Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Servisler Hakkında Bilgi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Ptsi 19 Nis. - 18:29

esmerce demiş ki:
Şaka bir yana ama gerçekten nasıl arabama özenerek kullandıktan sonra iyi birine gitmesini istiyorsam Mahmut un F III almasını "en az" o kadar istiyorum.

Ve onun F III ünü ilk kullanan ben olacağım inşallah yeah
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Ptsi 19 Nis. - 18:40

İnşaallah baran inşaallah yeah
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Ptsi 19 Nis. - 18:42

drmert demiş ki:

Redline a kadar giderim ama haberin olsun şöforrr

muhaha
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Ptsi 19 Nis. - 18:53

Nasip..Bakalım ben ne alacağım!

Ne alakaysa bu aralar rüyalarıma Civic giriyor ama hepsi de kötü rüyalar!?

Malzeme karşılığı ödenek olarak ya hatalı ya kullanılmış ya da ederinden pahalı bir Civic veriyorlar rüyalarımda ohhmy

"Bu Focus gibi gitmez yol da tutmaz ne yapsam satsam değeri düşük sayalar zarar ederim satmasam bir sürü araba var" diye diye bitiyor rüya genelde!

Son gördüğümde aracı teslim alacağım Honda galerisine gidiyorum bir bakıyorum devir kadranının içi toz dolu,"acaba kullanılmış mı bu araba?" vs derken biri arabadan şikayet ediyor; adam -her nasılsa işte- siyah gıcır gıcır 124 ünü takasa verip Civic almış ama satıcıya bağırıyordu; "40 milyar verdim bu araba neden sadece 30 saniye" (?) gibi birşeyler diyordu!! drunken

Sanırım üşüttüm 3-4 gündür kötü hissediyorum zaten..
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Ptsi 19 Nis. - 19:29

Geçmiş olsun, uyanırsın bu kabuslardan inşallah muhaha
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Ptsi 19 Nis. - 19:40

Gülüş
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Ptsi 19 Nis. - 19:41

baran demiş ki:
drmert demiş ki:

Redline a kadar giderim ama haberin olsun şöforrr

muhaha

Off adamın içi gider yahu muhaha
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Ptsi 19 Nis. - 19:57

off line oldu zaten bunu okuyunca muhaha
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Ptsi 19 Nis. - 19:58

muhaha
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Salı 20 Nis. - 11:39

Sen artık D segmentine geçersin Tolga.
Ama 156 vardı sende değil mi?
Onu kim kullanıyor?
karaşahin2008
Comfort
Comfort
karaşahin2008

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Salı 20 Nis. - 13:46

esmerce demiş ki:
Nasip..Bakalım ben ne alacağım!

Ne alakaysa bu aralar rüyalarıma Civic giriyor ama hepsi de kötü rüyalar!?

Malzeme karşılığı ödenek olarak ya hatalı ya kullanılmış ya da ederinden pahalı bir Civic veriyorlar rüyalarımda ohhmy

"Bu Focus gibi gitmez yol da tutmaz ne yapsam satsam değeri düşük sayalar zarar ederim satmasam bir sürü araba var" diye diye bitiyor rüya genelde!

Son gördüğümde aracı teslim alacağım Honda galerisine gidiyorum bir bakıyorum devir kadranının içi toz dolu,"acaba kullanılmış mı bu araba?" vs derken biri arabadan şikayet ediyor; adam -her nasılsa işte- siyah gıcır gıcır 124 ünü takasa verip Civic almış ama satıcıya bağırıyordu; "40 milyar verdim bu araba neden sadece 30 saniye" (?) gibi birşeyler diyordu!! drunken

Sanırım üşüttüm 3-4 gündür kötü hissediyorum zaten..
Yatarken üstünü iyi örtmüyorsun herhalde dostum. Gülüş Hani kabus görenlere derler ya.kop Embarassed Ve üşütmen de olayı doğruluyor zaten.Geçmiş olsun.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Salı 20 Nis. - 14:35

Evet gece üşütmüş olmalıyım!

Babamda 156 vardı rahmetli olunca 4 yıl kadar garajda kaldı bu esnada çok az kullandık,geçenlerde sattım.

D segmenti araçlarım daha önceden vardı; Laguna ve Mondeo. Tekrar o sınıfa geçmek istemiyorum çok iriler ve ben araçla eldiven misali olmayı seviyorum + o kasalarda en az 2.000cc ya da üzeri motor olmalı onun da sıfırlarının vergisi yüksek,buna feci kıl oluyorum!

Daha önce de dediğim gibi Focus III de olabilir, 2. el bir Bmw de olabilir, Golf de olabilir, sağım solum belli olmaz otomobil konusunda maymIn iştahlıyım çünkü.
81YaRaSa81
Yeni üye
Yeni üye
81YaRaSa81

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Paz 2 Mayıs - 11:56

Arkadaşlar bi kaç bilgide ben vermek istedim; belki yukarda yazılmıştır ama hepsine bakamadım,

Dizel araçların enjektörlerini genelde yakıttan dolayı garantilerinde problem yaratırlar, bildiğim kadarıyla ford'un opetle anlaşması var ve yakıtı opetten aldığınız sürece 100.000 km enjektörler garantide tabi bunu opet kartınıza işleticeksiniz yada plakanız yazılı yakıt aldığınız kartınız saklıycaksınız..

Bide sıfır aldığınız aracı 3000 km servisine götürün Adan Zye kontrol ettirin şanzuman yağına varana dek.
Başıma gelen bi olaydan ötürü söylemek istedim aracımı sıfır aldım 4.gün 600km ufak bi kazadan dolayı servise götürdüm ön tampon söküldü ve alt korumanın yağ içinde olduğunu gördüm (alt koruma trend- trend (stil pak.) yoktur titaniumlarda olur ne hikmetse benim comfort'ada takmışlar) bu koruma yüzünden yağ yere damlamamış ve fark etmemişim. Akan yağ şanzuman yağıymış ve şanzumanda normalin 2 katı yağ varmış fabrikada 2 kat koymuşlar yanlışlı buda tahliyeden bi kısmını atmış ama araçı sıkıştırırak 2500-3000 km yapsam şanzuman kucağımda servise gidermişim Smile

Vites geçişleri biraz problemliydi bende yeni şanzuman normaldir dedim ama değilmiş aklınızda olsun yeah
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Paz 2 Mayıs - 12:44

Bende de benzer birşey farkedilmişti,motorun bazı aksamlarındaki vidalar yeterince sıkılmamıştı.
drmert
Moderatör
Moderatör
drmert

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Paz 2 Mayıs - 13:15

81YaRaSa81 demiş ki:
Arkadaşlar bi kaç bilgide ben vermek istedim; belki yukarda yazılmıştır ama hepsine bakamadım,

Dizel araçların enjektörlerini genelde yakıttan dolayı garantilerinde problem yaratırlar, bildiğim kadarıyla ford'un opetle anlaşması var ve yakıtı opetten aldığınız sürece 100.000 km enjektörler garantide tabi bunu opet kartınıza işleticeksiniz yada plakanız yazılı yakıt aldığınız kartınız saklıycaksınız..

Bide sıfır aldığınız aracı 3000 km servisine götürün Adan Zye kontrol ettirin şanzuman yağına varana dek.
Başıma gelen bi olaydan ötürü söylemek istedim aracımı sıfır aldım 4.gün 600km ufak bi kazadan dolayı servise götürdüm ön tampon söküldü ve alt korumanın yağ içinde olduğunu gördüm (alt koruma trend- trend (stil pak.) yoktur titaniumlarda olur ne hikmetse benim comfort'ada takmışlar) bu koruma yüzünden yağ yere damlamamış ve fark etmemişim. Akan yağ şanzuman yağıymış ve şanzumanda normalin 2 katı yağ varmış fabrikada 2 kat koymuşlar yanlışlı buda tahliyeden bi kısmını atmış ama araçı sıkıştırırak 2500-3000 km yapsam şanzuman kucağımda servise gidermişim Smile

Vites geçişleri biraz problemliydi bende yeni şanzuman normaldir dedim ama değilmiş aklınızda olsun yeah

Yaradan ne diyor!!
"Sizin hayır bildiklerinizde şer,şer bildiklerinizde hayır olabilir"

Tam da,senin yaşadığın olay güzel bir örneği...
Küçük bir kaza yapmasan çok önemli bir problem farkedilmeyecekti!!
81YaRaSa81
Yeni üye
Yeni üye
81YaRaSa81

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Paz 2 Mayıs - 13:17

Evet aynen öyle çok üzülmüştüm ama herşeyde bi hayır varmış dedim daha sonra..
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: Servisler Hakkında Bilgi Servisler Hakkında Bilgi - Sayfa 3 Icon_m12Paz 2 Mayıs - 18:25

drmert demiş ki:

Yaradan ne diyor!!
"Sizin hayır bildiklerinizde şer,şer bildiklerinizde hayır olabilir"

Tam da,senin yaşadığın olay güzel bir örneği...
Küçük bir kaza yapmasan çok önemli bir problem farkedilmeyecekti!!

Katılıyorum.

Servisler Hakkında Bilgi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3