Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Vide
MesajKonu: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 13:39

Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Dsc01770gFocus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Dsc01779xFocus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Dsc01772wFocus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Dsc01781x
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 13:54

Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm I523834_focusclubtrmassallah
Messi
Ambiante
Ambiante

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 14:01

Siyahda çok yakışıyo ya.. Maşşallah Kazasız belasız.. Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_cool
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 14:12

Teşekkürler.İç görüntülere de devam edeceğim ama resimleri bulamadım.Bagaj ve iç görüntüler çok yakında bu başlıkta. ahaha (Administer benden önce davranmazsa tabii.Bilin bakalım kim?)İpucu. uA.......
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 16:18

Karaşahin2008 in Focus u bilgisayar ekranlarını zorlayan bir renge sahip! :idea:
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 17:38

Maşallah,
Bu kadar parlak olması için ne yapıyorsunuz?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 20:18

karaşahin2008 demiş ki:
Teşekkürler.İç görüntülere de devam edeceğim ama resimleri bulamadım.Bagaj ve iç görüntüler çok yakında bu başlıkta. ahaha (Administer benden önce davranmazsa tabii.Bilin bakalım kim?)İpucu. uA.......
Rolling Eyes Laughing

Bende yavaş yavaş elimdeki mahsülleri sunacağım...Bugün ancak şimdi oturabildim pc'ye
http://www.focusclubtr.com
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 20:20

baran demiş ki:
Maşallah,
Bu kadar parlak olması için ne yapıyorsunuz?

Bu resimlerin çoğu zaten ıslak ve flaşlı çekim ama normalde de parlaklık diyorsanız Cila şart...Yine o konularıda açacağım....Hatta yazın 2.cilama döneminde uygulamalı da ekleriz Laughing
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 20:51

Bende bir ıslak cila aldım ama arabayı ne yıkattığım nede yıkayabildiğim için henüz kullanamadım. Matlaştı sanki araba aldığımda pırıl pırıldı. Magnum gri renk aslında oldukça güzel.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 23 Şub. - 21:30

Magnum Gri hangisi ya ?
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 7:08

Bu renk,
kendi aracımın fotosu olmadığından internetten alıntıdır fotolar.

Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Magnum1
Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Magnum2
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 12:01

Teşekkürler sayın moderatör.Bu arada ünvan yakışmış hayırlı olsun.

esmerce demiş ki:
Karaşahin2008 in Focus u bilgisayar ekranlarını zorlayan bir renge sahip! :idea:
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 12:19

İşin sırrı muntazam şekilde sonax cilalı şampuanla yıkama(haftada bir gün),ve kurularken sonax hızlı cila. ahaha ahaha
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 12:27

uA_Y_C_A demiş ki:

karaşahin2008 demiş ki:

Rolling Eyes Laughing
Bende yavaş yavaş elimdeki mahsülleri sunacağım...Bugün ancak şimdi oturabildim pc'ye

Demiştim işte.Geç kaldık. bounce
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 12:30

ehehehe, tabikide siz de ekleyebilirsiniz... benim hazırda olduğu için pek zorlanmadım Razz
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 13:10

Magnum gri füme gb duran mı? Benim ruhsata gri yazıyo ama ben hep füme zanediyodum demek ki magnum gri denilen bir renkmiş. baran teşekkür ederim Laughing
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 13:11

Senin araç da bu renkten mi ? ?

Ne yalan söylüyim ben daha o renkte focus görmedim...Makyajlıda kalktı galiba
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 13:13

karaşahin2008 demiş ki:
Teşekkürler sayın moderatör.Bu arada ünvan yakışmış hayırlı olsun.

esmerce demiş ki:

Ben teşekkür ederim,bu arada Kara Şahin e haftada bir yıkama az,daha fazlasını hakediyor. Smile
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Çarş. 24 Şub. - 14:58

uA_Y_C_A demiş ki:
Senin araç da bu renkten mi ? ?

Ne yalan söylüyim ben daha o renkte focus görmedim...Makyajlıda kalktı galiba

Sadece 2005 te var bu renk, sonrasında kalktı.
Kendi aracımıda yıkatabilirsem bir ara, renk için daha net fotolar koyabilirim.
@Anchowy61, aynı model aynı özelliklere sahip ve aynı renk araç kullanıyoruz sanırım seninle.KM lerde yakın benimki biraz fazla seninkinden.
Bu arada yakında akün su koyabilir şuana kadar değişmediyse ahaha
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Perş. 25 Şub. - 14:33

uA_Y_C_A evet benim aracımda magnum griymiş ben çok seviyorum rengini ilk fırsatta fotolarını koymaya çalışacam tabi başarabilirsem:)
baran galiba model renk neredeyse km de aynı Smile.Aracı alırken aldığım kişi aküyü yeni değiştiğini söylemişti ama ben aracı sadece hafta sonları veya 2 haftaa bir (bu kış 2 kez 3 hafta çalıştırmdığım oldu)çalıştırma imkanım olduğu için aküden korkmaya başladım:)
Sen aracına bakım olarak extra birşey yaptırdın mı?
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Perş. 25 Şub. - 14:34

baran sen akü mü takdırdın?
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Perş. 25 Şub. - 15:30

Anchowy61 demiş ki:
baran sen akü mü takdırdın?

Evet, bilgisayara bağlattım, voltaj düşüklüğü ile ilgili birsürü hata verdi.
Farkardanda anlıyordum zaten hafiften.
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Perş. 25 Şub. - 17:02

Anchowy61 demiş ki:
uA_Y_C_A evet benim aracımda magnum griymiş ben çok seviyorum rengini ilk fırsatta fotolarını koymaya çalışacam tabi başarabilirsem:)
baran galiba model renk neredeyse km de aynı Smile.Aracı alırken aldığım kişi aküyü yeni değiştiğini söylemişti ama ben aracı sadece hafta sonları veya 2 haftaa bir (bu kış 2 kez 3 hafta çalıştırmdığım oldu)çalıştırma imkanım olduğu için aküden korkmaya başladım:)
Sen aracına bakım olarak extra birşey yaptırdın mı?

Bende sadece haftasonları kullanıyorum.Benimkin,n üzerinde orjinal aküsü vardı, bu kış soğuklar başladığında gaza basıp çektiğimde farların canlanıp kısıldığını farketmiştim.Akünün sonu geliyor demiştim.
Sonra birgün yolda giderken, çocukların topu kaçtı aracın altına ABS lambası yaktı, sonrada motor arıza ışığı.
Bostancıda özel servis var gittiğim, oraya gittim. ABS nin fişi çıkmış taktılar, bilgisayara bağlayıp hata kodunu sildiler.Bu arada voltaj düşük arızası vardı birsürü, aküyüde orjinali ile değiştirttim. Bu arada km. 78 bindi 80 bin bakımınıda yaptırdım.Balataları, yağı filtreleri falan komple değiştirdim.
Extra olarak silecekleri değiştirdim sadece Smile Birde turbo borusunu kaynattırdım.
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 1 Şub. - 14:09

Ben bugün en son ön iç aydınlatma lambasını garantiden değiştirttim.Şöför tarafı çıt çıtlı açma kapama düğmesi bazen iyi tutmuyordu.Fiyatı
840 tl. Shocked Garantiyi uzatmamış olsam bitmiştik. ahaha Yakında arabayı garantiden değişirsem şaşirmayın. naughty Gülüş kop
Bu arada haftasonu Uludağa çıktım.Lassa snoways era tam not aldı benden 4x4 ler bile yaz lastiklerine zincir taktırmak için kenarda ,yengeçlerin önünde sıra beklerken bende patinaja bile düşmeden,en ufak bir önden veya arkadan kayma olmadan ,kar tipi demeden yukarı çıktım ve aşağı indim. şöforrr alkış Tabii dizel focus da tüm torku ve heybetiyle devredeydi.
YSF
Moderatör
Moderatör
YSF

MesajKonu: Geri: Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm Icon_m12Salı 1 Şub. - 14:15

karaşahin2008 demiş ki:
Ben bugün en son ön iç aydınlatma lambasını garantiden değiştirttim.Şöför tarafı çıt çıtlı açma kapama düğmesi bazen iyi tutmuyordu.Fiyatı
840 tl. Shocked Garantiyi uzatmamış olsam bitmiştik. ahaha Yakında arabayı garantiden değişirsem şaşirmayın. naughty Gülüş kop
Bu arada haftasonu Uludağa çıktım.Lassa snoways era tam not aldı benden 4x4 ler bile yaz lastiklerine zincir taktırmak için kenarda ,yengeçlerin önünde sıra beklerken bende patinaja bile düşmeden,en ufak bir önden veya arkadan kayma olmadan ,kar tipi demeden yukarı çıktım ve aşağı indim. şöforrr alkış Tabii dizel focus da tüm torku ve heybetiyle devredeydi.

Maşallah nazar değmesin. Nazar Boncuğu

Focus TDCİ Titanyum Sedan Dış Görünüm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki