Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Sonraki
YazarMesaj
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 20:56

Bundan sonra bekleyecez galiba ahaha Daha ne kaldı ? Smile
http://www.focusclubtr.com
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:05

resim... Smile ... yeni bilgi
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:09

Kuşkusuz Smile Olursa burada olacak... Diğer başlığı duraklatsak mı ? Çünki en yakın gerçekçi bilgiler burada oldu şimdi.
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:10

ama ne yalan söyliyim touch a çok üzüldüm... hayallerimi süslüyordu resmen... düşünmeden beklemeden alacaktım...

ama sevindirici olan da diğer tüm donanım özelliklerinin geliyor olması (en azından öyle yazmışsın)... öyle ümit ediyoruz..inşallah gelir de kuşa dönmez. bari onlarla avunalım...

gelince de muhtemelen bi müddet beklemek lazım.. belki touch gelir diye...Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:15

Diğer tüm yazılanlar var abi ama hangisi ne donanımda gelir ne opsiyon olur bilemem..

Touch ise Avrupa'da da hemen gelmiyor..Belli olmaz belki gelir..Kişisel tahminim %30 gelir..Belki makyajla..Atıyorum şuan
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:20

alıntı: Diğer tüm yazılanlar var abi ama hangisi ne donanımda gelir ne opsiyon olur bilemem..

opsiyon da olsa kesin bize de gelecek yani dimi?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:22

Evet Smile Fuar sonrası bombaları demiştim zaten..Aynılarını sunmuşlar +1-2 donanım daha var.. Tork kontrol sistemi ve aktif ızgara seçenekleri Sınıfında zor bulunan hatta olmayan şeyler. standart Start-Stop özelliği çok güzel olmuş..

Tabi bunlar BAZ MODEL fiyatlarını dahi yukarı çekecek..Yine ilgisiz birisi pat diye fiyat yüksek diyecek..Şimdiden bu sorulara alışmak lazım Smile
yeah
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:26

yıllardır vw ye "pahalı" demiyorsak.. forda da demeye hakkımız yok diye düşünüyorum...
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:30

Ben diyorum valla Smile Neden mi ? Tüm rakipleri aynı fiyat sunarken ülkemizde artması bunun saçma nedenlerle hoş görülmesi bana çok ters geliyordu..

Şimdi ise eski focus ile yeni focus arasında uçurum fiyat farkı olmadı avrupa'da ama standart donanımlarında da pek değişiklik olmadı..

Ama bizim ülkemizde durum böyle değil..En basit ESP standart hale geldi..kafadan 1,500 lira arttır..Yine bazı güvenlik donanımları standart hale geldi..Eee onları da ekle... Fiyat tahmini veremiyorum bunun için. Dediğim gibi standart donanımda çok fark olmazsa yine Focus'un baz fiyatına yakın olmasını umut ediyorum..Hiç olmazsa bile Bazı rakiplerine!! yakın fiyat da vermeleri biraz hoşuma gider..Her önüne gelen Focus alıp laf atmaz saçma sapan..Şirket anlayışında da değişiklik olur..

Yani sonuç olarak ne diyoruz Halk ne zman firmalar tarafından soyulduğunu anlarsa o zaman bu anlayış bitecek..Yoksa hep yükselen fiyatları görecez Smile Avrupa'nın inen fiyatlarının aksine !
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:39

iç döşeme seçenekleri ile ilgili bilgi var mı ? ben mi göremedim... deri, koltuk ısıtma.. renk kombinasyonları gibi...
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:41

O tip donanımlar ülke için çok değişken olacaktır..Onlarla ilgili bilgiyi Smile ford.com.tr ' da görecez
Smile

Normalde Bej ve siyah olarak var ama hangi renk ile gelir veya gelmez bilmiyorum
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:41

hmm birde akılma gelmişken...

makyajlı focusdaki 230 luk giriş nooldu unutuldu bu özellik... FIII de bahsi geçmedi hiç... yoksa sorun mu çıktı bu özellikde ... ? sınıfında ilkdi bu da .. oldukça da kullanışlıydı bence..
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:43

Evet sınıfında ilk'di ama bir çok üretici 12v dan çalışan ürünler yapınca..Pek kullanabilirliği kalmadı haa işimize yaramadı mı ? yarada birkaç kez... Abi bu tip ayrıntı donanımlar için listeleri bekleyecez onlar bu açıklamalarda olmaz... Bu arada 230 V avrupa'da opsiyondu bizde ise titaniumda standart Smile
Hep eleştiriyoruz otosan'ı ama bazen böyle acayiplikleri olabiliyor.
fenkli
Ghia
Ghia
fenkli

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:47

Smile.... o kadar detay var ki açıklamalarında ...ondan cesaretle sordum... benim sorduklarım kaba bile kaldı aslında.. Smile
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12C.tesi 15 Ocak - 21:51

Ehehheh Smile Birazcık Smile
erhanbiyik
Ambiante
Ambiante
erhanbiyik

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 0:33

yakup hocam emeğine sağlık. artık beklemekten başka bir şey kalmadı az çok kafamızda nasıl bir şey olcağı oluştu.
Anchowy61
Ghia
Ghia
Anchowy61

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 8:58

Yakup Allah razı olsun döktürmüşün yine yeni jettaya niyeti bozmuştum ama bu okuduklarım iyice vazgeçirdi beni ve yeni focus için kanımı kaynatmaya başladı tekrar yeni focus gelmeden kişmse araç almamalı bence memlekette. Ama fiyatı en önemli değişkenlerden birisi.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 9:34

Senden de abi..Sağolasın cheers
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 11:03

Video'dan Alıntı resim Smile Nasıl güzel mi ?

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
acu___men
Yeni üye
Yeni üye
acu___men

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 11:50

bu dizel motorların triger kayışlarının değişim zama yada km si nedir acaba?

En son acu___men tarafından Paz 16 Ocak - 18:22 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BARAN
Yönetim
Yönetim
BARAN

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 11:57

Ford ve PSA grubunda kullanılan TDCI motorun triger değişim km. si normalde 120 bin km. dir. ki araçların bir kısmının kullanım klavuzunda değişim için 120 bin yazar, daha sonra bu değer 90 bine çekildi; şuanda trigerler 90 binde değişiyor.
Engin
Moderatör
Moderatör
Engin

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 12:48

Şu triger kayışının artık her araçta zincir olmasını yürekten istiyorum yeah
umut9889
Ambiante
Ambiante
umut9889

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 13:06

yakup bey elinize sağlık. verdiğiniz bilgilere göre sedan focusun da hb ile beraber satışa sunulacağı anlamını çıkardım. inşallah yanlış anlamamışımdır.
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 13:18

Önce HB sonra SW sonra da Sedan gibi olacaktır ama TR'ye geç gelirse ürünler hepsi aynı zamanda da gelebilir..Birşey diyemem
kingpin781
Yeni üye
Yeni üye
kingpin781

MesajKonu: Geri: Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı - Sayfa 3 Icon_m12Paz 16 Ocak - 14:15

Ellerine sağlık çok güzel bir yazı olmuş. Fakat benim anlamadığım hiç dizel powershiften bahsedilmemiş. Arkadaşın yolladığı linkte de 2.0 motor dizel araçta bulunmakta powershift. Yine sadece 2.0 motorlu araçlarda mı bulunacak powershift? İstanbul gibi 7 tepe ve bol trafikli bir şehirde daha fazla manuel vites kullanmak istemiyorum açıkçası Smile

Yeni Ford Focus Avrupa (Türkiye) için Son Şeklini Aldı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 24 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Sonraki