Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Bu site kapanmıştır.
YENİ sitemiz; www.FocusClubTr.com

Focus Club Tr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
uA_Y_C_A
9260 Mesajlar - 29%
YSF
5163 Mesajlar - 16%
esmerce
4642 Mesajlar - 14%
BARAN
3931 Mesajlar - 12%
drmert
2899 Mesajlar - 9%
siyah&beyaz
2446 Mesajlar - 8%
ALPER
1150 Mesajlar - 4%
madmax5
1091 Mesajlar - 3%
Anchowy61
914 Mesajlar - 3%
Samet Özeren
688 Mesajlar - 2%

Paylaş|

krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Vide
MesajKonu: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Ptsi 26 Tem. - 21:14

arkadaşlar focuslara krom aksesuar çok yakışıyor. apaçi işi heryere değil. (bazılarını görüyorum aynaların kapaklarına kadar krom yapıyorlar.)
örneğin focusların bagaj plaka üstü çıtasını orjinal krom sanıyordum fakat gördüklerim hep aksesuarmış bunu ford showrooma gidince farkettim
velhasıl kelam benimde araç gelir gelmez ilk yapmak istediğim şey bagajdaki çıtayı ve cam altı fitillerini krom yapmak.
bu işlemi yapan varsa foto paylaşması mümkün mü (özellikle gümüş gri araç tercihimdir ahaha)
bu ürünleri en orjinal şekilde nereden nekadara temin edebilirim. aracı teslim alırken hediye istesem koparma şansım nedir?
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Ptsi 26 Tem. - 21:24

Bizim titaniumlar da Krom zaten plaka üstü 3 yıldır öyle idi..
şimdi değişmediyse yine öyledir.

Trendlerde değil ama dikkat.

Cam altı yarım kaldığından (arka kelebeğe ulaşmıyor) çok apaçice...

Sanırım hiç uğraşmayacaksın.
http://www.focusclubtr.com
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Salı 27 Tem. - 8:21

abi 2 gün önce showroomda titanyum x paket vardı trafiğe çıkmak için ağustosu bekleyen plaka üstü gövde rengiydi krom değil sanırım kaldırmışlar. cam altınıda bilmiyordum öyle olduğunu Sad
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Salı 27 Tem. - 12:20

Kaldırmamışlardır...Öyle hatalı gelmiştir bence..Trafikde bende şimdiye kdar 1 yada 2 tane rastladım
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Salı 27 Tem. - 21:37

umarım öyledir abi. eğer düz renk gelirse nasıl yaparım bilmiyorum ama mutlaka krom istiyorum
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Salı 27 Tem. - 21:38

Gelmez Gelmez Smile
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Paz 23 Ocak - 21:11

arkaşlarım abilerim herkese merhaba. memlekete geldim forumdan biraz uzak kaldım.
bu arada aracın plaka üstü çıtayı 2010 2. yarıdan önce çıkan titaniumlardaki gibi nikalaj olanından yaptırdım. sarı olan plaka ampullerini beyaz olanıyla değiştirdim. birde APP plaka yaptırdım ama onları daha yapıştırmadım trafikten tanıdık bulabilirsem mühürletip plakalıklar söküp direk yapıştırmayı düşünüyorum. ufak ufak başladım sedan araca abartı kaçmayacak şekilde maliyetsiz değişikliklerle.
birde fitillere uygulamayı yaptım. pet shoptan 35 metre akvaryum hortumu aldım. 2 çeşitmiş bir şeffaf olanı vardı birde buğulu gibi içi görünmeyen slikonluymuş daha dayanıklı dedi dükkan sahibi. hem kapı fitillerine hemde araç üzerindeki fitillere her kapıya 2 parça halinde geçirdik. 5 metre kadar hemen hemen arttı birde bagaj fitiline de geçirdim. kapılar kapatırken tokluk hissi belirli şekilde oluştu ancak ben pek ses konusunda fark hissedemedim sanki. bilemiyorum belki ben farkedemedim ama trafik ve diğer araçların sesi yine aynı şeklide aracın içinde sanki. fitillere uygulama baya zordu sanki uygulamanın karşılığını alamadım gibi.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Paz 23 Ocak - 21:14

Hortumculuk az da olsa işe yarıyor çünkü ben geri söküldüğünde seslerin az da olsa arttığını farkettim.

Yalnız özellikle soğuk havalarda kapılar daha zor kapanıyor.
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Paz 23 Ocak - 21:27

abi ahaha akşam akşam güldürdün beni anlayamadım ilk baktığımda hortumculuk ahaha bende diyorum hortumculuk gençler iletişim ne alaka ahaha devamını okuyunca anladım umarım öyledir abi Smile ama kapıların zor kapanmadığına kesinlikle eminim. hatta sanki önceden gereksiz boşluk varmışta şimdi normale dönmüş gibi bir his uyandırıyor Smile
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Paz 23 Ocak - 21:30

Elbette; özellikle arka kapılarda neredeyse 1cm boşluk oluyor sanki tam kapanmamış gibi.

Benim ön kapılar zor kapanıyordu; zor derken biraz yavaş kapadığında tam kapanmıyordu - hafif sert çekmek gerekiyordu.
esmerce
Moderatör
Moderatör
esmerce

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Paz 23 Ocak - 21:34

Belki de silikonlu olduğu için bendeki kadar zor kapanmıyorudr.
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: beyazıt modifiye krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Paz 23 Ocak - 21:37

baran abi iki hortumda önümdeydi sertliklerine baktım çok çok yakındı belki slikonlu olan biraz daha yumuşaktır ama çok ufak bir fark vardı. bunların farkı ne diye sorduğumda slikonlu olan daha dayanıklı dedi eleman. (birde daha pahalıydı ahaha) bende sürekli üzerinde baskı olacak diye dayanıklı olanından alayım dedim gerçektende çok uğraştırdı.
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Perş. 10 Şub. - 21:31

daha önce plaka ampullerini beyaz yapmıştım. bugün sarı olan ayak aydınlatmalarını kırmızı ile değiştirdim aracın havası çok değişti. tavan aydınlatalarını da beyaz olarak değiştirmeyi düşünüyorum. aracın göstergeler kırmızı beyaz iç ambiyans ışıkları da kırmızı ayak aydınlatmaları bütünlüğü yakaladı sıra tavan aydınlatmasında. bagaja beyaz şerit led aldım yarın onuda uyguluyorum. APP leri takmam yakındır işlemler bitsin toplu foto yükleyeceğim. herkese iyi forumlar..
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Perş. 10 Şub. - 21:33

Aslında resimle reklendirsek süper olur Smile

Emeğine sağlık Smile
beyazitcakir31
Comfort
Comfort
beyazitcakir31

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Perş. 10 Şub. - 21:36

valla telefonla çekip yüklemek istemiyorum. çok kalitesiz oluyor. fotograf makinesinide hep unutuyorum. Smile en kısa zmanada bütün değişikliklerin fotolarını yükleyeceğim söz Wink
uA_Y_C_A
Yönetim
Yönetim
uA_Y_C_A

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Perş. 10 Şub. - 21:39

Teşekkür ederiz Smile yeah
ALPER
Yönetim
Yönetim
ALPER

MesajKonu: Geri: krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme) Icon_m12Cuma 11 Şub. - 16:41

Emeğine sağlık.. Bekliyoruz resimleri Smile

krom modifiye (APP plaka + Fitil iyileştirme)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası