokağı taramayacaz ya

Ve filmli camların bi parmak ineceğini sanmıyorum hele güvenlik filmli ise BALYOZ ile 20 darbade dökülüyor...Hesaplayın artık...Test edildi ordan biliyorum...
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 9 Nis. - 19:56

uA_Y_C_A kızma relax .istersen boxin
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12Cuma 9 Nis. - 21:24

KK

bur2
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Açık Renk Cam Filmi Uygulaması Icon_m12C.tesi 10 Nis. - 22:00

Kızma Yakup şimdi iner söker filmlerimi agla

Açık Renk Cam Filmi Uygulaması

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki